2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim doktorum şöyle tarif etti kanaman ve lekelenmen tamamen bitince hergün 1 tane al dedi 10 gün boyunca. 10günden sonra da 5 gün boyunca gün aşırı al öyle bırak dedi. Biranda kesmemel gerekiyormuş.

Benim doktorum şöyle tarif etti kanaman ve lekelenmen tamamen bitince hergün 1 tane al dedi 10 gün boyunca. 10günden sonra da 5 gün boyunca gün aşırı al öyle bırak dedi. Biranda kesmemel gerekiyormuş.
Canm ben de ayni ilaci kullaniyorum.doktorm 2.hafta da gunde 2 tane ic sonra diger hafta fa gunde 1 tane ic dedi.simdi 1 iciyorum.

Günaydın kızlar nasılsınız geçmişi okumadım herkes ve bebişler iyidir inşallah benimde son 1haftam kaldı bugün Antalya'dan Isparta'ya geçiyoruz kızımla tatil iyi geldi bana bulantı ve iştahsızlık kesildi gibi iyi hissediyorum kendimi çok şükür
Kendinize iyi Bakın Görüşmek üzere

gunaydın kızlar. dun ıkılı testımın sonucu ıcın dr umu aradım. cok sukur hersey yolundaymıs. hıcbır sıkıntı yok dedı. darısı tum annıslerın basına ınsallahh :)
canımcım hadi gözünaydın çok şükür sevindim bizde 5 eylül gitces inşallah güzel haberler alırız

canımcım hadi gözünaydın çok şükür sevindim bizde 5 eylül gitces inşallah güzel haberler alırız
Günaydın Kızlar bende dün bebeqimi qördüm herşey yolunda şükürler olsunki 10 gün sonra 2 liye çaqırdı doktor cinsiyettende söz eder inşallah :)

çok geçmiş olsun canım.....rabbim kararlamıştır elbette zamanı...benimde aynısı oldu sonra kendini topluyosun ama biraz zaman lazım....

Gunaydin kizlar Ben iki gundur ruyamda adet oldugumu ve surekli kan geldigini goruyorum Gercekte bisey yok ama boyle kotu ruya goren oldu mu hic Kendi kendimin mi psikolojisini bozuyorum acaba cuma doktor kontrolum o zamana kadar bekliycem bakalim

Gunaydin kizlar Ben iki gundur ruyamda adet oldugumu ve surekli kan geldigini goruyorum Gercekte bisey yok ama boyle kotu ruya goren oldu mu hic Kendi kendimin mi psikolojisini bozuyorum acaba cuma doktor kontrolum o zamana kadar bekliycem bakalim

kan rüyayı bozar derler canım sıkma canını.. bebişinide üzme boşuna

günaydınnnn tatlı sevimli güzel sefkatli annişlerrrr:):):) sabah sabah gene karamsarlık sarmıs sizleri bebekleri böyle uyandırmayın sakın kahkahanızla nesenızle uyandırırın:) dun doktor ultrasonla bakarken komık bır sey oldu kahkaha attım bebegın hareketlerını gormenız lazımdı nasıl costu nasıl hareketlendı mutlu oldu bıldıgınız bu yüzdennn üzgün olmaya hakkımız yok:):)

aynısını ben gördüm bugün hatta adet olmuş gibi öyle bi sancım vardı ki... ama görünürde hiç bişey yok. bol bol dua etmekten başka da elden gelen bişey yok. Rabbim sağ salim doğurup büyütmeyi nasip etsin hepimize

canımmm üzgünüm yaşadıkların için isteriz li Rabbim kşmseye yaşatmasın ama bizim aklımızın eremeyeceği şeyler var her şerde bir hayır vardır tatlım yaa çok şükür sağlıklı güzel bir oğluşun varmış bu bile şükür için çok büyük sebep, kendini hazır hissettiğinde istediğinde olmadı tekrar denersin Allah oğlunun bahdını güzel yazsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…