2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Aa canım bana yakın günlerin kan testiyle mi öğrendin
Benim de varsa eğer 16 haziran gösteriyo doğumu
Daha çıkmaz idrarda
Çıktı mı senin

Canım çarşamba günü bende lekelenme oldu adetime 4 gün var diye şüphelendim kan tahlili yaptırdım çarşamba günü 25,2 çıktı değerim. Sonra dun idrar testi yaptım tek çizgi çıktı korktum sonra bu sabah tekrar kan verdim 136,1 çıktı.

Demek her zaman çıkmıyo idrarda

Canım daha önce yazmışsın okudum
Dün hcg 25 çıktı idrar negatif demişsin
Benim de önceki gebeliğimde döllenmeden 9. Gün 7 ertesi gün 14 çıkmıştı

Evet canım bende şaşırdım idrarda çıkmayınca. Eşime bile söyleyemedim. Kesin değil diye.

Arkadaşlar benim 3 hafta 3 gün yani 4. haftanın içindeyim neler yemem gerekli bu hafta nelere dikkat etmeliyim?
öncelikle hayırlı olsun canım.. folik asit e başladın mı?? kırmızı et balık süt yumurta yoğurt meyve sebze bunlardan ye bol bol.. benim gittiğim doktor market ürünlerinden katkı maddesi olan şeylerden uzak dur dedi. eşim evdeki mayonez ketçap hazır puding vb. hepsini çöpe attı sakın ağır kaldırma ağır iş yapma bol bol dinlen hiçbişey içimizdeki candan daha önemli değil.. hayırlı cumalar

Canım ya bilerek tabi ki katkılı zararlı şeyler yemiyelim ama
Düşüklerimden sonra düşündüm bu millet hiç mi yemiyo hazır bişey
Bana çünkü katkılı gıdalar da sebep olabilir demişlerdi
İlk oğlumda hele benim her şeyim hazırdı
Süt yoğurt hazır burgerler var onkardan alırdım sık sık çalıştığım için kolay olur diye
Hazır çorbalar iş yerinde öğlen hazır yemekler
Hemşireyim mesela ilk aylarda söylemwmiştim hamilr olduğumu acilin karşısında çok yakın röntgen vardı
Sonra 5. Ayda hamileliğimi söylediğim gibi acilin yerini değiştirdi müdür
Allaha şükür oğlum 3.900 gr gayet sağlıklı doğdu

çok şükür maşallah çok güzel doğmuş insan riskli olabilecek herşeyden uzak durmak istiyo hele bide ilk gebelikse biraz pimpirik olabiliyorz hepimize sağlıklı bebekler inşallah. ben yine de hazır şeyler tüketmemeye çalışıyorum elimden geldiğnce

Wlla bende tamamiyle nasip oldgunu dusunuyorm ama bile bilede imkan warken yemeye gerek yok suriyeden gelenler sokaklarda hamile goruyoruz ne yiyiolar yada nekdar sakiniyolar biz tedbir alalim.ama sebeb tutmayalm bence iyi beslelnmek zaten gorevimiz sakatat yememek sart benim doktrum cok takik ozellikle meywe badem kaju bol su yogurt sut boyle cogaltablirz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…