2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Kızlar kasık ağrısı olan var mı? Doktorum kasık ağrım var diye progrstan verdi günde 3 kez. İlk hamileliğimde de kullanmıştım ama günde 1 kezdi diye hatırlıyorum. Bu sefer içtikten sonra kafamda sersemlik yapıyo ve biraz bulantı.

Pazartesi günü keseyi gördüm canım. Cumada kalp atışı için gidicez. İnşallah duyarız
Pazartesi benim kan degerim 600 kusurdu dr baktığımızda goremmedi persembe tekrar kan verdim 1800 kusur cikti dr a gitmedim biraz daha zaman gecsin dedim persembe gitmeyi dusunuyorum carsamba belki tekrar kan veririm

Bende iciorm progestan 200 solediklernin hepsni yapio uyku ozellikle

Benimde ara ara oluyor kasık ağrım
Bana doktor folik asitten başka ilaç vermedi.
Genelde kasık ağrıısı normal diyorlar canım.
Seninki çok mu ağrıyo duda verdi doktor.

Ben 13 ekimde gitcem doktora bende o zaman istesem bu ilaçtan verirmi banada doktorum

ben neden 5300 de karindan göremedim ya şimdi aklıma takıldı bu ayrica doktor 5+1 yazmış karta kese 8 mm di persembe aksami acaba bi sorun mu varki gecikmenin tam 1. haftasiydi bulantim falan da yok sadece göğüs agrisi ve uyku var ben de kesenn büyümesi su icmek ile alakali olur mu ki kızlar ben cok su icemiyorum

Sen 5+1 de gitmisindir cnm panik yapma Bende perşembe gidecem erken gidip stres yapmak istemiyorum

Insaallah gorursun canim banada dua et cnm senin pazartesi baya yuksekmis demekki kan degerin
Kan değerimi bilmiyorum canım doktor 4 haftayı geçmiş ultrasonda görünür tahlile gerek yok dedi 4+3 dü o sabah çift çizgiyi görmüştüm aynı günde doktor keseyi gördü. Sende görürsün inşallah canım hayırlısı hepimiz için

Canım bu ilacı düşük tehlikesi olunca veriyorlar. Benim ilk hamileliğimde ufak bir kanamam olmuştu ondan kullanmıştım. Şimdi bende şaşırdım aslunda gerekli gelmedi bana. Yarın yine gidicem doktora bakalım ne diyecek. İlaç iyi gelmedi bana sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…