Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Evet canım 5+0 da gördük çok şükür kese belli yolk saç oluşmuş. Kese içinde de oluşumlar görünüyor dedi. Kalp atışı için aslında bu hafta çağırdı beni ama doktor konferansta olacakmış o yüzden haftaya pazartesiye kaldı
Aa ben de o gün gidicem kalp atışı duymaya güzel haberle geliriz inşallah 🥰🙏🏻

Ğ
aynı durumdayım bende gece 3 yada 4 te muhakkak uyanıyorum. sonra sabah ezanına kadar uyuyamıyorum. Tam uyuyorum işe gitmek ve ilaçları almak için alarm çalıyor. Şimdiden uyutmuyor :)
canım bende aynı durumdayım, çalışmıyorum ben gün içinde de uyuyamıyorum. Hormonlardan heralde

Ben işten ayrıldım canım bu süreci rahat stressiz geçireyim diye.
Ayy ne guzel bende çok stres oluyorum 3 iş birden yapıyorum çalıştığım yerde cok gergin oluyor ama 9 yildir burda oldugum için mecbur dayanıyorum. Birde 8.30 /18.30 burdayım baya uzun geliyor artik. Haftasonu evdeyim iki gün Allah'tan 😂

Ayy ne guzel bende çok stres oluyorum 3 iş birden yapıyorum çalıştığım yerde cok gergin oluyor ama 9 yildir burda oldugum için mecbur dayanıyorum. Birde 8.30 /18.30 burdayım baya uzun geliyor artik. Haftasonu evdeyim iki gün Allah'tan 😂
Bende öyle çalışıyorum. Korkunç ya, benim 2. Çocuk ilki 1 ay sonra 2 yaşını dolduracak. Bakıcı bulamıyorum. Çıldırmalik durumlardayim.

Ben de senin gibiyim nasil gecicek ileriki aylarda bilmiyorum. Bir de sadece 4 aylik iznimiz var. Saka gibi.

Ben de senin gibiyim nasil gecicek ileriki aylarda bilmiyorum. Bir de sadece 4 aylik iznimiz var. Saka gibi.
Evet çok az bir ayni doğum oncesi desen 3 ay bebekle zaman kalıyor. Çalışabilir kağıdı almayı düşünüyorum gittiği yere kadar :)

Oo senin daha da zor ailenden yardim edebilecek kimse yokmu ?
Ailemle aynı sehirde değiliz. Eşimin ailesiyle de evimiz uzak yaşlı insanlar. Kızıma onlar baktı şimdiye kadar ama 2. Çocukla bu süreç yürümez artık. Umarım duzgun birisini bulabilirim. Senin ilk çocuk mu

Ailemle aynı sehirde değiliz. Eşimin ailesiyle de evimiz uzak yaşlı insanlar. Kızıma onlar baktı şimdiye kadar ama 2. Çocukla bu süreç yürümez artık. Umarım duzgun birisini bulabilirim. Senin ilk çocuk mu
inşallah bu devirde de zor iyice araştırmak gerekir. Allah'ım güzel insanlarla karşılaştırsın. evet benim ilk olacak nasipse, ilk gebeliğim dış gebelikti sonlandı. benim annemler yakın inşallah onlarla atlatacağız :)

Evet çok az bir ayni doğum oncesi desen 3 ay bebekle zaman kalıyor. Çalışabilir kağıdı almayı düşünüyorum gittiği yere kadar :)
Evet daha mantikli ama o kadar saatte disarda olmak evde olmamak koca gobekle zorlancaz gibi geliyo ya.. bir yerden sonra araba kullanmak bile zor :KK43:

Evet daha mantikli ama o kadar saatte disarda olmak evde olmamak koca gobekle zorlancaz gibi geliyo ya.. bir yerden sonra araba kullanmak bile zor :KK43:
Kesinlikle benim çalıştığım yer osb bolgesinde eve uzak nasıl olacak bilmiyorum inşallah sorunsuz bir gebelik geçiririz 🙏 eve gittigimde saat 19.00 civari oluyor geciyor bile bazen.

X