2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Kızlar benim ilk oğlum 28 aylık şuanda, tuvalet eğitimine başlayalı 3 ay oldu, artık hiç bez takmıyoruz. gündüzleri sık sık götürüyoruz unutursak ta kendi söylüyor; tabi birkaç damla küloduna düştükten sonra. Ama geceleri olur da ben uyanamazsam kalkamıyor tuvalete bu uyku hali beni sarstı bu hafta 2 kere yatağına yaptı çişini, tabi önlemini almıştım ama yinede çok zahmetli oluyor çokta üzülüyorum. deneyimli olan varsa aranızda tavsiyeye ihtiyacım var

Su siralar bezli kilotlardan giydir sanada zor olmaz oda beze geri donmus olmaz ne dersin bi fikir yani

Su siralar bezli kilotlardan giydir sanada zor olmaz oda beze geri donmus olmaz ne dersin bi fikir yani
onlardan almıştım ilk zamanlarda ama dr özellikle direk külota geçsin altı ıslak kalsın ki bir faydası olsun dediği için kullanmadık, şu uyku düşkünlüğüm geçer herhalde ya, 2 kere kalksam gece yetiyor aslında . kaç yaşında gece kendileri uyanır acaba çişi gelince

Akşam kaçta yatıyor?Yatarken bi kez yaptır.daha küçük olduğu için gece sıvı alımına bağlı kaldırman gerekebilir tabi.eşin kaldırsın..Ayrıca hiç dert etme daha küçük çocuğun kaçıracak biraz daha :)Gece tuvalete kaldırma alışkanlığı edindirmemek lazım aslında ama minik öğrenmiş biraz daha uğraşacaksın.

Süt inanılmaz gaz yapıyor bende..karnım o kadar şişti ki mecburen sütü bıraktım.sığamıyordum hiç bir giysime bırakınca rahatladım.yoğurt ve peynirden devam

benımde gosuslerım cok hasas ya dokunamıyorum, degınce agrıyor,
hıc mıde bulantım yok aksıne cok ıstahım acık
benim bulantım acıktığım zamanlarda oluyor onu fark ettim
iştahım pek yok genelde ekşi,tuzlu ve acı şeyler yemek istiyorum ama öyle karnım doysun diye yiyorum yani.
canım şuan bulamayacağım bişey çekiyor onu nasıl yapcaz bilmiyorum

cnm ben kızımı 23 aylık bezden kestim ve sadece 2 ay geceleri ben uyandırdım sonra kendisi kalktı hep nazar olmasın şimdi 39 aylık ve gece beni uyandırmadan kalkıp yapıp yatıyor inanılmaz ben yataktan kalkmadan takip ediyorum sadece bazı gecelerde hiç duymuyorum bile banyo ışığını açık unuttuğundan anlıyorum
çok yazı ve kitap okudum bu konuyla ilgili ilk başlarda aman uykusu açılmasın diyordum öyle yaptırıordum bu yanlışmış uykudan tuvalet için uyandırıldığını bilmesi gerekiyormuş sen seslen ve o kendi kalksın cnm bi kaç haftaya düzene oturuyor inan ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…