2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizlarrr nasılsınız bayadir forma giremiodum zor günler yaşadım babamı kaybettim iki ay oldu daha :KK43: hala alışmaya çalışıyorum goruyorum birsuru hamile var hayırlı olsun sizleri öpüyorum bu arada kullanıcı ismimi değiştim ben ozgekuafor
Canim kelimelerin kifayetsiz kaldigi bos teselli cumleleri kurmak istemiyorum.. babasizligi 17yasindayken tatmis biri olarak... allah sabir versin.. zamanla hafifleyecek.. guzel kuzunla uzun saglik huzurlu bir omrunuz olsun insallah.
Babacigininda mekani nurlarla dolsun..

Tatlı annişkolar...
Bu kiz cuma sbhi doğuma gider. Ddualarinizi eksik etmeyin ustumden. Kizimda 2 gun benle kalicak hastanede birakicak kimsem yok ona cok stres oluyorum..
Bi kac zaman ortalarda olmayabilirim
Hepinizi kocaman opuyorum..
Canım benim Allah yardımcın olsun kolayca atlatırsın sen bunuda güçlü bi kadınsın güzel haberlerini alırız inşallah bizde seni ve bebişkolarını öpüyoruz:KK15:

Denizatı tatil köyüne bakıyorum bende, gümüldürde. Ya orası olacak büyük ihtimal, ya da yazlık villa kiralayalım diyoruz. Bana 2. Seçenek daha mantıklı geliyo, yemeklerini fln özel yapmam gerek çünkü, hem rahat rahat heryerde emzirebilirim:KK66: muhafazakar villalar var, bu yıl için çok ideal geldi bana, bilmiyodum böyle bi başlık olduğunu. Bizbize çok rahat dinlenmelik bi ortam olur diyorum, istediğimizde çıkarız insanların içine, dibimizde sürekli birileri olmamış olur. Denizatı tatil köyü çok hoşuma gitti ama benimde çocuklu bi aile için, bu sene olmazsa bile seneye kesin gideriz diyorum, hem seneye kendide anlar bişeyler. Bu sene çok bi şeyin farkında olacağını sanmıyorum.

Vallahi farkındalıkları mutlulukları inanılmaz Unutmuyorlar oyunun tadını aldıkça oyundan kopmak istemiyorlar ,
Tatil köyü daha mı rahat olur acaba hazır yemeğin önünde vs birçok otel artık çocuklar için özel büfe hazırlıyor ona göre de bakabilirsin belki, villada mantıklı ama hijyen temizlik yemek gibi ekstraları yorucu olur sanki... muhafazakar tatil köyleri de var ...

Tatlı annişkolar...
Bu kiz cuma sbhi doğuma gider. Ddualarinizi eksik etmeyin ustumden. Kizimda 2 gun benle kalicak hastanede birakicak kimsem yok ona cok stres oluyorum..
Bi kac zaman ortalarda olmayabilirim
Hepinizi kocaman opuyorum..

Ne çabuk geçti vakit yahu :)
Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Allah...
ben olsam bırakacak birisi olsada bırakamazdım Stres olma rahat ol annesi...
Ama yardımcı olacak birisi vardır umarım yanında

Vallahi farkındalıkları mutlulukları inanılmaz Unutmuyorlar oyunun tadını aldıkça oyundan kopmak istemiyorlar ,
Tatil köyü daha mı rahat olur acaba hazır yemeğin önünde vs birçok otel artık çocuklar için özel büfe hazırlıyor ona göre de bakabilirsin belki, villada mantıklı ama hijyen temizlik yemek gibi ekstraları yorucu olur sanki... muhafazakar tatil köyleri de var ...
Bilmiyorum, süt alerjisi var zaten o bizi yeterince zorluyordu, domates alerjiside var. E bütün yemeklerde var domates. Yanımda dondurulmuş götürürüm olmazsa diyorum, kuru buzla sararım fln. Eşim de otel olsun istiyor, gittiğimiz yer evden farksız olacak, bütün gün uğraşacaksın diyor.( gerçi haklı da, ben sütüde yoğurt makinasını fln da götürüp orda yoğurt mayalama planlarındayım bile mesela:))
Neyse daha var bize nasılsa, temmuz ya da ağustos, şimdiden yormıycam kafamı:KK66: sizin tatil güzel geçer umarım. Buarada uçaklamı gidiyosunuz, arabaylamı??

