2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Canım benim hayırlı uğurlu olsun. Benimde ilk yaptığım test 50,86 çıkmıştı şimdi nerdesye 6 haftalık gebeyim. Hoşgeldin aramıza :)

hayırlı olsun canım. inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın
ben de 20 haftalık kaybetmiştim.
Tesekkür ederim canım daha var adetime korkuyorum o yuzden dıger gebelıgımde de adetten iki gün önce ögrenmiştim.bu arada aynı kaderi yasamısız cok üzücü ikimiz için de ama inş bu sefer kucaklarımza saglıkla alarak kader birliği yaparız

inşallah canım
ben de 2 gün önce öğrendim beklemiyordum hastanede film çektirmem gerekiyordu
bir ihtimal deyip yaptım çift çizgi.hemen hastaneye koştum kanda da 240.75

Kızlar bende nisanda kaybettim bebegimi. Karnimda olmuş kurtaj oldum. Ins. Bende hamis haberini veririm burdan. Ins. Saglikla bebeklerimiz i kucagimiza alırız. Nisanda kaybettik nisanda kucagimiza alırız inş. Hayirlisiyla

Yarın kontrolüm var kızlar kısmetse bebişin kesesini görmeye gidecez çok heyecanlıyım :)

Teşekkür ederim senide tebrik ederim. Allah sağlıkla bebeişlerimizi kucağımıza almayı nasip eder inş.
Cok tesekkur ediyorum amin ben gordum keseyi darisi senin basina
Basin sagolsun oncelikle inşallah bu ay hamilesindir ve sağlıkla kucagina alirsin bebisini

Kızlar bende nisanda kaybettim bebegimi. Karnimda olmuş kurtaj oldum. Ins. Bende hamis haberini veririm burdan. Ins. Saglikla bebeklerimiz i kucagimiza alırız. Nisanda kaybettik nisanda kucagimiza alırız inş. Hayirlisiyla
İnş canım kac haftalıktı melegın inş vardır bu ay kac gün var adetine canım

İnş canım kac haftalıktı melegın inş vardır bu ay kac gün var adetine canım
10 gun kadar var canim. 11 haftanın içindeydik ancak gelişim geriliği vardı. Kontrole gittiğimde öğrendim kalp atışının durdugunu. Bazı testler yaptırdım kan pihtilasmasi çıktı. Allah nasip ederse gebe kalırsam kan sulandirici iğne kullanicam

kızlar ben de az önce kan sonucumu aldım uçuyorum mutluluktan değeri 149,6 çıktı. 4 haftalık gebelik olarak görünüyor. Allahım her kadına bu mutluluğu sonunda da yavrusunu kucağına almayı nasip etsin.Benim bu üçüncü gebeliğim kaybetmeyi de bulmayı da yaşadım.ilki erken dönemde düşmüştü. İkincisi oğlum oldu onu çok şükür kucağıma almak nasip oldu inşallah şimdi de kardeşi olacak oğlumun.
Her seferinde heyecanlı sonuç çıkana kadar şimdiden dokuz doğurdum. Çünki lekenmem vardı ilki gibi olacak diye çok korktum.Tecrübeli sayılsam da o anda her şey geliyor insanın aklına ama tabi kötü şeyler çoğunlukta.umarım sorunsuz ilerleriz hep birlikte hamiş arkadaşlarım.

midesi havalananlara , midesi bulananlara tavsiyem ezine peyniri ve açık çay ikilisi beni çok rahatlattı.

kraker gibi şeyler yiyeceğinize zeytin tuzlu peynirle idare edin en azından vitamin mineralde almış oluruz :)

canım keşke temizlik yapmasaydın Benim de ev baya kirlendi ama riske atmak istemiyorum. İnş bi sıkıntı olmaz bundan sonra daha dikkatli ol canım

Evet canım hamılelık varsa igne kullanman gerekıcek hamıle ol da kullanırısın inş onun sevıncının yanında iğne devede kulak kalıcak emınım senın ıcın inş sende gebesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…