2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Canim senin belirtilerinle benimkiler ayni bende 1 kilo aldim zaten kilolu basladim benimde sat 26 ags. Bende altinvi hhaftadayim ins hic bulantimiz olmaz

Arkadaşlar 5+4 teyim. Adet olcam gibi ağrı var. Normal mi sizce. Böyle olan var mı? Tamam kasıkta ağrı batma oluyorda adet sancısı başka oluyor ya

Biz bugun5+5 iz ama doktrum 7.haftad bidaha cgardi en duramicam okdr gelen hafta ici gdicm kalp atisi icinadet donemim gecti diyemi goguslerm acimio acaba hersyden supheleniorm(
Bende 5+3
Biz bugun5+5 iz ama doktrum 7.haftad bidaha cgardi en duramicam okdr gelen hafta ici gdicm kalp atisi icinadet donemim gecti diyemi goguslerm acimio acaba hersyden supheleniorm]

Biz bugun5+5 iz ama doktrum 7.haftad bidaha cgardi en duramicam okdr gelen hafta ici gdicm kalp atisi icinadet donemim gecti diyemi goguslerm acimio acaba hersyden supheleniorm(
Bizde 5+3teyiz ve ayni durum bendede var bel agrimda baya azaldi yorulunca agriyor. Ama adet haftam gectigi icin bence. Sende kendini bukadar sıkma unutmaki bebegin senden besleniyo canim. Rahat ol ki oda rahat büyüsün

Ya bulantm ara ara oluo bas donmemde ama bekledgm adet gunleri goguslerm cok aciodu smdi gecti adet donemlernde olurmus adet olcak gbi ama tecrubeli arkdslar fikir wers ii olur Allah hepmize yrdm etsn aminnnn
Canım stres yapma herkes bütün belirtileri yaşıyacak diye birşey yok. Hamileliğinin tadını çıkar benimde sadece göğüs ağrılarım yorgunluk ve uyku halim gaz problemim var .ne bulantı ne de baş dönmesi yaşıyorum. İlk hamileliğimde de hal böyleydi bu hamileliğimde de aynı korkacak birşey yok.

Bizde 5+3teyiz ve ayni durum bendede var bel agrimda baya azaldi yorulunca agriyor. Ama adet haftam gectigi icin bence. Sende kendini bukadar sıkma unutmaki bebegin senden besleniyo canim. Rahat ol ki oda rahat büyüsün
Saol canm daha once 4 kaybim war bu gebelig,de tedbir alabldk korkuyorm ama guzel dusunelm guzel olsn

Haklsn canm bi 7.haftaya gelseydm dha onceki gebeliklerm hep 6da sonlandi ins kan sulandrci ise yarar boyle orneklere ihtycm var bilen solesn nolr igneyle gebelgi devam eden tekrarlayan dusugu olan onceden

Haklsn canm bi 7.haftaya gelseydm dha onceki gebeliklerm hep 6da sonlandi ins kan sulandrci ise yarar boyle orneklere ihtycm var bilen solesn nolr igneyle gebelgi devam eden tekrarlayan dusugu olan onceden
Ben varim cnm 2 kurtajim var kalp atislari olusmamisti bunlardan sonra saglikli bir kizim oldu simdi 4. Hamileligim anlayacagin kizimda igne kullandim

Canım sağlıklı bir hamilelik için önce stresten uzak durmalısın iyi beslenmeli ve bol bol dinlenmelisin inşallah herşey Güzel olacak ve sağlıklı bir şekilde alacağız Allahın izni ile bebeklerimizi kucağımıza .her belirti yi düşünüp bende neden yok diye kendini strese sokma Dr. Un sana gereken ilaçları zaten vermiş Hamileliğinin tadını çıkar canım.

Arkadaşlar 5+4 teyim. Adet olcam gibi ağrı var. Normal mi sizce. Böyle olan var mı? Tamam kasıkta ağrı batma oluyorda adet sancısı başka oluyor ya

bendede durum ayni sadece batma degil resmen adetsancisi.. bi geliyor bi gidiyor ama geldiginde yerimde duramiyorum.. cok agrim oluyor dr söyledim normal dedi.. affedersin wcye her girdigimde sanki kan görecekmisim gibi hissediyorum allah korusun.. cok korkuyorum fena taktim bu agrilara ilk gebeligim..

Canim senin belirtilerinle benimkiler ayni bende 1 kilo aldim zaten kilolu basladim benimde sat 26 ags. Bende altinvi hhaftadayim ins hic bulantimiz olmaz
aminn insallaaah olmaz 57 kiloysum suan 58 59 varim tuvalete cikamiyorum siskinlik var ondamdir Allahn izniyle kalp atisinida duysaydik cok korkuyorum bu yuzden insallah Sag salim tam saglikli olur bebegim

aminn insallaaah olmaz 57 kiloysum suan 58 59 varim tuvalete cikamiyorum siskinlik var ondamdir Allahn izniyle kalp atisinida duysaydik cok korkuyorum bu yuzden insallah Sag salim tam saglikli olur bebegim
Inşallah canım bendede durum aynı tuvalete çıkamıyorum ve şişkinlik ten ne yapacağımı şaşırdım şimdiden 2 kilo almış görünüyorum şişkinlik özellikle akşamları çok fena oluyor 6 aylık hamile gibi geziyorum evin içinde.

merhabalar kızlar benim mide sorunlarım var hem bulantı,hem gaz,hem ekşime,hem de yanma var.çok zorlanıyorum bu konuda bilgisi olan var mı?ne yapmam lazım ne yemem lazım?aydınlatırsanız sevinirim.
kabuklu tahıllardan uzak durman lazım canım mesela mercimek gibi yemeğini de çorbasını da tüketmeyeceksin. midede zor hazmedilen herşey yanma yapar geçmiş olsun

progestanı vajinal yolla almanı tavsiye ederim hem daha etkili oluyor hem de yan etkilerini hafifletiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…