2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Arkadaşlar hamilelik takibi diye uygulama var çok kaliteli indirin mutlaka. Ordada forumlar var. Sorular sorabiliyorsunuz. Böyle yuvarlak bebek kafası gibi. Mor gözleri ve ağzı var uygulama resminde

Arkadaşlar hamilelik takibi diye uygulama var çok kaliteli indirin mutlaka. Ordada forumlar var. Sorular sorabiliyorsunuz. Böyle yuvarlak bebek kafası gibi. Mor gözleri ve ağzı var uygulama resminde
Oda var bende hepsini indirmism:) hatta ondan gelmis selam anne diye bildrmm❤

Arkadaşlar müjdee. Dün yazmıştım hcg 25,2 çıkmıştı idrar testim de tek çizgi çıkmıştı. Bugün sabah tekrar kan verdim değerim 136,1 çıktı Bende artık aranızdayım
çok şükür canım aramıza hoşgeldin ben de dün öğrendim daha :) henüz senin de gebelik kesesi görünmemiştir..

Arkadaşlar müjdee. Dün yazmıştım hcg 25,2 çıkmıştı idrar testim de tek çizgi çıkmıştı. Bugün sabah tekrar kan verdim değerim 136,1 çıktı Bende artık aranızdayım
tebrik ederim darisi basima.. dun beta hcg 8 cikti zar zor bekliyorum test yapmamaya bi kac gun.. ins katlanir benimkide.

Canım hcg 1000 i geçince vajinal 5000 civarı karından ultrasonla görülebiliyor kese
2 günde bir 2 kat arttığını hesaplayarak doktora gidebilirsin
ben dün 5300 de karından göremedim diye panik oldum ama vajende göründü hamdolsun sizde karından görülmezse hemen paniklemeyin ben gibi :)

günaydın kızlar şükürler olsun ki ben de hamileymişim :) hcg 68 çıkmıştı 2 gün sonra tekrar bakıldı 230'a yükselmiş
Rabbim isteyen herkese nasip etsin sağlıklı sıhhatli inşallah

kızlarrr hayırlı olsunn... hoşgeldinizzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…