2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Kızlar son adet tarihim 29 ağustos, bn sadece 9-12-14. Günlerde beta hcg yaptrdım ve tahlil sonuçlarından sonra hiç gitmedim dr a. Siz kalp atışını kaçıncı günde duydunuz??

Canım bana doktor kese çok güzel yerde düşük tehlikesi yok demesine rağmen progestan verdi. Çünkü rahim keseyi baştan vücuttan atmak için çalışırmış tedbir için yazdı banada tutunsun diye. Ama ilacın yan etkileri ağır gece yatarken al dedi bana o yüzden.

Progestan etkisini azaltmak için vajinal yolla kullanabilirsin hem de daha etkili oluyor diye biliyorum doktorunu arayıp sor istersen

Bende oleyim telaslanma karnim davul gbi acio normal sanrm ztn kontrolde soler doktor sana haber veririm

selam herkese bizde 4+2 günlüğüz bugün
geçen çarşamba beta hcg 54
geçen cuma 179
pazar 670
çıktı inşallah herşey yolundadır kızlar
20 nisan da 33+0 da sezeryanla ölü doğum yaptım çok korkuyoruz bize de dua edin bu sefer sağlıkla sihatle kucağımıza alıp büyütmeyi nasip etsin rabbim

Arkadaşlar günaydın,

Geçen hafta cuma günü hamile olduğumu müjdelemiştim. Geçen çarşamba lekelenme olmus ve beta hcg yaptırmıstım sonucum 25.2 çıkmıştı. Sonra idrarda çıkmadığını ve cuma günü tekrar beta hcg yaptırdığımı sonucun da 136.1 çıktığını söylemiştim. Hamileyim demiştim. Cumartesi günü hastaneye gittim kontrole rahim duvarımın kalınlaştığını ve %100 gebe olduğumu söyledi doktor ama yine de degerlerine bakalim dedi beta hcg istedi. Orda çıkan sonuc ise 76.65. Doktor labaratuar farklılığından böyle düşük çıkabileceği gibi kimyasal gebelik de olabilir dedi. Çarşamba günü için tekrar çağırdı. Diğer testimi ben bi klinikte yaptırmıştım. Sizce klinik ve hastane arasında bu kadar fark çıkar mı? Yoksa kimyasal gebelik olasılığı daha mı yüksek?

Kaçıncı haftadasın canım alttan bakmadımı keseyi görmek için.

cnm benim hic bir bilgim yok ama umarim minnosun seninledir..

herkese gunaydin.. bende bugun tekrar kantesti yapip dr gidecem beylikduzunde.. dun adet olmam gereken tarihti.. iyi ki olmadim :) ayni zamanda gebelikte beslenme uzmanina gidecem malum bebek icin ne yararli ne yararsiz birde ondan ögreneyim

ayy canım inş ya allah yardımcımız olsun bnde 16 haftalık düşük yaptım ama normal doğum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…