2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Allah evlatlarina zarar veren hemen sahip olup degersiz goren anneleri nasi bliosa oyle yapsin insanin nasi zoruna gidiyo bizim aklimiz cikiyo susam tanesi kadarken bunlar hirpalio ama herseyin bi karsligi vardir esime hep diyorum evladim beni sewmedikten sonra herkes sewse nolur en guzel sey anne ewlat iliskisinin gucu

Hamileyim mi diyorsun
Peki ben her ay şüpheleniyorum
Hamileyim desem mi diyorum geçmemej için ama
Zaten hamile kalamıyorum
Güvenlik görevlisi dicej doğmadı mı abla bu bebek 1 yıldır:)))
Yok direk yandan geciorum bisey demiolar zaten dersede gecemiorm malum diorm ters ters bakiorm:)

Yine de zararı yok yazıyor internette
Uzun süredir insan hep acaba hamile miyim diye düşününce
Bunlar hep aklımızda oluyor

Hic icmedgm kdar su iciyorum susuyorm zaten icmemiz lazim sifir hatayla gitmek lazim biz elimzDen geleni yapalm birbrizle paylasalim faydali seyleri
ben normalde çok su içmem sevmiyorum pek ama artık içmem lazım. içmeye çalışıyorum hamileliğimi öğrendiğimden beri de bazen unutuyorum şimdi bu mesajı görünce hemen gittim içtim

aynen ya kaç ayda anca hamile kaldık, ne yiyip içeceğimizi, kendimizi neyden sakınacağımızı şaşırdık. Karşılıklı anne-evlat sevgisini tattırsın Rabbim hepimize

bu arada aklıma geldi kızlar. Bir arkadaşım dedi ki zamane anne babalarının çocukların üstüne çok düşerken, zamane çocuklarının kadir kıymet bilmemesinin anne babaya ilerde saygı duymamasının sahip çıkmamasının nedeni anne babaların çocuğun dünyevi ihtiyaçları kadar manevi ihtiyaçlarını da düşünmesi gerekirken düşünmemesi imiş. Allah o anne babaları bazen öyle cezalandırıyormuş. bu konuda en önemli görevde anneye düşüyormuş hele hamilelikte birebir anneye bağlı olduğu için annenin içinde bulunduğu ortamdan, uygunsuz tavır ve sözlerinden veya tam tersi pozitif davranışlarından okuduğu dua vs den direk etkileniyormuş bebek. Hamile iken klasik müzik vs dinleyin derler ya o bile etkiliyorsa dua vs de etkiliyordur mantıklı geldi bana. ben o yüzden şimdiden lavaboya gittikçe abdest alıp çıkmaya mümkünse öyle dolaşmaya çalışıyorum. birşeylerde okumaya çalışıyorum bildiğim kadarı ile. birşey yerken bismillah diyip yemek vs olabilir bebekden ondan gıdalanacak çünkü. İlgilenenlere öneririm

ben normalde çok su içmem sevmiyorum pek ama artık içmem lazım. içmeye çalışıyorum hamileliğimi öğrendiğimden beri de bazen unutuyorum şimdi bu mesajı görünce hemen gittim içtim
Bende hic icmezdm koca gun boyu ama simdi kucuk sise tasiyorum bitiricem diorum bikac tane yoksa yine bardakla icmeyi unuturum gecede yaniniza sise koyun su sewmeyenler anca boyle hatirlio icimiz kurur yoksa

Bende elimi koyuyorm karnima surekli la ilahe illallah cekiorum uyuyana kdar cok rahatlatio vesvesede olmuyo bence deneyin duadan baska hicbisey bizm icimizi serinletmez
Evet bende elimi karnıma koyup la ilahe illallah muhammeden rasulullah diyorum ara ara gün içinde. yine elim karnımda Allah a şükrediyorum.

Hamile arkadaslar,
Asma yapragı da en zor sındırılen besin , ondan sarma vs cok tuketmeseniz iyi olur.. :)
ya zararı yoksa yesek ne olur ki yavaş yavaş sindirilse. bir arkadaşta mercimek dedi onu da aynı şekilde yesek yavaş yavaş sindirilse ne olur ki. bunlar yararlı şeyler değil mi seviyorum ben amaa

ya zararı yoksa yesek ne olur ki yavaş yavaş sindirilse. bir arkadaşta mercimek dedi onu da aynı şekilde yesek yavaş yavaş sindirilse ne olur ki. bunlar yararlı şeyler değil mi seviyorum ben amaa
Şöyle ki ilerleyen zamanlarda anlasılacagı gıbı:) zor sındrıldgı ıcın bagrsakları zorluyo ve zaten olan gazınızı daha da artırıyo . Benım arkadasım sylemıstı

Şöyle ki ilerleyen zamanlarda anlasılacagı gıbı:) zor sındrıldgı ıcın bagrsakları zorluyo ve zaten olan gazınızı daha da artırıyo . Benım arkadasım sylemıstı
hmm aklımızda olsun. bu arada senin durumun ne oldu, geçmiş sayfaları karıştırdım ama mesajını bulamadım, bayağı kalabalığız. sanki bir haber mi bekliyorduk senden yanlış mı hatırlıyorum

Daha gdemedim ya yarın gdıcem test için. Tesekkur ederım. İlglendgın için tatlım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…