2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende joie kullaniyorum çift yönlu hemde puset kısmı dönüyor kulptan degil fotosunu ekleyeyim belki bi fikir verir sana
Hangi modeli bu?puset dediğin anakucagi değil dimi. Yani oturmali kismi. Bi de o şekilde.iken katlaniyor yanlis gormediysem.

Ya bu annelik ne tuhaf birşey. şu an kızımla ağlayıp onunla gülüyorum. Böyle bir insan olacağımı söyleseler inanmazdım. Ebe yim, yenidoğan yoğun bakımda çalıştım.(10 yıldır aktif sahada çalışmıyorum) Söz konusu kızım olunca hiç bir şey bilmiyorum. Tüm bilgilerim tüm tecrübelerim silindi.

Ve kakasında kan gördükçe, o ağladıkça kahroluyorum. Kızıma bi faydam olmuyor

iyi akşamlar bayanlar bende 2017 haziranda doğum yaptım kızım şimdi 4 aylik ve kalça çıkigi Var acaba benimle aynı durumu yaşayan var mı varsa tedavi süreci nasıl geçiyor
Değerler kaç cnm? Bizim 2 aylıkken vardı çok. Hafif 1,5 ay çift bez kullandık geçti inş sizin de öyle olur

Burda birileri yazmisti yakin zamanda,dogruymuş.
Son zamanlarda uyku duzeni bozulunca kizimin,gunduz oyaliyordum ki gece cok uyusun.meger yanlişmis.uyumuyordu.
Şimdi ikigundur gunduz uyutuyorum.6-7 saati buluyor gunduz uykusu.bu sure sabah8 den gece 10a. Boylece gece uykusu yeniden duzene girdi cok şukur.dun bayagi zorlandim gunduz uykularinda ama bugun daha kolaydi.

iyi akşamlar bayanlar bende 2017 haziranda doğum yaptım kızım şimdi 4 aylik ve kalça çıkigi Var acaba benimle aynı durumu yaşayan var mı varsa tedavi süreci nasıl geçiyor
Çok gecmişolsun.burda bazi arkadaşlar çift bez bağliyordu.ins. sizdr de işe yarar

Değerler kaç cnm? Bizim 2 aylıkken vardı çok. Hafif 1,5 ay çift bez kullandık geçti inş sizin de öyle olur
değerler 60 ve 62 idi doktorumuz degerler cok kotu degil dedi ama rontgen filminde cikik vardı fakat çift bezin faydası yok dendi tubingen ortezi takıldı iki aydır takılı bir ay daha takılı kalacak

iyilestikten sonra bile takibi gerekli iki aydır cihaz takılı fakat çocuk büyüdükçe rahatsız oluyor bu son ay nasıl geçecek bilmiyorum

ben de bilmiyorum mumkun mu degil mi,girdik bir yola bakalim insallah:)
gun icinde hic durmuyor mu canim uyku vaktine denk getirsen mesela.sen gittiginde b fite nasil kilo incelme vs oldu mu,deneyimin nedir memnun kalmismiydin?
İnternette araştırdım biraz da memnun kalan 1 kişiye denk geldim. Ama hakkında hiç bişey bilmiyorum. Sen yazınca araştırdım.

değerler 60 ve 62 idi doktorumuz degerler cok kotu degil dedi ama rontgen filminde cikik vardı fakat çift bezin faydası yok dendi tubingen ortezi takıldı iki aydır takılı bir ay daha takılı kalacak
Merhaba
Kıyamam ya tabi rahatsız olur yavrum hep takılımı kalıyor gün içerisinde yatarken falan damı?
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah

Kızlar bebeklerinizi kaç güne bir yıkıyorsunuz?

Haftada bir yıkıyorum ben ama suyü unutmalarından korkuyorum suyu seven cocuklar suya girdimi aglicak gibi oluyorlar
Ben günaşırı yıkıyordum ama şimdi haftada bir mi olsa iki mi olsa bilemedim

Günaydın arkadaslar.büyük kızım ve ben baya kötü bi şekilde üşüttük.ben kafamı kaldıramıyorum yerden ama malesef bebegim oldugu için ayakts durmaya calısıyorum
Ve sabahın altısında bebegimin öksürük seslerine uyandım.sonrada fazla bi şekilde kustu.sanırım benden bulastı
Bu sürecte neler yapabilşrim.ilaç kullanmadan nasıl atlatabilirim

Ben yazmıstım cnm biri daha yazdı ben kitapta okumustum yoksa annem bile gündüz cok uyudu gece uyumaz der alakası yok gündüz uyumayan cocuk hırcın oluyor ve uykuya dalması zorlasıyor tabi dediğin gibi gündüz uyutmakta kolay değil ama zamanla alısır sende biraz dinlenirsin o uyurken ben iş yapamıyorum sesten uyanıyo ve uykusu hafif sana faydamız dokunduysa ne mutlu

bu forum bu yüzden cok güZel bosuna sonuna kadar burdayım demedim :) ne kadar cok kişi bir sürü sorun ve çözüm buluyoruz

İnternette araştırdım biraz da memnun kalan 1 kişiye denk geldim. Ama hakkında hiç bişey bilmiyorum. Sen yazınca araştırdım.

rahat olun gayet güZel ve bir cok alete binip iniyosun sıkılmıyosun ve devamlı hareket oluyor cok reklamı olan bişey değil ondan görememişsindir bir de spor bitimi bir kutu süt içmek yağ yakımını yarım saat devam ettiriyor süt içiyosan tabi

Kızlar bebeklerinizi kaç güne bir yıkıyorsunuz?

Hala 2 günde bir antalyadayım evet serinledi burasıda ama cocuk kokuyo olsa olsa 3 günde 1 olur zaten cok soguyunca klima acıcaz sıkıntı olmaz heralde bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…