2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
fark olur mu bilmiyorum ama inş kimyasal değildir canım ya

bu arada calisiyormusunuz? ben hem evden calisiyorum hem tekrar okumaya baslamistim 1 ay önce. (uzaktan egitim yurtdisi) simdiden bile 4 gundur bise yapasim yok kitaplara bile bakmiyorum.. nasil olacak bilmiyorum
evet ya ben de tezimi yazmaya çalışıyorum ama hiç elimi süresim yok

Ewet cnm ben yasadim fark ediyor saglik ocaginda bakildi pazartesi 600 kusur cikti sali sonucu alip ozel merkeze uzmana gittim oradada 500 kusur cikti bende ki durumu dusunemezsiniz kafamdan asagi kaynar sular indi sonra persembe tekrar saglik ocaginda kan verdim 1800 kusur cikti cuma gunu bir oh cektim yani nerede yaptiysanuz testi ayni yerde yapin derim 2. Yi de

aiv evet o normal cnm geblik belirtilerini okurken görmüştüm emin olmak için bi bak istersen internetr
Evet okudum normalmis ama patlicak gbi oluyorm acik.hawaya ciktk vantilator actim hic fayda yok nefesim az geliyo nabzim hizli bebismi canlandi acaba bi doktr oyle yazmis iki kisilik oldugu icin diye 5+3bugun

Evet okudum normalmis ama patlicak gbi oluyorm acik.hawaya ciktk vantilator actim hic fayda yok nefesim az geliyo nabzim hizli bebismi canlandi acaba bi doktr oyle yazmis iki kisilik oldugu icin diye 5+3bugun
olabilir kuzum hmn kötü düşünme nefes egzersizleri yapmaya çalış videolar var hamileler için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…