2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
kara siyah olanlar yani ' Gün Kurusu' daha faydalı oluyor
aynenn

keseyi görmüşmüydün... bende hiçbişey hissetmiyorum korkma yani, bi arkadaşım göbeğim kocaman olmasa hamile olduğumu unutcam derdi herkes hisstecek diye bişey yok yani

günaydınn ,çok şükür dün kesemizi gördüm ,10gün sonra inşallah kalp atışını duyucaz.. progestanla bebe aspirini verdi,öncesinde 2 düşüğüm olduğu için

Günaydın kızlar
Tüy dökücü krem kullanmak sakıncalımı acaba..
Daha önce hamilelik yaşayanlar denedimi tüy dökücü krem
Veya doktora soran oldumu

Günaydın kızlar
Tüy dökücü krem kullanmak sakıncalımı acaba..
Daha önce hamilelik yaşayanlar denedimi tüy dökücü krem
Veya doktora soran oldumu
Günaydın canım içindeki kimyasallardan dolayı sakıncalı diye biliyorum .Kullanma canım istersen.

Kizlar gunaydinn ben bu sbah sanki hic hamile gbi hissetmiorum 5+5 gebelk ama ne blim kuruntumu yapiorm kesemizi gorduk ama goguslerm acimiyo gecti

Kızlar doktordan geldim kese 7.5 mm olmus doktor hersey normal dedi hormon testlerimde iyi cikti daha onceden dusugum oldugu icin coraspin kan sulandirici igne ve progestan verdi 2 hafta sonra tekrar gidicez insallah bebeklerimiz hep bizimle kalir ...Allahm hepimizin yardimcisi olsun

gözün aydın cnm

Gunaydin anneler nasilsiniz?
ben dunden beri cok halsizim burnum akiyor bogazim sis.. ayaklarim usuyor.. bir gun iyiyim ertesi gun farkli birsey oluyor cözemedim.. gözlerimdeki enfeksiyon hala gecmedi.. bitki caylarla ilgili herkes farkli seyler söyluyor internette farkli seyler yaziyor bilemedim ne yapsam.. sicak biseler icmek istiyorum gunde 1-2 sade turkkahvesi iciyorum ve su iciyorum sadece. ne cay ne nescafe iciyorum eskiden beri tek takintim turkkahvesi drda icebildgimi söyledi..

Bugün 5+3 günlük olduk, pazartesi günü yani 6+1 de yeni bir dr a gidicem, inşallah daha ilgili birisi çıkar bu seferdoğru düzgün de beslenemiyorum galiba, kahvaltı öğünüm çok zayıf, çalışan hanımlar kahvaltı konusunu nasıl çözüyorsunuz paylaşalım mı

Merhaba arkadaşlar benim son adet tarihim 29 ağustos cumartesi doktora gidicem keseyi görüp kalp atışını duyabilir miyiz acaba çok stres yapıyorum
merhaba, keseyi görürsün inşallah, en kötü ihtimalle vajinal ultrasonda görürsün. kalp atışından emin değilim ama senle günlerimiz yakın. inşallah duyarsın bana da umut olur

merhaba, keseyi görürsün inşallah, en kötü ihtimalle vajinal ultrasonda görürsün. kalp atışından emin değilim ama senle günlerimiz yakın. inşallah duyarsın bana da umut olur
Baya okudum buraları 6. Haftada duyanlarda varmış kisiden kişiye değişiyo heralde inş bizde onlardan oluruz

Ben sandıvıc hazırlıyorum aksamdan kendıme beyaz peynır bıber maydonoz ve domateslı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…