2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Canim.. Rabbim gonlundekini en guzel sekliyle nasip etsin sana.. Sabirlar versin.. guzel haberlerini bekliyorum ben Allahin izniyle..

Vatanseverr Canım çok geçmiş olsun. Sen elinden geleni yaptın gerisi Takdiri İlahi. Ferahlat içini biran önce. Çok üzüldüm. Dualarım seninle..

çok şükür aratmamış Rabbim değerim 100lere yükselse tam oh diyeceğim bende sen keseyi gördün mü? bu arada eylül-ekim ayı topiğin de ekim ayında sen 1. hamilesin bende 2.
Bende carsamba gunu keseyi gordu dr 3mm dedi aslinda ben eylulun son gunu hamile oldugumu ogrendim ama olsun 1 guncukten bisi olmaz nezaman tahlil yaptircaksin tekrar cnm ?

bu da bugün yaptığım test resimle oynadım tabi yarın da beklenen adet günü

Eklentiler

• kky.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 56
Herkese iyi akşamlar. Ben 2016 haziran annesiyim :) buraya girince anılarım canlandı. Biliyorum 9 ay çok uzun bir süreç gibi görünüyor ama şimdi diyorum ne çabuk geçti de oğlum 4 aylık oldu. Hamileliğinizin tadını çıkarın. Bazı zamanlar sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Dua edin bol bol. üzülmeyin.

Anlamadım ki bende resimle oynadım filan görüldü ama oynamayınca görünmüyor tabi. Benden başka birileri de görecek mi diye merak etmiştim. Ben de 2015 ocak annesiyim
Var gibi ama net bir şey diyemicem resimle oynadım diyorsun. İnşallah vardır :)

Eki Görüntüle 1894791 bakın bu benim bal oğluşumun usg si ve ilk yaptığım test idi
Biliyor musun bende ilayin herseyin saklıyorum :) bir kutusu vat ilk zibini ilk çorabı hastane çıkışı hiç kullanmasa da ilk emzigi ve hatta yine kullanmadığı ilk biberonu :) tarağı fırçası tüm ultrasonlari ilk kan sayımı falan filan diye uzayıp gidiyor kutuda her şey :)

Herkese iyi akşamlar. Yarın sabah erkenden dr gidecem kese gorunmemisti kan verecem bakalım sonuç ne olacak dualariniza ihtiyacım var
Bu sefer dualar sana arkadaşım. Güzel Haberlerle geleceksin inanıyorum

Anlamadım ki bende resimle oynadım filan görüldü ama oynamayınca görünmüyor tabi. Benden başka birileri de görecek mi diye merak etmiştim. Ben de 2015 ocak annesiyim
Bu arada bende 2014 eylül annesiyim. Çok bir fark yokmus aslında arada. Gerçi eylülde değil hep ekim anneleriyle takılmıstim. 26 eylülde beklenen tarih sezeryan olunca 08.09 da alındı yavrum

Kizlar ya cok ediseliyim bugun kahve rengi lekelenmem oldu doktoru aradim agri yoksa korkma dedi salı gunu gidicem kontrole eger daha fazla gelirse hastaneye gidicem basiniza boyle bisey geldimi
Arkadaşım bilmiyorum ama hangi doktora gitsem bana genelde kanama hiç oldu mu diye soruyorlar. Ki bence gebelikte kanama önemli bir durum. Yarın ve pazar günü hastaneler kapalı Olduğu için ben senin yerinde olsam sana en yakın olan hastanenin varsa doğum hastanesi ona gitmeni tavsiye ederim. Kesenin çevresinde belki birşey yoktur ama olma ihtimali de var. En azından belki onlem alır doktorlar.

İlayi parka götür bir saat yürü derken baya yoruldum bugün. Birde benim yavrum öyle kolay kolay yürüyen bir bebek değil. Zaten 18. Ayda yürüdü. Bebek arabası falan da hix kullanmıyor tarzı değil benim bebek hatunumun. Yani anlayacaginiz tepeden inmiyor akşama kadar. Baslara kucağıma almaya çok korkuyordum. Ama doktora sordum agrin olmazsa alabilirsin sıkıntı değil dedi. Bende alıyorum. Şimdi uyudu da azıcık dinlenecegim tabi bende uyumazsam. Bu arada artık yemeklerden sonra midem bulamaya başladı. Sizde durumlar nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…