2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yaaa canim karin siskinligi icin bisi onerebilirmisin
evet siskinlik icin ilik suya limon suyu sik ic Odem attirir ve burda cok yazdim taze zencefili Taze zencefili de kucuk 3 dilim kes kaynamis suda beklet ustune limonu sikip oyle ic Zencefil o sislige neden olan gazlari ve suyu vucuttan cikarmaya yardimci midende bagirsaginda kalan sikismis gazlar o sisligi yapiyor

Yaa hareketlimi bebekler simdii. Ben sordum daha embriyo dedi henüz öyle hareket felan olmaz diye sormadım bende. Senin isinde zor ikizler le ugrasmak ama olsun çok şükür inşallah sağlıklı bir şekilde kucaklarimiza almayi nasip etsin ALLAH im. Özel Dr a mi gidiyorsun sen

Kizlar yarin kontrolum var benimde yalniz bise sorucam arada kramp gibi agrilarim oluyo korkuyorum sizede oluyomu yarin gorucez bakalim sorucam doktorada normal mi diye cok heyecanliyim bu arada

Kizlar yarin kontrolum var benimde yalniz bise sorucam arada kramp gibi agrilarim oluyo korkuyorum sizede oluyomu yarin gorucez bakalim sorucam doktorada normal mi diye cok heyecanliyim bu arada
canım doktor tabiki daha iyi bilir ama bende oluyor kramplar gece olduğunda uyutmayacak kadar ama doktor normal dedi rahim büyüyor dedi. sadece kanama leke varsa ağrı ile birlikte o sıkıntı dedi

Ewet canım daha önceki Dr um dinletmemisti bebisi rahatsiz etmiyelim demişti şimdiki Dr dinletti hemen
Canim sen o onceki doktoruna gitme daha fazla bence... Biz kac haftadir hep duymaaya calisiyoruz kalp atislarini doktorumda benimle beraber heycanlaniyor cok sukur allaha pazartesi duyduk kalp atislarini

begri H hafize ve sabri ayy sagolun icim rahatladi birazcikk. 9. Haftaya yakinim bebis nasil olmus acabaa nasil gorunuyo cok merak ediyorum
Canim her dokdora gittimde dahada heycanli gidiyorum ama bu hafta ilk defa kalp atislarini duydum ve cok duygulandim bide ilk defa kese gordugumde cok duygulanmistim yaaa anlatilmaz bi duygu cok guzel allahima hep sukrediyorum bizi boyle odullendirdigi icin :)

Sen
Sen nerde yasiosun ben Bulgaristan :)
ben viyanaya yakinim :) bak aklima geldi Benim karnimda cok sis oluyo Ekmek ya da hamur isi gidalar cok yiyinca sislik oluyo cunku sindirim zorlasiyo o yuzden ekmek ,beyaz pirinc bu tur yiyeceklere dikkat edersen belki gecer bir de bol su ve hafif yuruyus

A Aslinda pek fazla hamur iside yemiyorum ama yuruyus yapmaya vaktim yok cok calisiyorum bide cok yuruyunce zor nefes aliyorum kilolardan olabilir cok kilo aldim ben

Canım Allah hakkımızda Hayırlısını versin.
Çok istedin çok uğraştın Kızın için ona kardeş verebilmek için ama Hayırlısı olsun canım.
Vakti zamanı vardır elbet Rabbim bilir Rabbim verir ,bize de dua ile o vakti beklemek düşer.
Çok Geçmiş olsun inşallah sebebi bulunur ,tekrarlanmaz canım.

allah en kisa zamanda tekrar nasip etsin canimmmm...gecmis olsun adina uzuldum dualarim.seninleydi..saglik olsun allahim saglikli hayirli evlatlat nasip etsin canim

benimde kanamam oldu canımm benim drum günde 3 kez iki tablet yani günde 600mg verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…