2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar minnağımı görmeye gidiyorum...bana şans dileyin....inşallah güzel haberlerle gelirim....yarın görüşürüz...........byeee......
canım hadı bakalım sabırsız anne önceye aldırdın randevunu umarım cok guzel haberlerle donersın tatlım:):)

Hosgeldiiiin canım 2 kişi sanırım ögrendi su anda erkeklerden gidiyoruz kız haberi yok henüz 2 eylülde de 2 li taramam var benim bakalım ögrenebilecek miyim

Selaaam kizlar bebiss resmi yokmuuu hiccc ozledik onlari:) ben insallah haftaya ptesi ikili test icin gidicem cok heyecanliyim ve korkuyorum hayirlisi olsunn hepimizinn
canımm hıc korkma hıc bır sey cıkmaz bebıslerımız cok tatlı benımde salı gunu ıkılı testım canım:)

kuzucum geçmiş olsun kıyamam dikkat et kendine ... dün bizim maşallahımız vardı valla benim bütün işler kalmış bugün toparladım artık

Canm cok grcmis olsun.Rabbim en kısa zamanda hayirlli saglikli evlat verir ins.

cooook gecmis olsun ya garip olacak ama iste bebisinden bir belirti insan birazda olsa mutlu oluyor bende de gece bulantıları basladı uyanıyorum ama kusmuyorum :)

Aynen canim zevk alarak yedim kiloylada sikintim yok bol bol yicez artik

masallaaaaaah canımcım masallaah bende simdi dısardan söyledim malum hala evdekileri yiyemiyorum fazladan söyledim bitirceeeeeeeeeeem hepsini cok acıktım hahaha :)

ohhh valla ne güzel bende minyonum aynı 45 ile hamile kaldım şimdi 46 olmuşum yinede abartmadan bitiririm inşallah :)

oooohhhh missss sen dogum yapsanda aynı olursun ben sisicem iyice poffff

ben hatırlayamadım ama doğrudur.. 2009 da evlenmiştim o zaman takılmıştım biraz o topiğe.. ben söylemedim henüz oğluma.. ağzını yokluyoruz arada, istemiyorum ben kardeş filan diyor.ben bebekleri hiç sevmem diyor. karnım biraz büyüsünde öyle söyliyeyim diyorum

ohhh valla ne güzel bende minyonum aynı 45 ile hamile kaldım şimdi 46 olmuşum yinede abartmadan bitiririm inşallah :)
1.60 boy 42.300le hamile kaldim 45.500 olduk ben dugun telasinda cok zayifladim senin kilondaydim stresten zayif gelin oldum dugunden bi ay sonrada hamile kaldim simdi 60lari gormek istiyorum cunku bizde biraz genetik dogumdan sonra gidiyo 50 kilo olarak kalayim istiyorum ama bakalim :))

slm herkese merhaba bızde dun gıttık mınıgımızı gormeye babamızla. ıyıymısız sukur saolsun babamız bızden daha evhamlı kapıda tırnaklarını ısırarak beklıyo. ense olcumumuz yapıldı. 1mm cıktı doktorumuz gayet guzel dedı. 12+0 dı adet tarıhımıze gore 2 gun onde cıktı 12+2 dedı doktorumuz. uyuyodu zor uyandırdık bızım uykucuyu. 4 haftadır gıtmemıstık kontrole kocaman olmus eller ayaklar tam bır bebek gıbıydı artık. sımdı 2li test sonucumuzu beklıyoruz. bu arada cınsıyetle ılgılı bır tüyo alamadık 3 hafta sonra kısmetse artık. herkese mutlu haberler dılerım

bugün yine hortladı bulantı ve kusmalar ya şu sıcaklar geçse artık sıcakta daha fena oluyorum,dün iyiydim yemek falan yaptık yedik bugün yine mutfağa giremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…