2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
sitem etmeni gerektirecek bir şey olduğunu düşünmüyorum açıkçası arkadaşım. Gereksiz bir alınganlık gösteriyorsun. Sana daha önce de bu gecikmeyle ilgili yorum yapmıştım zaten. Böyle bir şikayet yaşamayan, başına böyle bir şey gelmeyen biri de "haklı olarak" sana yorum yapamayabilir. Yalan yanlış şeyler yazmasından sessiz kalması zannımca daha mantıklı değil mi? Kişi bilgisi olduğu konu hakkında konuşmalı netice de. Bilgisi olmayanlar da iyi dileklerini ilettiler sana. Rabbim umarım yardımcın olur. Bebek olabilir daha öncede dediğim gibi. Başka bir şey de olabilir. Bunu en iyi dr lar bilebilir. Kendimden tekrardan örnek verecek olursam 3. gün kan sonucum 0 çıktı. 8. gün 380 çıktı. senin de öyle bir şey olabilir. Umarım gönlünden geçeni ömrüne hayırlı eylemiştir Rabbim. İyi günler.

Aciktimmmm canim bi sey yemek istemiyor ya
benim iştahım açık tek sıkıntım bulantım bebek için yemelisin canım. azıcık da olsa atıştır. ceviz, badem, fındık çok önemliymiş. Bunları ara öğünlerinde al mesela. Az da olsa açlığını da bastırır.

Midem almiyor ya bulanti gibi de degil tam. Sunu yiyeyim diyorum tam mutfaga gidiyorum sonra vazgeciyorum :/

Bende ayniyim. Hicbiseyi canim cekmiyor 1 lokma ekmek yedim. En iyisi kuruyemis alip agzimiza atmak habire

Yemek lazim mutlaka yoksa gucsuz dusuyor insan. Ben bi de emziriyorum iyice halden düşüyorum

Merhaba arkadaşlar, öncelikle hepinizi tebrik ederim inşallah hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız. Dün eczane testiyle kendim yaptığım bugün de hastanede yaptırdığım kan testi sonucu 5 hafta 1 günlük hamile olduğumu öğrendim. Eşim ve benim için tam bir sürpriz oldu :) Hepinizin de bizzat bildiği gibi heyecanlı ve kafamda soru işaretleriyle dolu bir dönemin içindeyim. Madem burada Haziran 2017 anneleri olarak buluştuk, o zaman ilk sorumu size sormalıyım dedim :) Doktor seçiminizi yaptınız mı? Bu seçimi yaparken nelere dikkat ettiniz? Benim için doğal doğum yanlısı bir doktor olması önem taşıyor, Bakırköy ve çevresi için tavsiyede edeebileceğiniz doktor varsa sevinirim. Sağlıkla kalın.

istanbul kozyatağı cnm

merhabalar. Hoşgeldin aramıza. Ben de aynı arayış içindeyim açıkçası. doğal doğum nerede adam akıllı doktor bulsam şükretcem. İlk bebe sezeryan olmasa evde doğurayım derdim :) ama değil işte ilk bebekte sezeryan olunca ssvd doktoru arıyorum. ama ne yazık ki bulamıyorum. Umarım sen aradığın doktoru bulursun arkadaşım

hayırlısı olsun canım izmirde olsaydın önerebileceğim 2 tane doktor vardı doğal doğum için ama istanbulda hiç bilmiyorum ama izmirde varsa istanbulda hayli hayli vardır facede arama yaptırsan doğal doğum diye ben öyle buldum izmirdekileri

Merhabalar hosgeldin canim aramiza :) saglikla kucagina alirsin Insallah bebegini.
Ilk bebis mi?

kızlar değerim 4,89 dan 21,12ye yükselmiş beni de burda kabul edermisiniz adetime daha 4 gün var inşallah daha da yükselir de burada gönül rahatlığıyla sizinle paylaşımlarda bulunurum

Hadi insallah hamilesindir hayirlisiyla :)

valla bende de tam tersi bir iştah var bir iştah var ki sormayın.

Ay ben istahli olmak istemiyorum ama direncli olacak kadar yesem iyi olacak

Solitarywomen çok teşekkür ederim arkadaşım, hepimiz için hayırlı olur inşallah evlatlarımız. ben face den bir araştırmaya girişeyim o vakit :)

Meltemsmh hoşbulduk canım, böyle içten ve samimi arkadaşlar kazandığım için çok mutluyum :) Muhtemel doğum tarihlerimiz aynıymış bu arada. Insallah hepimiz sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza. Benim ilk bebiş olacak Allah nasip ederse, mesajlardan kopya çektiğime göre sen deneyimli annelerimizdensin sanırım :)

kızlar değerim 4,89 dan 21,12ye yükselmiş beni de burda kabul edermisiniz adetime daha 4 gün var inşallah daha da yükselir de burada gönül rahatlığıyla sizinle paylaşımlarda bulunurum
hayırlı olsun cnm , inşallah hcg değerin katlana katlana artarfolic asite başlamadıysan başlamalısın sağlıklı gebelikler olsun iskambilkız

Alıntı sorunum var toptn bi cevap yazayım dedim herkese teşekkür ederim bebeğim için sağlıklı olmadığı için düştü dedi ilaç kullanmama rağmen düştü çok mutsuzum Allah kimseyi evladıyla sinamasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…