2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
kahvaltıyı konuşmuşunuz,kim yazmıştı maydonoz diye hatırlamıyom da ,maydonoz düşük için riskli yememek gerek bilginiz olsun,adaçayı da öyle..

ben hamileliğimi öğrendiğimden beri evde kahvaltı yapıp çıkıyom,normalde işyerinde çoğunlukla simit yerdim
artık haşlanmış yumurta yağlı ballı ekmek ceviz 1bardak çay ..fix menüm :)

ama öğlen malesf fastfood ya :/ artık işe yemek taşımaya başlıcam,hiç sevmediğim bişey ama mecburen

tebrik ederimm:)

ama öğlen malesf fastfood ya :/ artık işe yemek taşımaya başlıcam,hiç sevmediğim bişey ama mecburen
ben evde yapabilsem iyide erken kalkmaya gücüm yokyanıma sandviç yapmayı deniycem.öğlen benimde pek sağlıklı değil ama akşam öğünü ile tamalamaya çalışıyorum evde

tekrar merhaba , ben de kahvaltıyı bazan yetiştiremiyorum.. öğlenleri de pek zamanım olmuyor..Ben sebze de sevmemm ne yiyeceğim

Kızlar bu arada henüz bulantılarımızın başlayacağı haftalarda değiliz en rahat zaman bence

merhabalar kızlar benim mide sorunlarım var hem bulantı,hem gaz,hem ekşime,hem de yanma var.çok zorlanıyorum bu konuda bilgisi olan var mı?ne yapmam lazım ne yemem lazım?aydınlatırsanız sevinirim.
Canım bende de mide ağrısı krampı vardı
Sabah aç karnına 2 tatlı kaşığı dut pekmezi yiyorum
Midemi rahatlatıyor.
Hem bağırsaklarada iyi geldiği için hala kabız olmadım.

hayırlı olsun, henüz bulantı için erken , diğer belirtiler de olmaması daha iyi , kanama bekleme niye olsun ki..

bu arada neden progestan kullandırıyor doktorun ?

ben evde yapabilsem iyide erken kalkmaya gücüm yokyanıma sandviç yapmayı deniycem.öğlen benimde pek sağlıklı değil ama akşam öğünü ile tamalamaya çalışıyorum evde

VALLA BENDE ZORLA KALKIYOM,DAHA SOĞUKLARDA NAPICAM HİÇ BİLMİYOM..

HAKKATEN NE YİCEKSİN SEN :)
ZORLA KENDİNİ AMA NOHUT MERCİMEK SEVİYOMUSUN ONLARDA ÇOK FAYDALI

PROGESTAN KULLANANLAR GECE YATARKEN ALIYORUM BEN GÜNDÜZ ALMAYIN SERSEMLEŞTİRİYO HAKKATEN,CORASPİNİ DE GECE YATMADAN ALIYORM ÇÜNKÜ Bİ KESİĞİN OLURSA KANARSA BİYERİN İÇME OGÜN DEDİ

Kizlar bendede bulanti falan yok belirtide yok :) acaba hamile.degilmiyim diye.dusunuyorum.sadece biraz uyku var

Tecrübesi ve bilgisi olanlar düşüge ne sebep olur yazsaya.. İlk hamileleigim oldugu icin pek bilmiyorum. İnt bakmakta istemiyorum yanlis bilgi olur diye. Daha aile buyuklerim ve akrabalarimada soylemedim. Doktorada gitmeme daha var. Oyuzden rica ediyorum yazarsaniz sevinirim. Mesela maydanozu bilmiyordum dün yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…