2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Akşam kaçta yatıyor?Yatarken bi kez yaptır.daha küçük olduğu için gece sıvı alımına bağlı kaldırman gerekebilir tabi.eşin kaldırsın..Ayrıca hiç dert etme daha küçük çocuğun kaçıracak biraz daha :)Gece tuvalete kaldırma alışkanlığı edindirmemek lazım aslında ama minik öğrenmiş biraz daha uğraşacaksın.
Akşam 10 gibi yatıyor, gece sütünü kestim dr tavsiyesiyle, ama illaki su içiyor. sabahta 8.30 9 gibi kalkıyor . bütün gece yapmadan durabilir mi kaldırmamaktan kasıtı anlayamadım:KK43: hatta bazen su içmek için bile uyanıyor.

dr a uğradım öğlen arasında. hastanede çalışınca böyle oluyor :) karından baktı gördüm gibide ama emin olamadım dedi, sanki 3 ayrı kese var yada hiçbiri kese değil kan pıhtısı, ya da dış gebelik:KK47: dedim tamam vajinal bakın emin olalım, onunla baktı biri keseye daha çok benziyor dedi artık dış gebelik % 1 ihtimale düştü deyince doktordan çok soğudum. :KK43:bas bayağı kese yani bende gördüm, doktoru değiştirmem lazım

cnm ben kızımı 23 aylık bezden kestim ve sadece 2 ay geceleri ben uyandırdım sonra kendisi kalktı hep nazar olmasın şimdi 39 aylık ve gece beni uyandırmadan kalkıp yapıp yatıyor inanılmaz ben yataktan kalkmadan takip ediyorum sadece bazı gecelerde hiç duymuyorum bile banyo ışığını açık unuttuğundan anlıyorum
çok yazı ve kitap okudum bu konuyla ilgili ilk başlarda aman uykusu açılmasın diyordum öyle yaptırıordum bu yanlışmış uykudan tuvalet için uyandırıldığını bilmesi gerekiyormuş sen seslen ve o kendi kalksın cnm bi kaç haftaya düzene oturuyor inan ki
maşallah kızına, bende uykusu açılmasın diye ışıkları bile loş yapıyorum wc de. birde böyle deniyim bakalım:KK64:

Akşam 10 gibi yatıyor, gece sütünü kestim dr tavsiyesiyle, ama illaki su içiyor. sabahta 8.30 9 gibi kalkıyor . bütün gece yapmadan durabilir mi kaldırmamaktan kasıtı anlayamadım:KK43: hatta bazen su içmek için bile uyanıyor.[/QUOTE

hayalim benimin önerisini uygula bencede..gece tuvalete kaldırman alışkanlık yapar.gerek yok.sıvı alımıyla orantılı kaldırırsın:KK66:

dr a uğradım öğlen arasında. hastanede çalışınca böyle oluyor :) karından baktı gördüm gibide ama emin olamadım dedi, sanki 3 ayrı kese var yada hiçbiri kese değil kan pıhtısı, ya da dış gebelik:KK47: dedim tamam vajinal bakın emin olalım, onunla baktı biri keseye daha çok benziyor dedi artık dış gebelik % 1 ihtimale düştü deyince doktordan çok soğudum. :KK43:bas bayağı kese yani bende gördüm, doktoru değiştirmem lazım

canım değiştir o doktoru...6. haftana girmişsin net gözükür artık kese :KK43:

Kızlar benim ilk oğlum 28 aylık şuanda, tuvalet eğitimine başlayalı 3 ay oldu, artık hiç bez takmıyoruz. gündüzleri sık sık götürüyoruz unutursak ta kendi söylüyor; tabi birkaç damla küloduna düştükten sonra. Ama geceleri olur da ben uyanamazsam kalkamıyor tuvalete:KK43: bu uyku hali beni sarstı bu hafta 2 kere yatağına yaptı çişini, tabi önlemini almıştım ama yinede çok zahmetli oluyor çokta üzülüyorum. deneyimli olan varsa aranızda tavsiyeye ihtiyacım var:KK16:
Canım ben de 2.5 yaşında olan oğlumu alıştırdım. uyumadan tuvalete götürsem de gece 2 kez daha uyanıp götürüyorum. Kendisi kalkmıyor. Götürmessem yatağa yapar büyük ihtimalle

merhaba arkadaşlar..bende yeni hamileyim 5+6yız...o kadar uykum varkii sürekli uyumak istiyorum birde canım hiçbirşey yemek istemiyor en sevdiğim yemekleri bile.sizlerde durum nedir acaba???

merhaba hayırlı olsun hamileliğiniz..o uyku hali bende de var.gündüz çalışıyorum akşam erkenden uyuyorum eşim ve kızım isyanlarda

merhaba hayırlı olsun hamileliğiniz..o uyku hali bende de var.gündüz çalışıyorum akşam erkenden uyuyorum eşim ve kızım isyanlarda
bende çalışıyorum.inan kafayı masaya gömüyom bildiğin uyucam yaa.aksam 11 de yatıyorum sabah 8de kalkıyorum.yok yetmiyo sanki hiççç uyumamaış gibiyim

merhaba arkadaşlar ben de haziran annesi olucam nasip olursa ben 3+6 da perşembe günü doktora gittim 279 beta HCG çıktı aynı zamanda doktor ultrasondan keseyi gördü burada kese için çok daha yüksek değerlerden bahsedilince şaşırdım biraz bende mi bir gariplik var acaba..

merhaba arkadaşlar ben de haziran annesi olucam nasip olursa ben 3+6 da perşembe günü doktora gittim 279 beta HCG çıktı aynı zamanda doktor ultrasondan keseyi gördü burada kese için çok daha yüksek değerlerden bahsedilince şaşırdım biraz bende mi bir gariplik var acaba..
vajinal ultrasonla mı? gebelik haftanız 5 gözüküyor.yanlışlık olmasın?hayırlı olsun bu arada :)

X