2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Ruyamda bugun kendi bebegim varmis emziriyordum gogsumden sut cikiyordu ruya tabirine baktim guzel mis anlami sut gormek kiz cocuguna isaretmis hayirlisi insallah

Geldimmm :)
Ilk muayenemi oldum yalniz ufak bir kist varmis 4 cm ya da mm dedi duymadim tam. Ama sorun yokmus bebek ondan besleniyormus sanirim. Haftaya carsamba ya da cuna tekrar gel dedi. Bebek cok kucuk oldugu icin sadece kisti gorebildi.
Uzuldum onu duyunca biraz
: (
Birde folik asit verdi bugun kullanmaya baslicam bakalim
merhaba cnm sat larımız aynı sanırım bende dün dra gittim beta 4000 olmasına rağmen kese görünmemişti alttanda baktı küçük bişey vardı bu kese olabilir dedi bende tedirgin olmuştum ama sende görememişsin demekki normal

bendede durum ayni sadece batma degil resmen adetsancisi.. bi geliyor bi gidiyor ama geldiginde yerimde duramiyorum.. cok agrim oluyor dr söyledim normal dedi.. affedersin wcye her girdigimde sanki kan görecekmisim gibi hissediyorum allah korusun.. cok korkuyorum fena taktim bu agrilara ilk gebeligim..
sat larımız aynı cnm sen keseyi gördün mü ben dün göremedim tedirgin oldum da

Kızlar hamilelikte tuz tüketimi hakkında bilgisi olan var mı.
İlk aylarmı sakıncalı son aylarmı
Ödem yapıyomuş diye duydum

sat larımız aynı cnm sen keseyi gördün mü ben dün göremedim tedirgin oldum da
canım benimde vajinal ultrasonla bakınca bu büyük olasılıkla kese dedi dr. ne boyutu söyledi ne bişey. dr değiştiricem ama kötüye yormuyorum bu konuyu henüz çok ufak 5+2 idi bakıldığı gün.
sende tedirgin olma lütfen:KK19:

canım benimde vajinal ultrasonla bakınca bu büyük olasılıkla kese dedi dr. ne boyutu söyledi ne bişey. dr değiştiricem ama kötüye yormuyorum bu konuyu henüz çok ufak 5+2 idi bakıldığı gün.
sende tedirgin olma lütfen:KK19:
çok cnm ama 33. hafta bebeğimizi ölü doğum yaptığımdan biraz tedirginlik oluyor istem dışı ben 4+4 de gitmiştim normal yani görünmemesi

An itibariyle bulantı lar başlamış bulunuyor 5+4 Düm ve fena bulantı var bugün. Sabah eşimin parfüm kokusu miydemi kaldırdı ve hala devam ediyor.

X