2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aynısını ben gördüm bugün :KK43: hatta adet olmuş gibi öyle bi sancım vardı ki... ama görünürde hiç bişey yok. bol bol dua etmekten başka da elden gelen bişey yok. Rabbim sağ salim doğurup büyütmeyi nasip etsin hepimize
Insallah Ben bi de hamile kadinlarin boyle garip ruyalar gormesinin normal oldugunu okumustum bi yerde Insallah sadece kuruntudan ibarettir

Kızlar merhaba
Dr dan geldim malesef duymadık kalbini miniğim beni bıraktı belli ki Çarşamba yeniden göreyim dedi Dr ama artık hiç umut yok uzatmaları oynuyoruz işte bilemiyorum ki nasip sadece nasipte yokmuş :KK43:uzatmaları oynuyoruz yaşamadığından emin olmaya çalışıyoruz 1 hafta daha bekleriz ama boş zaten olmayınca olmuyor demek ki :KK43: ağrım yok dışarıda kanama yok ama içeride varmış bitti artık inşallah kendi düşer kürtaja gerek kalmaz tek istediğim bu gerçekten artık bu fikirden uzaklaşıyorum yeniden denemeye de istemeye de gücüm yok zaten... Allah sizlere sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah... Hepinize sevgiler... Artık buralara pek uğramam sanırım :KK43: kendinize ve bebişler dikkat edin...

canım benım ınsallah bır mucıze olur ve duyarsınız allahdan umıt kesılmez umudunu yıtırme her şerde bır hayır vardır mutlaka sıkma canını :110:

canımmm üzgünüm yaşadıkların için isteriz li Rabbim kşmseye yaşatmasın ama bizim aklımızın eremeyeceği şeyler var her şerde bir hayır vardır tatlım yaa çok şükür sağlıklı güzel bir oğluşun varmış bu bile şükür için çok büyük sebep, kendini hazır hissettiğinde istediğinde olmadı tekrar denersin Allah oğlunun bahdını güzel yazsın canım
Amin canım, zaten o çok istediği için kardeşi bizde çok istedik, öyle çok öyle dualar ederek istediki 2 yıldır artık yavrum da kabullendi. Allah bize vermiyor anne diyor :KK43: Demek ki hakkımızda hayırlı olan buymuş diyorum...

Insallah Ben bi de hamile kadinlarin boyle garip ruyalar gormesinin normal oldugunu okumustum bi yerde Insallah sadece kuruntudan ibarettir

kötü rüyaların tabirlerine bakma bence. anlamını bilmesem de ben her rüyamdan çok etkilenirim. kötüye de yormamak lazım. hayrolsun diyelim. hem rüyalarımızın bir çoğu da bilinçaltımızdan kaynaklanıyor,unutma. bizim de bilinçaltımız malum; ya bebeğe bişey olursa diye çalışıyor bu aralar.

canım benım ınsallah bır mucıze olur ve duyarsınız allahdan umıt kesılmez umudunu yıtırme her şerde bır hayır vardır mutlaka sıkma canını :110:
Aynen vardır bir hayır canım, olmayınca olmuyor demek ki zorlamamak lazım belki de ilaçlar, tedaviler, takipler, kontroller.. 2 yılda 3. kayıp diğer ikisi kimyasaldı. Bu sefer çok umutlanmıştım, keseyi falan görünce kimyasal olmadı gerçek bebek diye çok umutlanmıştım. OLmadı olamadı :KK43:

kötü rüyaların tabirlerine bakma bence. anlamını bilmesem de ben her rüyamdan çok etkilenirim. kötüye de yormamak lazım. hayrolsun diyelim. hem rüyalarımızın bir çoğu da bilinçaltımızdan kaynaklanıyor,unutma. bizim de bilinçaltımız malum; ya bebeğe bişey olursa diye çalışıyor bu aralar.
evet ben de oyle dusunuyorum Bi de ruya tabirlerine inanmam cok sukur Su ana kadar hicbiri cikmadi o yuzden bilincaltimin oyunu deyip geciyorum :)

Aynen vardır bir hayır canım, olmayınca olmuyor demek ki zorlamamak lazım belki de ilaçlar, tedaviler, takipler, kontroller.. 2 yılda 3. kayıp diğer ikisi kimyasaldı. Bu sefer çok umutlanmıştım, keseyi falan görünce kimyasal olmadı gerçek bebek diye çok umutlanmıştım. OLmadı olamadı :KK43:

canım benım belkıde zamanı vardır ve senın hıc beklemedıgın bır zamanda gelır bebıs bellımı olur bende yenı evlı sayılırım kasım 15 de evlendım mart nısan gıbı cocuk yapmaya karar verdık ama olmadı hıc beklemedıgım bır zamanda olmus hemde annemın ölümünün arkasından oldu demekkı hayırlısı boyleymıs benım ıcın senın ıcınde vardır bır hayır canım rabbım hayırlısını verır ınsallah hepımız ıcın benım mınıgım bana oyle bıttıgım bır zamanda geldıkı rabbım sankı cok uzuldun artık sevın dıye gonderdı ınan babam ablam ve benım ıcın umut ısıgı oldu senı cok ıyı anlıyorum annemı yenı kaybettıgım ıcın sankı sevdıgım herseyı kaybedıcek gıbı hıssedıyorum mınıgımede bırsey olucak dıye odum patlıyor ne dıyım canım ınsallah rabbım senınde yuzunu guldurur

