2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar bebeklerinizi kaç güne bir yıkıyorsunuz?
İki günde bir yıkıyoruz canm. Isıtıcıyı acıyorum soyunup giyinirken. Banyoda aglama skntımız oluyo o yuzden unutmasın dye cok uzatmıyorum arayı

Kızlar bebeklerinizi kaç güne bir yıkıyorsunuz?
Ben hala hergün yıkamaya devam ediyorum suda rahatlıyo çocuk odayı isitıyorum öncesinde ama bizimki sıcağı sevmiyo zaten bunalıyo terliyo hemen o yüzden ortamı ılık ayarda tutuyorum. Daha soğuklar geldiğinde yine duruma göre bakarım artık belki gün aşırı yıkarım

İnternette araştırdım biraz da memnun kalan 1 kişiye denk geldim. Ama hakkında hiç bişey bilmiyorum. Sen yazınca araştırdım.

yok canim nereden arastirdin bilmiyorum ama ben cok fazla memnuniyet gordum,etrafimda da gidenler var zaten.Aslinda sistem guzel,memnun kalma orani isletenler ve davranislariyla ilgili.Kismet bakalim ben ne yasayacagim

İki günde bir yıkıyoruz canm. Isıtıcıyı acıyorum soyunup giyinirken. Banyoda aglama skntımız oluyo o yuzden unutmasın dye cok uzatmıyorum arayı

Sağolun kızlar cevap icin bende haftada iki yıkayacağım galiba haftada bir uzak geliyor iki günde bir yapsam üşür diye korkuyorum çünkü benim oğlan evde durmak istemiyor mecbur beş dk dışarı çıkıyoruz

Ayak tırnaklarını ne zaman kestiniz benimkinin yeni uzuyo da
Ben elleri haftada bir ayakları da iki bazen üç haftaya bir kesiyorum
Elini 15 günlükken kestim ayakları iki iki buçuk ayı buldu herhalde tam hatırlamıyorum

Uyku uykunun mayasıdır derler. Gündüz uyuyup dinlenince gece daha iyi uyuyor kesinlikle. Gece 10 a kadar kalmamalı bence. En geç 8de gece uykusuna geçiriyorum ben. 8de emzirme, 11de tekrar emzirme, uyandırmadan tabii, sabah 5 civarı uyanıyor tekrar emzirip 8 8 buçuğa kadar uykuya devam. 1 buçuk aydır bu düzendeyiz. Düzeni seviyor bebekler bence.

İkinize de çok geçmiş olsun canım.

Maşallah ya nasıl kurdunuz bu düzeni acıkıp uyanmıyor mu hiç

Maşallah ya nasıl kurdunuz bu düzeni acıkıp uyanmıyor mu hiç
Gündüz 3 saatte 1 emziriyorum. Gündüz iyi doyarsa gece uyanmıyor. Akşam da 6da 8de ve 11de tekrar beslenince sabah 5e kadar uyuyor. Traccy yöntemini uyguluyorum kısmen mide doldurma yöntemi. Akşam 11den sonra beslenirse gece uykusu bölünüyor. Şu anda alıştı buna 1.5aydır sorun yok. 4aylık ve üzeri kesintisiz 6-8 saat uyuyabilir.

Merhaba
Kıyamam ya tabi rahatsız olur yavrum hep takılımı kalıyor gün içerisinde yatarken falan damı?
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah
tsk ederim evet sürekli takılı maalesef iyileşme var ama ben sonrasını merak ediyorum tekrar olur diye korkuyorum

Tebrik ediyorum sizi ne diyim imrendim :)

tsk ederim evet sürekli takılı maalesef iyileşme var ama ben sonrasını merak ediyorum tekrar olur diye korkuyorum
İnşallah tekrarlamaz canım...

Valla ben teknik falan uygulamadim ama benim bebeğim de gece 10:30 da emiyor sabah 7 ye kadar uyuyor sabah 7 de kalkıp emiyor 10:30 kadar uyuyor sonra 12:00 da uyuyor 14:00 a kadar sonra böyle biraz mız mizlik yapıp yarım saatlik uykulari oluyor. İlk başta gece emmiyor diye kilo almaz sanıyordum ama kilo alımı da iyi sukur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…