2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar uyku arkadası varmıs bebeklerde işe yarıyormus ne kadar gerekli bilemiyorum kullanan var mı?
Nizimki emzik niyetine kullaniyor onu :)

Kızlar bende ara ara kahverengi leke oluyo ama cok az 20 günde 1 gibi daha adet olmadım sizde durumlar nasıl?

Bizde bez cok gidiyo nerdeyse günde 10 bez sizin nasıl netten sipariş verdim yetişmiyo allahtan bezimiz uygun fiyat
Bizimde en az 7 genelde 8-9.
Cok cis yapiyor. 9dan sabah 7ye kadar 3 bez degistiriyorum.

Bnm oglan sanirim iki aydir oyle. Hergun yapan bebek 2-3-5 gunde yapmaya badladi sonra onumcu gun hastaneye kostur kostur goturdum yapmayinca. Sonralari hep fitil yada sabunla yaotirdim genellikle 4.gun . sonra birgun kakasini yapti. Yakladik 4 gundur bir cay kasigi zeytinyagi karistiriyordum mamasina. Ogun yuzustu yatirmistim. Bi de oyin halisinda epey tepindi bende jimnastik yaptirdim. Sonraki 4. Gun yine kendi yapti. Sanirim duzeliyor

Maşallah canm aman düzelsin ya fitil sabun nereye kadar benim ki de tekrar kaka yaptı öyle kokuyordu ki resmen çürümüş gözlerim yandı altını temizlerken yaptı çok şükür ama fitil le

Yok cnm nirmal trval sisem falan olabilr. Bastonu daha buyuyunce alirim diyorum.2- 3 yasina kadar kullabilirler herhalde. Sen bastona ne zaman gectin? kisin kullanimi sikintili degil mi?

Bu söylediklerim baston aslında teknik olarak ama joie olana araba koltuğu takılabiliyor, biz öyle kullanıyoruz, yatisi da 140-150 derece falan sanırım... bidiklar artık anakucagi olmadan kullanılabilirler ama biz araba olmadan pek çıkmadığınızdan hep araba koltuğunda kızım artık parka giderken direk pusete koyarız resim ekleyeceğim senin için

Bebişleriniz ne zaman dönmeye basladı sırt üstü dururken?

Blw kitabı alan vAr mı?

Yuzustunden sırt üstüne dönüyor sırtüstüyken sadece yana dönebiliyor bunları bir aldır yapıyor 10 Haziran doğumlu

Blw yapmayı düşünmüyorum sadece zamanla eliyle yiyebileceği formda olan şeyleri vereceğim eli geliştikçe kaşık ve çatala alıştırılacağım oğluma öyle yapmıştım aynen devam:) öyle yoğurt çorba falan eliyle daldırmadım hiç kaşık tutabildigi zaman kendisi alıştı öyle içmeye... salatalık havuç bisküvi kek meyveleri falan eliyle yedi bir de pirzola yiyordu eliyle şimdi 3,5 yaşında sofra adabı tam ama ben çalıştığım icin hiç o topa girmedim

Herkese merhaba kizlar,Hasta alerjik olan bebislerimize Allah'tan acil sifalar diliyorum. 1 hafta alanyaya tatile gitmistik yeni donduk camasirdi valiz bosaltmaydi ancak kendime gelebildim.Cok sukur korktugum gibi hic olmadi,ucak yolculugu, denize sokma, uslu durma..bebekle de guzel tatil olabiliyormus
Yarin insallah 4 aylik asimizi olacagiz bende b-fite yazildim kampanya varmis 6+2 ay hediye,bebekle spora gidecegim yani heyecanliyim.Yilbasinda bakici bulabilirsem ise donmeyi planliyorum o zamana kadar forma girmem lazim zira verilecek 12kg var

Yok cnm gıtmedım hıc bılmıyrm

Benim çocuk doktoru gastroenteroloji uzmanına gitmen gerekir dedi bu durum bağışıklık sistemini zayıflatabilir dedi katüde bu prof varmış ona gitmek istiyorum ama yarın randevu sorucam bakalım bir kere gidip testlerini yaptırmak bi fikir almak istiyorum

Daha önce bfite gitmiş biri olarak bebekle nasıl gidiceksin biri mi orda bakıyo cok merak ettim

Daha önce bfite gitmiş biri olarak bebekle nasıl gidiceksin biri mi orda bakıyo cok merak ettim

yok canim arabasiyla goturecegim uslu durdugu yada uyudugu zaman diliminde sporumu yapmayi planliyorum,yarim saatte bir basliyor ya.gittigim yerin sahibesi hanim da cok tatli biri,ben de yaninda seve seve ilgilenirim cogu uyemiz bebegiyle geliyor dert etme diyince karar verdim bende

Yaaaa sabun cok yakıyormuş öyle diyorlar, bebeğinize yapmadan önce kendinize yapında nekadar yandıgını bilin diyorlar. O gliserinli fitille yaptı benim oğlanda uzun süre. Ve şimdi demir ilacına basladık kabız yapma ihtimali var.

Benimkiyle mümkün değil hayırlı olsun

Sagolasin. Joieyi beğendim. Keşke bir de çift yon olsaymis. Pierre cardinin anakucaksiz oturma kismi donuyor. Öyle birşeyler bakiyorum. Joie çok da hafifmis aslında. Onu da listeme ekleyecegim

Aaa yaktigini bilmiyordum. Bilseydim hep fitil koyardim. (

Benimkiyle mümkün değil hayırlı olsun

ben de bilmiyorum mumkun mu degil mi,girdik bir yola bakalim insallah:)
gun icinde hic durmuyor mu canim uyku vaktine denk getirsen mesela.sen gittiginde b fite nasil kilo incelme vs oldu mu,deneyimin nedir memnun kalmismiydin?

ben de bilmiyorum mumkun mu degil mi,girdik bir yola bakalim insallah:)
gun icinde hic durmuyor mu canim uyku vaktine denk getirsen mesela.sen gittiginde b fite nasil kilo incelme vs oldu mu,deneyimin nedir memnun kalmismiydin?
Ben 7 yıl önce gittim cok zevliydi devamlı yaparsan sıkılaşma oluyor ben 6 ay gitmiştim bfit sonrası esneme hareketlerini muhakkak yap şimdi ben pilatese gidiyorum 1 aydır haftada 2 gün ama işe yaramıyor yani yetmiyor

Bende joie kullaniyorum çift yönlu hemde puset kısmı dönüyor kulptan degil fotosunu ekleyeyim belki bi fikir verir sana

Eklentiler

• images.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 43
Neden gerek gordu ne oldu
Cok geçmış olsun

iyi akşamlar bayanlar bende 2017 haziranda doğum yaptım kızım şimdi 4 aylik ve kalça çıkigi Var acaba benimle aynı durumu yaşayan var mı varsa tedavi süreci nasıl geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…