evet ben de oyle dusunuyorum Bi de ruya tabirlerine inanmam cok sukur Su ana kadar hicbiri cikmadi o yuzden bilincaltimin oyunu deyip geciyorum :)
Canim en kotu ruyayi bile hayra yormak lazim ruyadan cok yorumu onemlidir .. Onun icin bir ruya gordugunde onu suya anlat kotuyse yada hayirla yoracak guvendigin birine...ruyani hayira yorumla

canım benım belkıde zamanı vardır ve senın hıc beklemedıgın bır zamanda gelır bebıs bellımı olur bende yenı evlı sayılırım kasım 15 de evlendım mart nısan gıbı cocuk yapmaya karar verdık ama olmadı hıc beklemedıgım bır zamanda olmus hemde annemın ölümünün arkasından oldu demekkı hayırlısı boyleymıs benım ıcın senın ıcınde vardır bır hayır canım rabbım hayırlısını verır ınsallah hepımız ıcın benım mınıgım bana oyle bıttıgım bır zamanda geldıkı rabbım sankı cok uzuldun artık sevın dıye gonderdı ınan babam ablam ve benım ıcın umut ısıgı oldu senı cok ıyı anlıyorum annemı yenı kaybettıgım ıcın sankı sevdıgım herseyı kaybedıcek gıbı hıssedıyorum mınıgımede bırsey olucak dıye odum patlıyor ne dıyım canım ınsallah rabbım senınde yuzunu guldurur
Canım, başın sağolsun, anneciğinin mekanı cennet olsun :KK43: Öyle demek ki benim de sınavım buymuş ya da inşallah budur. Allah beter dertler vermesin. İnsan üzülüyor tabii elde değil, ama nasip işte, bundan sonra bu işi kapattım artık rabbim evladıma sağlık versin inşallah...

Canım, başın sağolsun, anneciğinin mekanı cennet olsun :KK43: Öyle demek ki benim de sınavım buymuş ya da inşallah budur. Allah beter dertler vermesin. İnsan üzülüyor tabii elde değil, ama nasip işte, bundan sonra bu işi kapattım artık rabbim evladıma sağlık versin inşallah...

sagol canım dostlar sagolsun bugun annecıgımın 40 ı mevludu var su donemde yanımda olmayısı zor gelıyor ama kısmetten otesı yok ıste..

sende oyle dusunme canım hıc bellı olmaz bakarsın bır suprız calmıs kapını bellımı olur hakkında hayırlısı

sagol canım dostlar sagolsun bugun annecıgımın 40 ı mevludu var su donemde yanımda olmayısı zor gelıyor ama kısmetten otesı yok ıste..

sende oyle dusunme canım hıc bellı olmaz bakarsın bır suprız calmıs kapını bellımı olur hakkında hayırlısı
Başın saqolsun canım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah...

Annen eminim seni görüyor hissediyordur. Sakın kendini üzme bebeğin de üzülür sonra...yok korunmayacağım o anlamda ama bir daha dr, takip, tedavi, iğne vs. yapmayacağım. Rabbim ol derse zaten olur. Hiçbişey e gerek yok, onların hepsi vesile o anlamda dedim canım... Hayırlısı artık, inşallah işleme gerek kalmaz kendisi gider diye umuyorum artık... Kürtaj biraz daha ağır bir duruma sokuyor insanı çünkü...

Annen eminim seni görüyor hissediyordur. Sakın kendini üzme bebeğin de üzülür sonra...yok korunmayacağım o anlamda ama bir daha dr, takip, tedavi, iğne vs. yapmayacağım. Rabbim ol derse zaten olur. Hiçbişey e gerek yok, onların hepsi vesile o anlamda dedim canım... Hayırlısı artık, inşallah işleme gerek kalmaz kendisi gider diye umuyorum artık... Kürtaj biraz daha ağır bir duruma sokuyor insanı çünkü...

valla bebegım yeterınce uzuldu zaten canım annem oldugunde kucuk teyzem bana yapmadıgını bırakmadı ama ben yıne dayanamadım amelıyat oldu annem gıbı yumurtalık kanserınden suphelendıler daha gecen hafta amelıyat oldu belkı yıne kırar uzer ama olsun yınede gıdıcem dedım gıttım oda pısman olmus zaten aglamakdan helak oldu benı goruncede cok sevındı geldı gectı dedım bende annemın emanetı sonucda napalım basımın ustunde yerı var onun yoksa annemın hatrı var dedım affettım ıyıkıde affetmısım hersey eskıye dondu bır tek annem eksık tabı

merhaba kzılar dn randevu vardı. yolk sac büyükmüş embriyo olduğunu düşündüğüm bi yapı var ama çok küçük. sağlıksız bir gebelik dedi. üniversite hastanesine sevk edecem kürtajı yapsınlar hem de genetiğe yollasınlar dedi.

canım başın sağolsun.....doğru söylüyosun kısmetten ötesi yok...

X