2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çok çok geçmiş olsun. Bir riskli gebelik uzmanına başvursan belki bir oluru vardır.

canım senin kaç haftalık nerede hangi hastane söledi bunları önceden benzer bi kaybım var mutlaka başka dr git

uzun zmandır sizi takip ediyorum ama cesaret edemedim yazmaya.çok şükür bende hamileyim.2. gebeliğim olacak bu allah kısmet ederse, tüp bebekle kısmet olan bir oğlum var. bu ise tamamen mucize... allah nasip ederse yarın cinsiyetini öğrenecez, 2 li testimi yaptıracağım.herkese hayırlı sağlıklı hamilelikler ve doğum olmasını diliyorum.Cinsiyetini öğrenen oldu mu acaba ?

kızlar sanırım dün çok çene yaptık benim bütün işler kalmış bugün onları toparlamaya çalışıyorum sizde yoğunsunuz sanırım bugün durgunuz :) çok öptüm sizi

hoşgeldin hayırlı olsun.. sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.. ilk çocuğunuz kaç yaşında? benimde bir oğlum var , kasın da 4 olacak

bujucloud, canım allah sabır versin sana gani gani.Sanırım insanın en zor dayanacağı acı tecrübelerde nbiri olsa gerek, üstelik hamileyken.ama işte hayat öyle bişey ki mecbur devam ediyosun.çok şükür annenden hediye sayacağın bi emaneti taşıyorsun, rabbim yavruna (hatta kızına diyesim geldi) sağlıklı uzun ömürler versin inş.Annenin mekanı cennet olsun teyzenle aranızda geçenlere önce üzüldüm ama sonra sevindim, allah ona da şifa versin inş.yaşamayan bir insanın tesellisi belki basit gelebilir o yüzden fazla yazamıyorum.Allah sabrını versin inş sana....

Hürremsultan, canım tüp bebekle hamile kalmıştın.Allah sanada sabır versin dilerim en kısa zamnda sağlıkla yavruna kavuşrsun.Bu çok bir durum. Benim de 2 kürtajım ve asla sahip olamayacağım ihtimali duyduğum bir salıklı hamileiğim ve oğlum oldu.bunların üzerine şuanda mucize yaşıyorum.seni üzmek değil amacım.allaha sığınmaktan duadan başka çaremiz yok ne yazık ki.Ben inanıyoprum ki o duaların karşılığı var geri çevrilmiyor.çok zor çocuk sahibi olmuş biri olarak yazıyorum bunu.böyle şeylere inanır mısın bilmiyorum ama ben vav kolyesinin uğruna inanıyorum 3 gebeliğimde de boynuma taktım.biri doğdu, diğeri kürtaj.bu ise tüp bebekle hamile kalacağımı bildiğim halde acaba olur mu ki üzerine taktığım bir dönemdi.şükürler olsun bu da oldu.hep dua ettim.belki takmak istersen inanırsan al ve uğruna inan derim, bende bunu birinden duyu yaptım yapan herkestende güzel sonuçlar duydum.kafanı dağıtmaya çalış, ve inş dilediğin zaman kavuş yavruna.

hoşgeldin hayırlı olsun.. sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.. ilk çocuğunuz kaç yaşında? benimde bir oğlum var , kasın da 4 olacak
Merhaba hoşbuldum, amin inş hepimize.Oğlum mart ayında 3 yaşına girecek kısmet olursa, şuan tam 29,5 aylık.takip ederken farkettim isim yabancı değil ama tamda hatırlayamamakla birlikte yeni evliler topiği vardı oraya yazıyomuşsunuz ara sıra.pokahantasla yazdığınızda gördüm.mutlaka konuşmuşuzdur diye düşünüyorum.maşallah sizin de oğlunuza :) Alalh bağışlasın ... söylendiniz mi kardeş olacağını ?

canım hayırlı olsun :):) sağlıkla kucagına alırsın ınsallah. bır ıkı kısı ogrendı sımdıye kadar cınsıyetı bızler daha beklıyoruz:) benım ıkılı test 1 eylulde olacak

Selam.kizlarrr nasilsinizzz dun cok ktuydummmm...giremedim buraya 2 3 gundur yatiyorummm rahatzisim kusma bulanti tekrardan basladi bende ne yersemmm cikariveriyorum..
Ilclarimu da icemiyorum haliyleee...sizler nasilsinuz gecmisi okuyamadim bayagi cene calmissiniz

Çok çok geçmiş olsun. Bir riskli gebelik uzmanına başvursan belki bir oluru vardır.

canım senin kaç haftalık nerede hangi hastane söledi bunları önceden benzer bi kaybım var mutlaka başka dr git

sağolun arkadaşlar. benimki sata göre 10+2 ama pko luyum adetlerim çok düzensiz. ultrasona göre 7+3 falan. ama vajinal baktı. onda daha erken görülürmüş. daha önce bir kimyasal gebelik geçirdim bu da öyle olunca genetiğe göndermek istedi. bilmiyorum hiç bi şey düşünemiyorum. uzun zamandır istiyorduk tedavi görüyordum. sonra kist oldu ara vereceğiz dedi dr. sonra başka bi şeyler girdi araabi kaç ay ara vermiş olduk aşılama yapacaktık adet olmayı beklerken hamile olduğumu öğrendik. yaşadığım hayal kırıklığının tarifi yok. öyle sürpriz olmuştu ki

Selaaam kizlar bebiss resmi yokmuuu hiccc ozledik onlari:) ben insallah haftaya ptesi ikili test icin gidicem cok heyecanliyim ve korkuyorum hayirlisi olsunn hepimizinn

Farklı birkaç doktora gidip öyle karar ver. Allah sonunu hayır etsin.

canım hayırlı olsun :):) sağlıkla kucagına alırsın ınsallah. bır ıkı kısı ogrendı sımdıye kadar cınsıyetı bızler daha beklıyoruz:) benım ıkılı test 1 eylulde olacak
teşekkür ederim amin :) hayırlısıyla sonuçlarımız da güzel olur inş ...

HurremSultan canimm cok buyuk gecmis olsun.insallah en kisa zamanda tekrar hamile kalirsin..oglusuna allah uzun omurler versin..allah en.kisa zamanda hayirli hamilelik nasip etsin canim

@bujucloud allah rahmet eylesin mekani cennet olsun annenin..bende annemi 3 sene once kaybettim..cok aci hatta bazen dayanilmayacak.kadar aci olabiliyor..kizim dogmadan bu aciyla.nasil yasarim.diyordum..simdi kizim.buyudu annemin ismi nazirem ismini koydum..adiyla saniyla buyusun dedim..bizim.acimizi az da olsa dindirdi kizimin dogmasi..sende bebeisini hayirlisiyla kucagina alirsin.nur icinde uyusun annelerimiz

Benim minik canavar canlandi iyice bi ekmek bitirdik bu sabah gece 1bucukdada kaldirdi yine yedik biraz bide bu ara gobegim saga sola kayiyo aranizda oyle olan varmi

Benim minik canavar canlandi iyice bi ekmek bitirdik bu sabah gece 1bucukdada kaldirdi yine yedik biraz bide bu ara gobegim saga sola kayiyo aranizda oyle olan varmi
vayyy maşallah size afiyet bal şeker olsun bebişe can olsun kan olsun inşallah :)) kiloyla aran nasıl :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…