2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Poff ben 172 boy 57.8 , hamilelikten sonraa 60.5 2.5 kilo yani bizde hiiiiiiiic genetik degil herkes gayeeet tontik boyumun biraz uzun olması avantaj oluyor kaldırıyor hamile kalmadanki kilomla 36 bedendim evlendigimde 54 kiloydum o zamanda 34 bedendim

yokk bee kuşum bende kesin alırım hatta boy yok tombik döner gibi bir şey olurum ben kesin ahh ahh ...ohhh en iyisini yaptın benimde dışardaki yiyeceklere ilgim arttı yani şöyleki evde et türünü yiyemiyorum etinin çok iyi olduğunu bildğimiz arkadaşımızın restoranı var artık ordan yiyorum.. bide çok sağlıksız biliyorum ama okadar çok mc donlds yiyesim geliyorki anlatamam gece kına gecesinden çıktık hoopppp mc

bugün yine hortladı bulantı ve kusmalar ya şu sıcaklar geçse artık sıcakta daha fena oluyorum,dün iyiydim yemek falan yaptık yedik bugün yine mutfağa giremiyorum

yaa benimde halsizlik uyuma istegi basladı bir yorgunluk basımı kaldıramama koltuga bir uzanıyorum ya acıkırsam yada tuvaletim gelirse kalkıyorum

kuşum sen elini çabuk tutmuşsun:)... allahım yokluğunu aratmasın tabiki ben 2 yıl sonra hamile kaldım bende düğünde 43 düm sonra biraz topladım 45 le hamile bakalım sonumuz ne olacak :))

cok sevındım canım :):) yaa aslında cınsıyet gorunur yaa sankı bana oyle geldı yanı saglıkla kucagınına al bebegını tatlım:)

Ayy arada birr kacamaaak olur bencee benimde canım cekiyoooo özellikleeeee patatesi :) söyle soslarlaa ımmmhhhh kına nasıl gectiiii gördüm instagramda miniginle resmini masallaaaaaaah :) birde benim göbegimi görsen bir kac güne ceker koyarım aradaki farka bak hahahahaa

kuşum sen elini çabuk tutmuşsun:)... allahım yokluğunu aratmasın tabiki ben 2 yıl sonra hamile kaldım bende düğünde 43 düm sonra biraz topladım 45 le hamile bakalım sonumuz ne olacak :))
Ben cok seviyorum bebekleri esimde isteyince hic korunmadik rabbimde nasip etti :) senin boyun kac canim

yaa benimde halsizlik uyuma istegi basladı bir yorgunluk basımı kaldıramama koltuga bir uzanıyorum ya acıkırsam yada tuvaletim gelirse kalkıyorum
canım aynısını ben hıssettım yaa oglen arasında yemegımı yıyıp azıcık yuruyuse gıtım geldım gozumu acamıyorum bır ara elımı basıma koymustum ıcın gecmıs sanıyelık ıs bıtsede eve gıdıp uyusamm uykusuzluk olmazdı hıc bugun oldu sadece

haniiiiiii bu belirtilerrr azalacakkktı kandırdılaaaaaarr biziiiiiii calısmanında kötü tarafı o iste allah yardım etsin

masallaaaaaah canım haftaya bizde gidiyoruuuuz

aynen halsizlik hep oluyor zaten Allahtan eşim de tatilde şu an yoksa halim yamandı mutfaga bile giremiyorum bulantıdan bi ,lavaboya o kadar zamanla normale döner heralde bu haller

:)) kına gecesi iyi sayılır kuzum yaa çok durmadım kaçtım hemencik ses rahatsız etti beni artık yarın düğünde mecbur full oteldeyiz bitsin gitsin mutlu olsunlar inşallah :) ayyy gördünmü miniğimi saol canımcım evet bende bekliyorum takipteyim

senın kına mı vardı canım ? nasıl gectı gobecıkler atıldı mı
valla eşimin kuzeniydi kuşum atmadım göbecik eşim fazla durmadı erkekler dışardaydı genelde artık düğüne saklıyorum kendimi tabii bide benim kendi kuzenimin nişan var bayramda onda bol bol atarım yerime oturmam çılgın anne :))

aaa kızlar ig den birbirinizimi ekledinizzzz :) e ben kaçırmışım o faslı geç döllenmeydi kontroldü derken.. benim instagram adım da denizderki :):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…