2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hiç bilmiyodum teşekkür ederim :)

Canim sen o onceki doktoruna gitme daha fazla bence... Biz kac haftadir hep duymaaya calisiyoruz kalp atislarini doktorumda benimle beraber heycanlaniyor cok sukur allaha pazartesi duyduk kalp atislarini
Değiştirdim zaten canm daha önceki Dr kendi baktı kalp hareket lerine güzel dedi sadece bana dinletmedi. Ondanda memnundum ama bu Dr daha iyi

batil inanclara inanan insanlar yapmiyor sahsen bende yapmiyorummm cocuk soz konusu olunxa inaniyorum.ama.baska seylere pek inanmam..insan korkuyor ne biliyimm xesaret edemiyor sacin kesilmesine..buyyklerimiz sayesinde korktuk anlayqcagin

canım çok geçmiş olsun gerçekten inanılmaz üzüldüm. Rabbim büyük.. inşallah en yakın zamanda sende bebeğine kavuşursun sağlıkla sıhhatle

kızlar pregesteron kullan an var mı dün gece çok az kahverengi leke pecete ye geldi ve sonra hiç gelmedi dr. gittim iğne ve hap verdi kan sizce kullanmalı mıyım normal saglıklı gebeler kullanmamalıdır dıyor biz bir gün önce eşinle yakınlastık normalde gebe değilken de böyle gelirdi sizce kullanmalımıyım çok kararsızım ama kanama olsaydı dr soylerdi kalp atışını gördük yardım edin ne olur

tatlım doktorun kullan dediyse kullan bence.

İkili tesete kaçıncı haftada gidilmesi gerekiiyor ben 11.haftamda gidicem siz ne zaman gidiceksiniz
canım, doktorum beni 12. hafta ense kalınlığı için çağırdı ama ikili testten henüz bahsetmedi, internette de 11 ile 14. haftalar arası yapılır diyor hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Canim bnde hic leke gelmediği halde progestana basliyorum bugün . çünkü ultrason da kesenin orda kanama gördü Dr. . bnce Dr kullan dediyse kullan derim bn.

Kızlar çok acil yardım doktordan geliyorum guatır çıktı bende bişey olur mu bebek sağlıklı maşallah ama hap yazdı böyle olan varmıı ??

Bende kanama gormedi ama bebege zarari olmaz degilmi bi topikte okudum kadun kurtajdan sona patoljiye gondermis protestan gelisini engellemisya zisti kafam karisti ya annelik iste onlara bisey olacak diye aklimiz cikiyor

Kızlar çok acil yardım doktordan geliyorum guatır çıktı bende bişey olur mu bebek sağlıklı maşallah ama hap yazdı böyle olan varmıı ??

Hiç korkma bisey olmaz, rutin kontrollerini yaptır, hapini ihmal etme. Benim guatr ı olan tanıdıklar dogurdu buyutuyor. Sadece ilacın dozunu duruma gore ayarlıyorlar o kadar.

Bende kanama gormedi ama bebege zarari olmaz degilmi bi topikte okudum kadun kurtajdan sona patoljiye gondermis protestan gelisini engellemisya zisti kafam karisti ya annelik iste onlara bisey olacak diye aklimiz cikiyor
Sanmiyorum gelisimini engellesin. Progestan bebisi tutabildigi kadar tutuyor.dusecekse zaten engel olamiyoruz.sadece geciktiriyor dusmesini.bence ilac kullandigi icin zorla o kadar gelismistir. Belki daha once dusecekti

Bende var canim hic endise etme ilaclarini duzenli kullan 15 gune bir de endokrinoloji ye git hic bisey olmaz benim dolu tanidigim var guatr hastasi olup saglikli tosun gibi cocuk doguran ilk basta bende korkmustum ama doktorm ilacini duzenli attigin takdirde hic bi sıkıntı yok dedi hatta bende p.tesi kontrole gitcm guatr icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…