2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
kızlaarr sizde de iştahsızlık var mı ya canım hiçbişey istemiyo :KK43: zorladığım zaman da midem bulanıyo o_O sizde durumlar nasıl? bu arada aynı göbek bende de var işyerindekiler 4 aylık mı diyolar :KK53::KK53:

Merhaba kızlar bugün bende hamile olduğu mu öğrendim bhcg 605 çıktı . Rabbim hepimize sağlıklı olarak kucağımiza almayi nasip etsin.beni de listeye eklerseniz sevinirim yaş 28 ikinci bebek samsun sat 29 eylül BDT 4 haziran
hoşgeldinnn :)) amin inşallah sağ salim kavuşuruz bebişlerimize.. bu arada listede ben de yokmuşum beni de ekler misiniz yaş 25 SAT 1 eylül. izmir. ilk bebeğim olucak inşallahh

Benim tekrarlayan dusuklerim oldugu icin suan kan sualndrici igne oluyorum onla ilgili sen gittigndede keseyi gorup rutin tahlillerini ister
Anladım canım teşekkür ederim
Bende hamile olduğumu öğrenmeden önce
Dahiliyeyr gitmiştim sonuçlarım bugün çıktı.
Kansızlık varmış bende ilaç verdi.
Bide d3 vitaminim eksikmiş onun içinde 1 tane iğne verdi hamileler kullanabilir dedi

merhaba kızlar bende hamile olduğumu öğrendim 5 haftalık sayılır,ilk tahlilim 486 idi 3 gün sonra 1483 oldu,dış gebelikten falan kokruyorum kasık karın ağrım varda. önümüzdeki c.tesi keseyi görücez inşallah doğum 14 haziran gibi gözüküyor. hepimize hayırlı olsun

Selam heyecanli anneler ☺Bizde 5+1 de bebegimle size katildik. 4+4 te keseyi gördük cok degisik bi duyguydu daha tam idrak edemedik galiba. 10gun sonra kalp atisini duyarsak inanabilcez heralde. İlk bebek oldugu icin sanirim ☺ İnsallah Allah kucagimiza saglikla almayi nasip etsin.

Selam heyecanli anneler ☺Bizde 5+1 de bebegimle size katildik. 4+4 te keseyi gördük cok degisik bi duyguydu daha tam idrak edemedik galiba. 10gun sonra kalp atisini duyarsak inanabilcez heralde. İlk bebek oldugu icin sanirim ☺ İnsallah Allah kucagimiza saglikla almayi nasip etsin.

X