2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
günaydın hanımlar, haftasnu hiç fırsatım olmuyor bakmakya, malum bende evde birde oğlan varsonderr aklına kötü şey getirme çok erken tarihler henüz sat 7 eylül diyorsun. çarşambaya kadar bekleyecek misin şimdi?

bende fena bir agri var ama sislik cok fazla yok bugun dr gidince soracam normal mi degil mi diye.. resmen kivraniyorum

allah yardimcin olsun.. umarim hersey yolundadir

bu arada calisiyormusunuz? ben hem evden calisiyorum hem tekrar okumaya baslamistim 1 ay önce. (uzaktan egitim yurtdisi) simdiden bile 4 gundur bise yapasim yok kitaplara bile bakmiyorum.. nasil olacak bilmiyorum

Normalde bugün 4. haftama girdim. Sat 7 eylül. Alttan bakmadı kese henüz görünmüyor dedi 1 hafta sonra görürüz dedi.
Anladım canım erkenmiş senin adet gecikmesini beklememişsin :) banada doktorum 4. haftada alttan görünür demişti 4+3 de gördük. Kan tahlili olayını bilmiyorum yaptırmadığım için. Daha erkenmiş acele etme inşallah görürsünüz.

İnşallah canım. Evet erken bayağı çünkü lekelenme oldu şüphelendim tahlil yaptırdım öyle ortaya çıktı. Ve acayip kasık ağrılarım var gazım var o yüzden hep tedirginim.

bu arada calisiyormusunuz? ben hem evden calisiyorum hem tekrar okumaya baslamistim 1 ay önce. (uzaktan egitim yurtdisi) simdiden bile 4 gundur bise yapasim yok kitaplara bile bakmiyorum.. nasil olacak bilmiyorum
bende çalışıyorum, şimdilik iyi gidiyor ama çabuk yoruluyorum sanki kilolarca şey taşıyor gibi belim sırtım ağrıyor

bende çalışıyorum, şimdilik iyi gidiyor ama çabuk yoruluyorum sanki kilolarca şey taşıyor gibi belim sırtım ağrıyor

benim gözlerde enfeksiyon cikti esimede bulasti sabah aksam damla krem.. ustune halsizlik iyice bitik oldum.. burnumda tikali.. hasta mi oluyorum ne oluyor anlamadim

benim gözlerde enfeksiyon cikti esimede bulasti sabah aksam damla krem.. ustune halsizlik iyice bitik oldum.. burnumda tikali.. hasta mi oluyorum ne oluyor anlamadim
merhaba yoğurda limon sık veye hemen geçecektir. gripten anında dödüm çokfenaydım. gebelide nezle tehlikeli bi durum. kızlar gebelik durumunu yazıyorum hata veriyor anlamadım

Aynen aynı ağrı ve şişlik bendede var sanki 5 aylık felanım

Canm benmde basima oyle bi olay geldi kimyasal gebelik.bide okdr farketmio baska yerlerde baktrnca diye bliorm ins guzel haberlere yazarsn

Progestan etkisini azaltmak için vajinal yolla kullanabilirsin hem de daha etkili oluyor diye biliyorum doktorunu arayıp sor istersen

Bugün gittim doktorum ameliyattaydı maalesef başka doktora göründüm tekrar beta hcg test yapıldı.
Cumartesi hcg 578 di
Bugün 1109 çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…