2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Gunaydin anneler...
Bebis ilk olarak beni duzene soktu.. saat 7.30-8 oldu mu uyaniyorum eskiden 9-10da uyanirdim.. aksamlari erkenden uyuyorum artik:)
bendede tam tersi.. kabizlik yok.. agri sorun degil sadece okadar korkutuyor ki... kivraniyorum.. guzel haberlerle gel :)
Günaydın arkadaşlar. Bende de durum aynı sabah 6 ile 7 arası ayakta akşam da erkenden uyuyorum bende önceden 9 a 10 a kadar uyurdum şimdi ağrıların olması gayet normal bebişlerimiz sağlıklı olsun da hepsini çekmeye razıyım. Iyi dileklerin için teşekkür ederim canım. Çok ama çok heyecanlı yım bir tarafımda korkuyor Dr. Kötü birsey söyleyecek diye daha ilk kontrol inşallah herşey Güzel olur ve güzel haberler le dönerim .Duâ larını za ihtiyacım var kızlar.

kızlar hepimize hayırlı olsun bebişler bende cuma günü öğrendim 64 tü bugun 336 olmuş beta hcg acaba kese ne zman gözükür??
Günaydın canım seninle Günlerimiz aynı galiba benim muhtemel doğumda haziranın 5 i 6 sı gibi bende cuma günü kan tahlili yaptır dım bthcg 1056 çıktı. 1500 üzeri olması gerekiyor kesenin görünmesi için bende bugün gideceğim Dr. A inşallah görünür bugün. Hepimize hayırlı olsun inşallah çok güzel bir hamilelik geçiririz hepimiz ve sağlıklı sıhhatli alırız bebeklerimizi kucağımıza.

benim bebek 6 aylık ya. doğumdan 14 aydan önce yeni doğum annenin hayati risk taşımasına sebep oluyordu
yani 9 aydan önce doğmaması gerekiyor
cnm sezeryan mı oldun sen 6 ay önce
bende 20 nisan da sezeryan oldum ama bana hiç bir dr ölürsün demedi biz 1 yıldan önce istemeyiz dikişlerde sorun olur diye dediler hatta 4 dr 3 aydan sonra korunmayı bırakabilirsin sorun olmaz karnın büyüyene kadar zaman geçecek zaten dediler

günaydınnn

benim hiç gebelik belirtim yok ya kızlar, ama nezle oldum ıhlamura dayadım kendimi. geçen hamileliğimde hastalık ve kabızlık olmuştu aklınızda olsun kepek ekmeği yiyin ve üstüne bir bardak su için bide kuru kayısı ama şu kara çirkin olanlardan,diğerleri faydalı değilmiş

ben zaten doğumdan çok kansız bi şekilde çıktım. kan sayımım ok düşük. ilaç kullanırsam emzirmeyi bırakmam gerek. e benim oğlum da emmeden asla uyumaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…