Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Screenshot_2024-09-30-12-46-03-54_095202a573796aa7dcac7326ecfbba92.jpg

Benim geçen sene aldığım buydu bir yıl kullandım hiçbir şey olmadı

Hayır canım sabah akşam doktorum öyle söyledi
Çok teşekkür ederim 🙏 benim doktorum mag4 yazdı sabah akşam şeklinde ama benim ağrılarımı kasılmalarımı geçirmedi o yüzden gebelikten önce ocean kullanmıştım onu denemek istedim gerçekten çok güzel sadece onuda sabah akşam içsem fazla mı olur diye düşündüm

Acemi olarak sorum var kızlar 😅 hastane çıkışını anladım alacağım ama doğar doğmaz ne giyecek bu bebişler 🤭
Hemşireye verilecekler listesi var ama kruvaze mi olacak, düğmeli mi kafadan giymeli mi (bu olmaz herhal)
Ne diye bakmam gerek

maya91 maya91 canım mesaj geride kaldı 🤦🏻‍♀️ Öğlenleri genelde bir önceki akşam yemeğinden ayırıp dolaba koyuyorum sabahta alıp çıkıyorum yanına meyve salata yoğurt vs koyuyorum bazen kuruyemiş

Bunlari aldim diger gruba atmistim buraya da atayim. Özetle modal pantolon hemen tiftiklendi cok rahat ama kisa ömürlü ve soguktan korumaz, hamile pantolonu cok guzel fakat kendi bedeninizi almaniz gerekiyor bi beden büyük aldım cokk büyük oldu. Karın kısmı kocaman 9 aylık göbeği bile destekler. Simdilik karnını katlayıp giyilebilir.
Tesekkurler canim

Yeni aldiysaniz nerden aldiniz acaba🥹 benim dolap hep jean filan dolu giyecek bir sey bulamiyorum su ara. İlk gebelik
ben de çevirip çevirip giyiyorumm . Defactodan 2 pantolon almıştım onlar belmden düşüyor katlıyorum gene düşüyor . Sıcak diye keten pantolon elbise giyiyordum şimdi bi anda soğudu. Triko takım almıştım onun altını giydiim bugün üstüme tshirt sdghaj
Benim de ilk fakat gobegim hemen cikti maalesef jeanler artik olmuyor :KK71:

Eki Görüntüle 3485073

Eki Görüntüle 3485074

Eki Görüntüle 3485075

Trendyola bir goz atin mutlaka <3

#reklam sayilir galiba
almış mıydın canım nasıllar

maya91 maya91 canım mesaj geride kaldı 🤦🏻‍♀️ Öğlenleri genelde bir önceki akşam yemeğinden ayırıp dolaba koyuyorum sabahta alıp çıkıyorum yanına meyve salata yoğurt vs koyuyorum bazen kuruyemiş
aynen bugün öyle yaptım. Akşam gene kabak yemeği yaptım (ona sardım bu ara) Karabuğday koydum içine de. yanıma roka, turp, yoğurt aldım bi güzel yedim. Sonrası içinde meyvelerim var

ben de çevirip çevirip giyiyorumm . Defactodan 2 pantolon almıştım onlar belmden düşüyor katlıyorum gene düşüyor . Sıcak diye keten pantolon elbise giyiyordum şimdi bi anda soğudu. Triko takım almıştım onun altını giydiim bugün üstüme tshirt sdghaj

almış mıydın canım nasıllar
Etekli takimi henuz almadim indirime girmesini bekliyorum, digerlerinden memnunum fakat alacak olan mutlaka bir beden buyuk tercih etsin :-)

Çok teşekkür ederim 🙏 benim doktorum mag4 yazdı sabah akşam şeklinde ama benim ağrılarımı kasılmalarımı geçirmedi o yüzden gebelikten önce ocean kullanmıştım onu denemek istedim gerçekten çok güzel sadece onuda sabah akşam içsem fazla mı olur diye düşündüm
Her magnezyum iyi gelir mi bilmiyorum ama benim doktorumun önerdiği gerçekten çok iyi geldi ben ağrılarımdan oturamıyordum çok kötü haldeydim çok şükür olsun iyi geldi🤲🏻 inşallah size de iyi gelir şifa olur rica ederim ne demek🥰

anladım canım. yani bu öyle kolay iyileşebilen bişey değil maalesef kimisinin 6 ay sürüyo kimisinin 1 sene. tabi ben bunu sonradan öğrendim😐😐
ama aynen en azından enfeksiyon oluşmaz süretim o zaman
Yok ya, oyle dusunme. Benim de bir suru piercingim var, ilk zamanlar hep zonklama carpinca cok acima oldu, sonra bi minik sisti cogu tam o sirada fucidini bir kac gun surunce tamamen iyilesti benimkiler. Hamile kalana kadar fucidin ve silverdini bu kadar sevdigmi bilmiyordum😂😂😂 kizlar aklinizda bulunsun silverdini ozellikle son trimesterda asla kullanmayin diyorlar. Mumkunse hamilelik boyunca da kacinicakmisiz.

Acemi olarak sorum var kızlar 😅 hastane çıkışını anladım alacağım ama doğar doğmaz ne giyecek bu bebişler 🤭
Hemşireye verilecekler listesi var ama kruvaze mi olacak, düğmeli mi kafadan giymeli mi (bu olmaz herhal)
Ne diye bakmam gerek
Hastane cikisini dogar dogmaz giydiriyorlar zaten 😀

Günaydın🌸 acaba daha önce annesi ve kayınvalidesi ikisi birden yanında olmadan doğum yapan var mı? Benim öyle olacak baya tedirginim ancak mecbur.. tecrübesi olan var mı acaba napılmalı. Yanıma bi yardımcı almayı düşünüyorum tabi araştırıyorum şimdiden güvenilir biri bakalım..
Benim de buyuk ihtimalle kimse olmayacak yanimda yardim edecek, esim ilk 40 gun evde kalmayi dusunuyor babalik izni ve evden calisarak. Ve yardimci bir abla arayacagiz son zamanlara dogru arada gelip ev islerine yemege yardimci olsun diye ama bakalim. Ben simdiden isimi kolaylastiracak otomatik ne varsa onlara bakiyorum🥲

Kizlar yuzumde tek tuk cikan sivilceler oluyordu, hormon yogunluguna yoruyordum fakat sirtimda ve ensemde de ufak putur putur sivilceler ciktigini fark ettim, bu kadar fazla olmasi acaba normal mi ki :/

Benim de buyuk ihtimalle kimse olmayacak yanimda yardim edecek, esim ilk 40 gun evde kalmayi dusunuyor babalik izni ve evden calisarak. Ve yardimci bir abla arayacagiz son zamanlara dogru arada gelip ev islerine yemege yardimci olsun diye ama bakalim. Ben simdiden isimi kolaylastiracak otomatik ne varsa onlara bakiyorum🥲
Tecrübeli yardımcı bi abla ben de arıyorum şimdiden. Şu açıdan bakalım yukarda bi arkadaşımız da söyledi; evde kalabalık olup yok şöyle yok böyle diye gereksiz konuşma olmaz, aaa sütün mü az senin bilmemne bunları duymayız işte diye avunuyorum. Benim esim cok uzun evde de kalamaz max 1 hafta. Bakalim…

X