Canim kelimelerin kifayetsiz kaldigi bos teselli cumleleri kurmak istemiyorum.. babasizligi 17yasindayken tatmis biri olarak... allah sabir versin.. zamanla hafifleyecek.. guzel kuzunla uzun saglik huzurlu bir omrunuz olsun insallah.
Babacigininda mekani nurlarla dolsun..
Aminnn cnm Allah razı olsun daha 17 yaşında nasıl dayanabildin cnm benim senin için çok daha zor olmalı ben 30 yaşındayım evli barkliyim kocaman kadın olmusum ama içimde bı boşluk varki asla dolmuo hep aglamakli hep mutsuz hep üzgün bakiyorum hayata gözlerimin ışığı söndü sanki çok zormuş ya rabbim sabır versin ki verioda ama boşluk hiç dolmuo

Evet oğlum 6. Sınıfa gidiyor.ikinci bebeği düşünen arkadaşlar benim gibi 11 yıl ara vermeyin sil baştan herşey tekrar başlıyor.sıcağı sıcağına güzel olur.:KK70:
Hmm oyle mi diyorsun aslında tek çocuk olsun diyorum da kardeşi olsun diyorlar yaşın genç diyorlar yap bitane daha diyorlar 21 yaşında 2 çocuk annesi tek başıma nasıl bakarım bilmiyorum nasip kısmet olursa da max 4 yıl filn bekleriz diyorum hayırlısı artk :)

Aminnn cnm Allah razı olsun daha 17 yaşında nasıl dayanabildin cnm benim senin için çok daha zor olmalı ben 30 yaşındayım evli barkliyim kocaman kadın olmusum ama içimde bı boşluk varki asla dolmuo hep aglamakli hep mutsuz hep üzgün bakiyorum hayata gözlerimin ışığı söndü sanki çok zormuş ya rabbim sabır versin ki verioda ama boşluk hiç dolmuo
İş yerimde bir bayan var eşini 2 sene önce kaybetmiş kızı 15 yaşındaymış ve babaya çok düşkünmüş kız hala atlatamamış yaşayacak onca şeyimiz varken beni nasıl bırakıp gitti diye. Siz 30 yaşına kadar yaşadınız evliliğini gördü çocuğunu gördü. Evet her ölüm erken ama bizden daha kötüsünü görmek lazım güçlü durabilmek için.
Başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah

İş yerimde bir bayan var eşini 2 sene önce kaybetmiş kızı 15 yaşındaymış ve babaya çok düşkünmüş kız hala atlatamamış yaşayacak onca şeyimiz varken beni nasıl bırakıp gitti diye. Siz 30 yaşına kadar yaşadınız evliliğini gördü çocuğunu gördü. Evet her ölüm erken ama bizden daha kötüsünü görmek lazım güçlü durabilmek için.
Başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah
Aminn Haklısın canim ama kaç yaşında olursak olalim ağırdır babanın yokluğu

Bilmiyorum, süt alerjisi var zaten o bizi yeterince zorluyordu, domates alerjiside var. E bütün yemeklerde var domates. Yanımda dondurulmuş götürürüm olmazsa diyorum, kuru buzla sararım fln. Eşim de otel olsun istiyor, gittiğimiz yer evden farksız olacak, bütün gün uğraşacaksın diyor.( gerçi haklı da, ben sütüde yoğurt makinasını fln da götürüp orda yoğurt mayalama planlarındayım bile mesela:))
Neyse daha var bize nasılsa, temmuz ya da ağustos, şimdiden yormıycam kafamı:KK66: sizin tatil güzel geçer umarım. Buarada uçaklamı gidiyosunuz, arabaylamı??

Canım hayırlısı bakıcam senin için İstediğin gibi biryer buluruz inşallah...
Benim 2 tatil programım var birisi bu ay 3 günlük bir kaçış antalya, diğeri kurban bayramında Bodrum, ikisinede arabayla gideceğiz ...
gece yolculuk rahat oluyor rüzgarla, dönüş gündüz olacak ama bakalım tecrübe edeceğiz bu ay onuda,
Birkaç Yen'i oyuncak aldım görmedi yolda çıkartıp vericem, sevdiği şarkılar var onları cd yapcam, kurabiye canavarı oğlum bol bol atıştırmalıklar alcam yanıma bakalım ..

X