2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Zayıfmısın canım bide nasıl bir his :) benmde ikinci hamilelik benimkide şu an 10+3 olmuş kocaman 3.6 cm :) ve bnde arada bir seyirmeler falan gbi hissedyrum sanki bazen
Evet zayifim canim...
45 kilo 1.65 boy...
Evet kipirtilar oluyor surekli degil ama eger bebegime odakliysam etraf sessiz ise hareketlerini azda olsa hissediyorum sukur :♥:

ne güzeeell, nasıl hissediyorsun canım bebişini merak ediyorum da

oluyo canım biri sanki göğsümün tam ortasına baskı yapıyomuş gibi oluyo arada
Canim ufakca tatli dokunuslar yapiyor :)
Anlamamam imkansiz ...
Esim daha erken kucucuk falan diyor ama...
Bariz bir sekilde hissesiyorum yani

Canim ne diyecegimi bilemiyorum...
Senin adina cok uzgunum gercekten...
Rabb'im gonlundekini hayirli kilarak tekrar nasip etsin ins.

Nasıl hissediyorsun ki cnm hareketlerini mi
Evet canim...Minik bir kelebek kanat cirpiyor gibi :)

ayy canım nasıl hissettin ne hissettin çok tatlı yaa:):)
En kisa zamanda ne demek istedigimi anlayacaksin ins. Bacim :)
Ilk bebegimin ilk tekmesinde gece boyunca uyumayip kipirtilarini hissetmistim :)
Kisa sureli oldu ya bunu oldukca normal karsiladim sanki

Gerçekten mi endokrinoloji ne bilmiyorum dr umda bişey demedi sadece ilaç verdi onbeş gün sonra çağırdı inşallah bişey olmaz içimi rahatlattın sağol.

Van kedisi .!.:
Gerçekten mi endokrinoloji ne bilmiyorum dr umda bişey demedi sadece ilaç verdi onbeş gün sonra çağırdı inşallah bişey olmaz içimi rahatlattın sağol.
Canim kadin dogumun seni endokrinolojiye yonlendirmesi lazimdi olmazsa yarin sen kendin git cünkü bu hastaligin uzmanlik alani onlar ve sakin ihmal etme ilaclarini Allah korusun ilac atmazsan cocukta boy kisaligi zeka geriligi falan oluyomus bana doktorum yemekten sudan önce ilacin cok önemli demisti o yuzden atman gerekiyo ayrica endokrinolojiye gittiginde idrardan iyot testi yapilmasini iste ben p.tesi onu yaptircam iyot eksikligi varsa ona da ayrica hap veriyolar bunu da unutma canim

Tsh kac cikmis senin canim benim ilk 5.cikmisti sonra 3.5 a düstü hapin dozu artirildi 2.5 a düsmesini bekliyorum

Merhabaa kizlarr bugun yogun bir gundu sicaklarda cokk fenaa hayli kaynatmissiniz hepsini okuyamadim ama goz gezdirdigim kadariyla, eger gebelik saglikliysa esinizle iliskinizde sakinca yok bana doktorum boyle soyledi.. Dusuk tehlikesi kanama vs vs varsa yasak.. Birde son aylarda yasaklanicak hepsi bu bebek saglikliysa korkmayin kizlar :)

Gelelim sac mevzusuna neden kesilmiyormus ki ben pek anlayamadim noluyomus kestirince

V Van kedisi benimde hasimato var dahiliye ve endokrin uzmanina gittim su anda ilac kullanmiyorum cunku ft3 ft4 normal degerlerde sadece tsh yuksek cikti o da hamilelikten olmus her ay test yapilicak eger yukselme olursa o zaman ilac kullanicam

Son düzenleme:
TSH 4,69 yazıyo hap kullanmaya başlayacam bugün ama endokronoloji ye görün demedi bu ne endokronoloji daha önce hiç duymadım.
Endokrinoloji ve metobalizma hastaliklari diye bi bölüm var canim doktorlar bunun üzerine egitim görüyo ben dahiliyeciye gittim ilac kullanmana gerek yok dedi endokrin uzmanina gittim kesinlikle hap atman lazim dedi bu branş her hastane de yok ben özelde gittim hangi sehir desin internetten arastira bilirsin

K.maraştayım olmazsa bir dahiliyeye gideyim bakayım hiç araştırmadım buradada varmı diye yarın bir araştırayım hap ne kullanıyosunuz g

Kına olabilir benim hamile bir arkadaşım kına yakmisti

bende aynıyım canım karnım şiş sabah hafif ama gün içinde akşam sanki 5 aylık gibi :) bayrama hamiş kıyafeti alırız artık bu gidişle

Yaa bende bende pantolonlarim gobekten sıkıyor bende zorlamıyorum kapansın diye

Ben de de göbek olduğu için sıkıntı yaşıyorum artık pantolonlar sıkıyo sanki. Ben de hamile pantolonu aldım elbise falan giyiyorum ben de de şişkinlik çok

Off ben zayıfım aslında ama göbeeek var gitmeyen bitmeyen bir göbek simdi öyle oldu ki sanki 5 aylık hamile ben sinir oluyoruuumm

kızlar göbek çizgisi oluşan varmı erken ama bende oldu merak ettim

Göbek çizgisi ne ki

Veee bir sorunda benden gecen hafta mide bulantısından birsey yiyemiyordum bu haftadaa yemezsem karnım tok olmazsa midem bulanıyor bulanmasın diye her dk bişeyler yiyorum 100 kilo olmazsam iyidir simdiden +1.8 kg

Bacilarim ben artik minnosumu daha da net hissetmeye basladim cok sukur
10+3 deyiz...
Oglumda 12. Haftalarda hissetmistim...
2. Gebelikte daha erken hissedilebilir dedikleri dogruymus
Ne güzel nasıl yani bugün kayın validem de iki aya hissederdin dedi ben se yok çok erken demiştim kız.kardeşim 20. Haftada hissetmisti

HAkkinda hayırlısı olsungecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…