2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Günaydın güzel anneler buguj sağlık ocağına bikere daha kan verdim salı günü 34.60 çıkmıştı bugün değer yukselirse hafta ici hastaneye gidecem bakalım değer kaç çıkmış merakla bekliyorum sizlere haber veririm dua edin hayirlisiyla oğluma kardes gelsin

Hayirli haberlerle gel insallah hepimiz sana ve minik yavruna dua ediyoruz

Günaydın umarım güzel haberlerle dönersin

Günaydın kızlar..

Beni de telaslandirdin senin adına canım ya.. insallah güzel haberlerle gelirsin..

Geldim gUzel anneler. Yanımda olduğunuz için bana destek verginin için çok teşekkür ederimm iyiki dualarınızı esirgemediniz benden

Şifa hastanesine gittim. Doktor pek bir surarsızdi ama zaten ama sadece bebegi görmek olduğu için bu duruma pek takilmadım. Nitekimde bebeği gördük. Kalp atışı icin haftaya bakalım dedi ama tabi ki bu suratsız adama gitmeyeceğim bir daha. Bütün enerjimi aldı sabah sabah. Ama çok şükür gördüm o minicik bebegimı. Bu boş gebelik değil dedi . Rahimime çevresinde kanama yok dedi. Her hangi bir sorun yok korkmana da gerek yok dedi. Sadece kalp atışlarını duymamış gerekiyor dedi onu da duyarız herhalde diyorum. 6+0 günlük çıktı bu ultrasonda bebek yani benim tahminime göre 3 gün geri de. Gerçi ben zaten hatırlamıyorum ne zaman regli olduğumu da. Bakalım haftaya neler olacak. Hepinize çok çok teşekkür ederim iyiki varsınız. Aşağıdaki de benim minik bebeğim ❤❤

Eklentiler

• 2016-10-07 11.15.23.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 62
oleytooooooooo :) yaaa bana da ümit verdin :) benimki de inş saklanmıştır. Görünür 19 una. Hayırlı uğurlu olsun canım. Darısı kalp atışlarını duymaya olsun inş.

kızlar ya reglim 10gün gecikti yine test yaptım yine yok çizgi
yarın dr gidicem inş bi sorun yoktur. netten bakıyorum kist falan çıkıyor. kimse de cevap vermiyor 1-2 arkadaş sağolsun veriyor. bu grubu pek sevmedim. 2017 mayıs annelerinden bile bana mesajla hal hatır soran var. hamilelik bu ay oluştu mu ne alemde diye soranlar var.
2016 nisan anneleri desen hamilelik döneminde ve şimdi bebeklerimizi büyütürken hala çok sıkı sohbetlerimiz.

şuna inanıyorum ya bazen bazı gruplara gerçekten iyi ilişkiler kurabileceğin insanlar geliyor. ben öğretmenim ve bazen bazı sınıflar çook enerji dolu öğrencilerle dolu oluyor. tıpkı onun gibi.

size eleştirim bu ve umarım anlarsınız! iyi hamilelikler size...

Cnm son kontrolde doktorum tahlillerimde eksik bi vitamin gormedigi icin folik asit sadece kullan dedi, 3 aydan sonra demir vercem dedi, oyuzden tahlillerin onemli.eger cok eksiklik olsaydi baska vitaminde vercektim ama eksiklik olmadigi icin gerek yok su aşamada dedibilmiorumku aydinlatici oldumu ?

Masallah canim peki bebisin boyutu ne kadar canim crl yazan kısım

Hayirli olsun cnm, bak korkulacak bisi yokmus demekki doktorun adi ne , bilelimde gitmeyelim bi daha benim doktorum cok guleryuzlu mesela central hospitaldan basak sel tavsiye ederim

Sekerim çok sevindim :) gozun aydin. Bi daha boyle heyeceanlar yasamazsin insallah.

Oncelikle Insallah korktugun gibi bi saglik sorunun yoktur ve gebesindir :)
Kotu dusunme iyi seyler olsun...
Elestirine gelince burasi daha yeni yeni olusan bor grup. Ve bir cok kisinin sorunlu gebelikleri olmus. O yüzden grup geneli tedirgin.. bebeğini kaybeden bir arkadasimiz da var.. yani senden daha once ilgilenmemiz gerekenler var. kisa bi sure sonra bu telaslar bitince rayına oturur her sey..sen de guzel haberi alir aramiza mutlu mesud katilirsin insallah

Hadi bekliyoruz guzel haberlerini :)

Hayirli olsun cnm, bak korkulacak bisi yokmus demekki doktorun adi ne , bilelimde gitmeyelim bi daha benim doktorum cok guleryuzlu mesela central hospitaldan basak sel tavsiye ederim
Sen antalyadamısın? Evet ya yokmuş valla benim hastane baya met edilen bir hastane aslında bybo da ama işte cihazları kötü. Şimdi orada doğum yapmış yeni tanıştığım bir komşumla konuştum. Doğum günü çocuğun koluna bacağına ve boynuna kordon dolanmış ve bunu farketmemişler o güne kadar. Artık kadın sancı çekerken bebeğin kalp atışları yavaşlamış da doğuma almışlar. Bir daha o hastaneye adım atmam.

inşallah canım ya ibnşallah mahvoldum dünden beri. Çok şükür bebeğim benimleymiş

oleytooooooooo :) yaaa bana da ümit verdin :) benimki de inş saklanmıştır. Görünür 19 una. Hayırlı uğurlu olsun canım. Darısı kalp atışlarını duymaya olsun inş.
Canım arkadasım :) sağol çok teşekkür ederim. Bu ufaklıklar baya bizi strese soktu dimi iki gündür. gözükür bence seninde. Ben cuma günü doktora gideceğim kalp atışlarını duyabilmek için. Şuan kendime adam akıllı doktor arayışındayım.

canımm inş gözükür. Bende inanıyorum görüneceğine. aayy stres olduk resmen. Rabbim yardımcımız olsun. İnş beklentilerinin tamamını karşılayan bir dr bulursun.

Aciktimmmm canim bi sey yemek istemiyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…