2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Kızlar kabızlık sorunu yaşayanlar sabah aç karnına 2 tatlı kaşığı dut pekmezi yesin.
Gün içerisinde ağzına dut kurusu atsın arada bir.
Bağırsakları çok iyi çalıştırıyor.
Ben tam kabızlık hissettim hemen başladım
Hala kabız olmadım

evet onu bildiğim için sordum zaten , siznki tüp ya da aşılama mıydı ? Doktorlar genelde kanama olunca ya da tüp bebekte veriyor onu , yani hiçbir sebep yokken neden verildi diye düşündüm..
Banada verdi doktorum hiç bir sorun yokken hatta çok güzel yerde kese gelişimide çok iyi dedi ama ilk başlarda rahim atmaya çalışırmış önlem için kullan iyi tutunsun dedi.

Roza bende çok korkuyorum ne olacak
progestanı vajinal yolla almanı tavsiye ederim hem daha etkili oluyor hem de yan etkilerini hafifletiyor
Valla bende korkuyorum ne diyim
Ayni sekilde canim siskinlik fena halde
Doktorum oyle bisey demedigi icin yutuyorum cnm bnm

kızlar günaydın tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim tek tek.hepsini denicem sağolun.
benimde bel ve göğüs ağrım kesildi genelde belirtiler aynı ben burda okuduğumda aa o da aynı sorunu yaşıyor demekki normal diyorum çok moral buluyorum.dün çok büyük bi hata yaptım canım kırmızı lahana salatası istedi oturdum 1 kase yedim ahhhh yemez olaydım gaz beni mahvetti sabaha kadar pek uyumadım diyebilirim gece eşim soda aramaya çıktı onu içtim az biraz çıktı da rahatladım ve dün ilk defa kustum ama bildiğiniz sarı acı su kustum gece mide boş olduğu için sanırım

gunaydin cnm gecmis olsun... benimde aklimdaydi gecen lahanadolmasi yapacaktim son dk vazgectim

günaydın kızlar ..bir süre sonra herkes kusmaya başlayacak sayfada

Kusma genelde sabah aç karnına mide boşken olduğundan ,sarı acı şeklinde olacak mideyi boğazı çok acıtıyor.
Ama size kızıma hamileyken denediğim bir şeyi söyleyeyim. Kusmadan hemen önce su içiyordum, dolayısıyla onı çıkarıyordum boğazı ve mideyi daha az yoruyordu. Benim kurtarıcım olmuştu..

benim gibi gebeliği öğrenip dr a gitmeyen var mı ?

Merhaba arkadaşlar bende haziran annelerine katıldım dün itibariyle :) forumu takip edicem birbirimize destek olalım dışarda herşey herkese rahat sorulamıyor maalesef
Benim 4+3 henüz mide bulantısı yok sadece adet sancısı karın şişliği var ilk günlerden karnım sertleşti umarım geçer 8 ay geçmez yoksa :)

hoşgeldin hayırlı olsun
mide bulantısı bizimde yeni başladı 6. haftanın içerisinde daha erken sende olması için.
adet sancısı gibi ağrı da normal çünkü bu dönem senin adet günün ya o da çok normal karın şişliği de normal canım gaz vs oluyordur benimde öyleydi için rahat olsun.keseyi gördün mü?

Gunaydin guzel annelerrbugun heyecan zirve yapti kalbim pir pir dr a nezaman giderim bilmiyorum gelince guzel haberler getiririm insaallah

hoş geldin şampiyon :) henüz çok erken mide bulantısı için..Benim de başlamadı inşallah başlamaz zaten ya .zor oluyor benim baya.

Can'ım henüz dün öğrendim henüz dr a gitmedim ama Bhcg 578 çıktı adetim 4gün gecikti burda bakıyorum çoğu 1000lerin üzerinde biraz moralim bozuldu sanki
Bide ilk denemede oldu hiç beklemiyordum perdede astım ağırda kaldırdım çok şükür bişey olmadı

Hamile bayanlar merhaba herkese sağlıklı ve sorunsuz bir 280 gün diliyorum Salı günü kesemizi gördük 5+2 yüz şu an ancak gebelik kesemiz 5,7 mm çıktı sizlerin kese boyutu nedir ? Bazı sitelerde olumsuz Şeyler yazıyor birbirimizi rahatlatalım inş ellerinizdeki ultrason kağıtlarının GS kısmında kaç mm yazıyor

günaydın, hoşgeldiniz hanımlar grubumuz gitgide büyüyor ne güzelsağlıklı bir gebelik sağlıklı evlatlar nasip etsin Allahım hepimize.şöyle 12-13 lere gelsekte cinsiyeti ne acaba diye heyecanlansak artık:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…