2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
hayırlı olsun cnm , inşallah hcg değerin katlana katlana artarfolic asite başlamadıysan başlamalısın sağlıklı gebelikler olsun iskambilkız
amin canım inşallah regl geçtikten sonra daha çok artacağını düşünüyorum inşallah öyle olur folik asiti hazirandan beri kullanıyorum canım temmuzda başlamıştık bebek çalışmasına Rabbim 3. ayımızda nasip etti çok şükür inşallah sonuna kadar sağlıkla gider

kızlar değerim 4,89 dan 21,12ye yükselmiş beni de burda kabul edermisiniz adetime daha 4 gün var inşallah daha da yükselir de burada gönül rahatlığıyla sizinle paylaşımlarda bulunurum
ne demek yahu :) Sende hoşgeldin aramıza :)
arkadaşım senin adına inanılmaz mutsuzum. Ama işte dediğin gibi kendini avutmalısın. Sakat doğmasındansa düşmesi çok daha hayırlı bir seçim olmuş bence evladının. Artık senin yolunu bekleyen bir meleğin var. çok üzgününm en kısa zamanda yeniden dolsun kesen bebeğibnle insaşşah

bende seni kazandığım için çok mutluyum arkadaşım :)

vatanseverr başın sağolsun arkadaşım, rabbim tekrar hamile kalıp sağlıkla anne olmayı nasip etsin inşallah. alıntı sorunu bende de var nasıl yapıyoruz arkadaşlar bilgi verebilir misiniz?

Antalya da yaşamıyorum ama Antalyalıyım önceki hamileliğimde medical parka gitmek durumunda kalmıştım 4-5 kere gayet memnun kalmıştım
o zaman bir de medicalpark da ki doktorlara bakayım. teşekkür ediyorum :) peki yaşam hastanesi ile ilgili bir bilgin var mı?

ah canım ya bizler ne desek boş acıyı ancak yaşayan biliyor bugünde arkadaşımın eşinin haberini aldım 7 aylık hamileydi kalbi durmuş bebeğinin senin ne kadarlıktı bilmiyorum ama ben böyle durumlarda hep daha kötüsünü düşünürüm ona da sağlıksız doğup kokusunu alıp kaybedeceğini belkide böylesi daha iyi demişler ve haklılar da.. ben küçük yaşta annemi babamı kaybettim ve hep annesini babasını hiç bir zaman görememiş tanıyamamış insanları düşünerek avuttum kendimi. Rabbim peygamber sabrı versin inşallah ilerde sağlıklı hamilelik sağlıklı bebekler nasip etsin sana

ya çok zor şeyler yaşamışsın. Kıyamam Çok üzülüyorum ben böyle şeylere.ne desem ki bir şey çıkmıyor ağzımdan.

o zaman bir de medicalpark da ki doktorlara bakayım. teşekkür ediyorum :) peki yaşam hastanesi ile ilgili bir bilgin var mı?
yaşam hast konusunda pek bilgim yok ama medstara gitmiştim drları konusunda pekbişey diyemem ama her kan tahlilinden para alıyorlardı anlaşmaları yok sanırım

aminnn cnm bende 2. ayda oldu çok şükür

ya çok zor şeyler yaşamışsın. Kıyamam Çok üzülüyorum ben böyle şeylere.ne desem ki bir şey çıkmıyor ağzımdan.

ah canım 3 kız kardeş kaldık ortada ama yine dimdik ayaktayız çok şükür rabbim kimseye muhtaç etmedi ablam ve ben yuvamızı kurduk ablamın 14 aylık oğlu var inşallah benim bebeğimde sağlıklı olur da kardeşimi de okuttuk şüürler olsun. kalanlar bir şekilde yaşıyor gidenlerin ardından

yaşam hast konusunda pek bilgim yok ama medstara gitmiştim drları konusunda pekbişey diyemem ama her kan tahlilinden para alıyorlardı anlaşmaları yok sanırım
bende medstardaydım aslında. Ama ultrason cihazları o kadar kötü ki, kesenin içindeki bebeği bile göremediler iki gün önce. O yüzden orayı bıraktım. Şimdi yaşam hastanesi medicalpark ve memerial arasında karar vereceğim. Yaşam hastanesinde ki doktor erkek. Eşim biraz arıza çıkartıyor erkek doktorlara ama yapacak bir şey yok :) İlk ona randevu aldım. Olmazsa medicalpark ve memorial arasında seçim yapacağim. Çok zor doktor seçmek ya

Kizlar ya cok ediseliyim bugun kahve rengi lekelenmem oldu doktoru aradim agri yoksa korkma dedi salı gunu gidicem kontrole eger daha fazla gelirse hastaneye gidicem basiniza boyle bisey geldimi

dr gercekten cok önemli doğru secim yapmalıyız , kadın doğumcular da genelde erkek yapacak bir sey yok tabi :) içinize sinen bir drla karşılaşırsınız umarım.

Kizlar ya cok ediseliyim bugun kahve rengi lekelenmem oldu doktoru aradim agri yoksa korkma dedi salı gunu gidicem kontrole eger daha fazla gelirse hastaneye gidicem basiniza boyle bisey geldimi
canım, benim kahve lekelerim geliyordu bir önceki gebeliğimde. Progestan da kullanıyordum. Ona rağmen gelmeye devam ediyordu. Sonunda bebeğin 10. haftada öldüğünü öğrendim. Çünkü kese de kanama alanı tespit ettiler. Her kanama dikkate alınmalı bence. Bende de ne ağrı vardı ne sızı. Seni korkutmak istemem ama bebeğini de kaybetmeni istemem. dr a git olur mu bi baksın kesene.

Endişelenmeyin bir hafta önce bende de çok hafif kahverengi lekelenme geldi , progestan kullandım ve 2 günde gecti , kesenin etrafında kanama falan da yokmuş sizinde önemli bişey deildir

hoşgeldin....
hayırlı uğurlu olsun
benim doktorum özelde ama son ana kadar normal doğumu deniyor oyüzden onu tercih ettim

Y YESIMBOZ lavender26 arkadaşlar teşekkürler bilgilendirme için
iinşallah gerek kalmaz
bana doktorum hemoglobin düşük
sigara içiyor musun dedi
halbuki hiç içmedim

Evet canim 2. Bebegim olacak Insallah. Dogal dogum istemen cok hos gercekten. Böyle yazilar okudukca mutlu oluyorum. Bebeğin ve kendin icin en doğru seçim.

Ayni brnim de oyle hele sabah midem kaziniyo ama canim hic bisey istemiyo

Daha hicbir sey yemedim ben de. Yikilmam an meselesi :)

Progestan veriyor doktorlar genelde koyu renk lekelenmelerde. Sen kullaniyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…