2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Sen kan sulandiriciya bugun mu basladin cnm

evet yumurtada cok besleyıcı organık olanını almaya calış, benım kolestrolum yuksek oldugu ıcın yememege ozen gosterıyorum , çok severım oysakı
bende seviyorum, oğlumun yumurtalarını çalayım tek tek:) onunkiler organik.Kolestrolu yükseltmez diyen drlarda var bu yumurta olayı çok karışık geçmiş olsun canım sanada

benim drum haftada max 2 izin verdi
bende seviyorum, oğlumun yumurtalarını çalayım tek tek:) onunkiler organik.Kolestrolu yükseltmez diyen drlarda var bu yumurta olayı çok karışık geçmiş olsun canım sanada

benım dr'um max haftada 2 izin verdi. o hakkımızda haftasonu kullanıyorum cnm,
çok saol tsk ederım

Bende 5+3üm canım pazartesi bende dr.a gideceğim .Dün gittiğim dr.benimde sinirlerimi bozdu inşallah güzel haberler ile döneriz bu sefer kahvaltiya gelince hergün bir yumurta süt zeytin ve 2 bardak süt içiyorum yaninda domates ve salatalık tüketiyorum benim kahvaltım bu şekilde sabahları yemek içimdengelmiyor ama mecburen kendimi zorlayıp yapıyorum kahvaltımı.

gönlünüzü ferah tutun kızlar...ozzi 08 çok üzme kendini hamilesin sen...hepiniz için ayetel kürsü okudum bu arada.kahvaltılarda evden götürüyorum iş yerine yumurta peynir domates vs. Kalp atışı duyanlar kaçıncı haftada duydu yazabilir mi?yarın 6. haftam bitiyor.dr a gidicem lütfen duyayım

Tost yiyorum ben. Onun harici yanımda meyve, sut, kuruyemis getirmeye başladım. Aralarda onları atıştırıyorum.

nasil 6. haftan bitiyo sat kacki bebim 26 agustos 6+1 de gözüküyor bitmis mi oluyor 6. hafta hala anlamadim su hesap işini korkumdan doktora da gidemiyoru m kötü bişey duyarım diye

merhabalar kızlar benim mide sorunlarım var hem bulantı,hem gaz,hem ekşime,hem de yanma var.çok zorlanıyorum bu konuda bilgisi olan var mı?ne yapmam lazım ne yemem lazım?aydınlatırsanız sevinirim.

merhabalar kızlar benim mide sorunlarım var hem bulantı,hem gaz,hem ekşime,hem de yanma var.çok zorlanıyorum bu konuda bilgisi olan var mı?ne yapmam lazım ne yemem lazım?aydınlatırsanız sevinirim.
Canim azinda buz erir miden bulandiginda etkisi var kesinlikle sabah uyanir uyanmaz leblebi ye veya kraker ama yataktan kalkmadan ye muhakkak ve limon ye sabah bende cok fazla ise yaramiyodu sende yarar ins bunlar benim ilk gebeligimde tecrube ettiklerim

tamam canım hepsini denicem çok teşekkür ederim sağol

bende sandviç yapmaya çalışayım, sabahta üşenmeyip bir yumurta haşlasam harika olur acıktım sanırım

ben haslanmis yumurtayi normalde her sabah yerim cokta severim ama bu aralar yiyemiyorum.. is icin soguk sandwic en mantiklisi.. ben sabahlari 1 veya 2 dilim uno denge light (siyah olan ekmege) 1 cay kasigi zeytinyag ve 1 cay kasik biber salcasi karistirip suruyorum. uzerine kasar bazen yumurta bir dilim domates az kekik sonra firinliyorum.. cok guzel oluyor hem saglikli.. tokta tutuyor. hamileligimi ogrendigimde guya her sabah bol sogus ve haslanmis yumurta yicektim ama midem almiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…