2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
senin şu an kan değerin kaçta biliyor musun yani ne zaman yapıldı sende bu tahliller bende adet günümden 3 gün sonra yaptırdı doktor
son adet tarihim 1 eylül. tahliller 30 eylülde yapıldı 230.03 çıktı gebelik var dediler. diğer değerlerin iyi olduğu için folik asitten başka bişeye gerek yok dedi şimdilik

bana yapılmadı hiçbir test ya çarşamba tekrar gidicem inşallah yapar o zaman şimdi içime kurt düştü

bende kaç tüptü bilmiyorum ama çok değildi bir de idrar tahlili yapıldı anti ile başlayan bi sürü test ve tiroid hormonlarına bakıldı

yine kese görünmedi (
ne kadar oldu ki daha üzülme bende dün evham yaptım alttan baktırdım şimdi pişmanım gereksiz yere alttan muayene oldum diye erken vakitte görünmemei normal biz burada başkalarına bakıp evham yapıyoruz sabret kanaman falan yoksa bugün birisi hamilelik parmak izi gibidir dedi çok hoşuma gitti sen de bunu düşün rahat ol arkadaşım

kızlar siz hamile kıyafeti aldınız mı benim pantalonlarım sanki beni sıkmaya başladı hamile taytı alıp rahat rahat giyeyim diyorum.

canım idrarına sıkışık gidiyorsun dimi?
bence psikolojiktir ya daha çok yeniyiz hemen kilo almamız normal mi ki beni de babetim sıkıyo ne hikmetse moralim bozuk :)

bence psikolojiktir ya daha çok yeniyiz hemen kilo almamız normal mi ki beni de babetim sıkıyo ne hikmetse moralim bozuk :)
Canım o sıkma oluyor
Sebebi gaz belki
Hatta iç çamaşırı bile insana dar geliyor sanki
Hamile olunca da ister istemez zorlamak istemiyosun

selam kızlar,kontrole gittim kese ultrasonda görünmedi, bir daha kan verdim bende, 2 saate kadar çıkarmış. tedirginim

Canım o sıkma oluyor
Sebebi gaz belki
Hatta iç çamaşırı bile insana dar geliyor sanki
Hamile olunca da ister istemez zorlamak istemiyosun
evet ya iç çamaşırım da sıkıyor gaz sorunu yaşamadım henüz kabızlık sıkıntım var benim.
bugün bakıcam ben tayt bakıcam hatta yüksek bel iç çamaşırı da

kızlar siz hamile kıyafeti aldınız mı benim pantalonlarım sanki beni sıkmaya başladı hamile taytı alıp rahat rahat giyeyim diyorum.

canım idrarına sıkışık gidiyorsun dimi?
kızlar ya benim de pantolonlarım olmuyo işyerinde otururken düğmesini ve fermuarını açıp oturuyorum. tabiki bebek olamaz bu kadar erken ama şişkinlik gibi çok rahatsız oluyorm çatlıcak gibiyim bu arada dayanamayıp iki tane hamile tisortu aldım hemen

canımm hayırlısı olsun hiç tedirgin olma bazı kişilerin 7.haftada anca görünüyor kesesi.. ikimizin aynı sanırım doğum tarihi
evet sat 30 ağustos seninde dimi? aslında tedirgin olmamda eşim bugün herkese söylemiş telefon eden edene. e keseyi de görmedim ya içim bi huzursuz.

evet sat 30 ağustos seninde dimi? aslında tedirgin olmamda eşim bugün herkese söylemiş telefon eden edene. e keseyi de görmedim ya içim bi huzursuz.
biz de henüz keseyi görmedik ama cümle aleme duyurduk herkes tebrik ediyo :) sat 1 eylül benim. heyecan ya çok güzel bişey eşini de hoş gör )

5 haftalık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…