2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323

Canım çok sağol ilk hamilelik olunca insan bilemiyor ne yapacağını. Desteklerinize ihtiyacım olacak her zaman :) Sana da hayırlı cumalar canım :)

Tabi ki canım elimizden geleni yapıcaz
Hani elimizde olmadan diyelim çok özenip katkılı bişey tattık
Çok takıntı yapmayalım diye yazdım
Yoksa şimdi daha adetime 1 hafta var belli bile değil hamile olup olmadığım
Avm kapılarından geçmeye korkuyorum:)
Zararlı değilmiş ama erteledim hep gitmiyorum

Bencede takmayalm ayni fikirdeym sora dusuklerde kendimizi sucluyoruz ama takdir Allahtan teslim olucaz ondan gelene razi olcaz ve kendi canimizida bebegimizede iyi bakicaz ikiside emanet guzel beslenicez dikkat edicez insallah 9ay sonra kucagimza aliriz hepimiz mubarek cuma gunu aminnnn

Aminn canım
En son düşüğümde hele kahve bile içmemiştim
Kahve günümüz vardı oğlumun sınıfındaki annelerle hamileyim deyip içmiyordum aman bişey olmaz diyorlardı
3 tane düşüğüm var bunda dikkat edeyim de bişey olursa kendimi suçlamıyım diyordum
Malesef o da kötü sonuçlandı
Eşimle ilişkiye bile girmedim yumurtlamadan sonra aman bişey olmasın diye
Kalp atışı bile görünmüştü 6+3 de
15 gün sonra 7 haftalık kalbinin durduğunu öğrendim

Benmde oyle bu 4. Olcak eger allahim omur verirse ayni gunlerde durdu kalbi senin anlattginla birebir oyuzden cok iyi anliorm ne diyim insallah bu sefer yuzumuz guler

Benmde oyle bu 4. Olcak eger allahim omur verirse ayni gunlerde durdu kalbi senin anlattginla birebir oyuzden cok iyi anliorm ne diyim insallah bu sefer yuzumuz guler
İnşaallah canım
Hatta eski hamileliğimde yaptığım hiç bir şeyi yapmadım
Totem diyorlar ya nerdeyse onun gibi geçen sefer böyle yapmıştım,
Şuna anlatmıştım düştü
Şimdi anlatmıcam falan
Çok inançlı olmama rağmen bu tür şeyleri bile takmıştım
Yine düştü
Olcak oldu mu demek ki önüne geçilmiyor
Sadece dua ;varsa nasibimizde olacak Allah ın izniyle

Arkadaşlar ben 4+6 yım yanlış hesaplamıyorsam. Yarın doktora gidicem daha keseye bile bakmadık. Belki yarın bakar. Kan testleri için erken mi. Ne zaman isteniyor bunlar bilen var mı? Doktora gidip kese gören arkadaşlar dojtor başka değerlerinize baktı m7 ya da ne zaman çağırdı

canım çok çiğ köfte istiyor yaa :) azıcık yesem bişey olmaz dimi ya etsiz olanından
Canım etsizde parazit tehlikesi olmaz az tadabilirsin çok canın isterse
Ama bazıları çok fazla lezzet verici maddeler koyuyorlar tadı güzel olsun diye
Biraz tatmaktan bişey olmaz ama fazla yememeni öneririm
Ya da çok güvenilir içindr ne olduğunu bildiğin varsa onu al

Canim testler hakkinda bilgim yok ama sanirim ayniyiz.benim SAT 31 ağustos.29eylul de beta 482.5cikti ve bende gitmedim henüz doktora.sağlıkoocağına gidip kayıt yaptırdım ebe 15 gün sonra git simdi alltan bakar kese için dedi.folik asit kullan şimdilik yeterli dedi ama ben bekleyemicem sanırım 15 gün,yarın bende gitmeyi düşünüyorum.senin beta kaç cikmisti

inşallah canım.. biz sadece önlem alırız gerisi Allah'ın takdiri. veren de O alan da O. umarım en kısa zamanda bebeğine kavuşursun canım

ya bir de ben daha 1544 değerde iken bende bi sürü kan testi yapıldı hastaneye yatrıdı doktor bulaşıcı hastalıklara falan baktı sizde de yapıldı mı onlar

ya bir de ben daha 1544 değerde iken bende bi sürü kan testi yapıldı hastaneye yatrıdı doktor bulaşıcı hastalıklara falan baktı sizde de yapıldı mı onlar
canım ilk başta herşeyine bakılıyor benden de 5 tüp kan alındı bulaşıcı hastalık var mı hormonlar kan sayımları vb. herkese bakılıyor. şükür hepsi temiz çıktı o yüzden herhangi bir tedavi vb. e gerek görmedi doktor. senin neden yatışın oldu ki söylemediler mi kan değerlerini??

yatış olmazsa bu testler çok pahalı oluyormuş devlet karşılamıyormuş o yüzden dedi sekreter

Evet insan sabırsız oluyor benim pzt günü adete 1 gün kala 281 çarşamba 696 çıktı senin satında iyi çıkmış. Muhtemelen dün 1000 lerdeydi senin. Bugün de artmıştır daha da. Benim sat 29 ağustos diye hatırlıyorum

senin şu an kan değerin kaçta biliyor musun yani ne zaman yapıldı sende bu tahliller bende adet günümden 3 gün sonra yaptırdı doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…