2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Cok uzuldum canim.. Rabbim Saglikli gebelikler nasip etsin.. uzme kendini..

Psikolojin bozuldu senin de yazilanlardan.. kotu dusunme lutfen..

Hayirli olsun. aramıza hosgeldin Saglikla kucagina al Insallah
Öyle valla. Şuan hepimiz için çok hassas dönem bunlar. Umarım güzelce çıkarız hepimiz bu sınavlardan. Dua edin bana yarın için nolur ya

Oyle.canim amin.. Bir de tedavi ile oluyo benim igneler ilaclar..herkesin.bebegi degerli tabi ama.cok.zor.. Bu.randevuma.gidince yine oyle der doye cok cokk korkuyorum napcam bilmiyorum
.hamile olduguma.hala inanamiyorum.kalp atisini.duyana.kadar
Bende inanamıyorum ve hiç birşey hissetmiyorum hissetmedikce de paranoyakligin dibine vuruyorum

Benim.onceki gittigim doktorum doguma.kadar dedi ama bu doktor pek taraftar degil. Devlet hastanesi. Doktorlari zaten hic önermiyolar igne..bilmiyom.napcam.bende..

Benim de kafam karışık zaten doktorlarda da tam bir fikir birliği yok ne yazık ki ne derlerse yapıyoruz pişman olmamak icin

Öyle valla. Şuan hepimiz için çok hassas dönem bunlar. Umarım güzelce çıkarız hepimiz bu sınavlardan. Dua edin bana yarın için nolur ya

İnşallah hayırlı haber alırsın da rahatlar gönlün.. evet bu dönemler çok hassas saglikla çıkarız Insallah hepimiz..

Benim de kafam karışık zaten doktorlarda da tam bir fikir birliği yok ne yazık ki ne derlerse yapıyoruz pişman olmamak icin
Oyle canim.ignelerin bir zarari olmaz demisti doktor en azindan.vicdanen rahat oluyorum igne yapmasam bu defa.hergun panik olcam.bir.sey.oldu mu.diye. olcagi.varsa oluyo ama.yine de onlem almak lazim

Oyle canim.ignelerin bir zarari olmaz demisti doktor en azindan.vicdanen rahat oluyorum igne yapmasam bu defa.hergun panik olcam.bir.sey.oldu mu.diye. olcagi.varsa oluyo ama.yine de onlem almak lazim

Çevremde iğne olan arkadaşlarım var , bir sıkıntı yaşamadılar işallah bizlerde sağlıkla bir sıkıntı yaşamadan kucagımıza alırız.

Canim endiselenme ne olur. Surekli olacak diye birsey yok. Bak bende aksamlari oluyor ozellikle yemekten sonra tiksinme bulanti gibi.

Selam kızlaar

Birsey sorcam size bulantıların başlamasıyla kalp atışı oluyormuş diyolar dogrumu ??
Can'ım bunlar şehir efsanesi veya uydurma. Benim hiç bulantım olmadı ama bebeğim doğdu o zaman kalp atışını hiçbir şekilde duramazdım değil mi

Günaydın güzel anneler. Bütün gece stresten çok az uyudum desem yeridir. 9.30 da randevum var. Dua edin bana olur mu? Keyifli haberlerle yanınıza geleyim. Hepimiz için mutlu bir gün olsun. Bugün Dunya gulumse günüymüş facebook da öyle yazıyor. Bizimde gulumsemedigimiz bir an bile olmasın. Hadi insallh

Hayirli haberlerle gel insallah hepimiz sana ve minik yavruna dua ediyoruz

Günaydın umarım güzel haberlerle dönersin

Dün bende gittim doktora henüz çok başında olduğu için kese görünmüyor ama rahimde kalınlaşma başlamış.dış gebelik yada kimyasal gebelik ihtimaline karşı haftaya tekrar testleri yaptırıcam yükselişi kontrol edicez. Folik asite başladım dün akşam itibarıyle. Bu arada ilk hamileliğimde eğer karnım şişmemiş olsaydı hamile olduğuma inanmazdım ne mide bulantısı ne halsizlik ne baş dönmesi hiçbir belirtim olmadı ki midem bulansında sigaradan iğreneyim diye dua ediyordum ve şükürler olsun sağlıkla aldım kuzuyu kucağıma darısı hepimizin başına

Bebeğimi kaybettim umarım Allah kimseye bu acıyı yaşatmaz sizde sağ salim sağlıklı şekilde kucağınıza alırsınız
o kadar çok üzüldüm ki. Eski anılarım depreşti. Rabbim en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bir bebek nasip eder inş sana da. Üzülme canım. Böyle demek de dile kolay gerçi. seni çok iyi anlıyorum

Günaydın kızlar..

Beni de telaslandirdin senin adına canım ya.. insallah güzel haberlerle gelirsin..

senle aynı şeyleri yaşıyoruz. benim de gözükmedi. Şimdi güçlü durmamız lazım. Bence görünecekler de saklanıyorlar. Allahım kimseye korktuğunu yaşatmasın. Ters çaba kuralını çağırmayalım. İyi düşünelim.

senle aynı şeyleri yaşıyoruz. benim de gözükmedi. Şimdi güçlü durmamız lazım. Bence görünecekler de saklanıyorlar. Allahım kimseye korktuğunu yaşatmasın. Ters çaba kuralını çağırmayalım. İyi düşünelim.

iyi haberlerini bekliyoruz canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…