2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Evet inşallah canım olmaz herhalde diye düşünürken oldu:KK48:
Hayallerinde olan bi durumdu Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin rabbim utandirmasina bende istiyordum ama şuan geride bıraktım.dusunemiyorum bile okadar zor iki ay gecirdimki yeni yeni kendime geliyorum kizi krse verdim çabuk adapte oldu gibi şimdilik oğlan babaannede sunnetimizi olduk 11 aylık oldu yeni başladı emeklemeye daha çok yürümek istiyor ve ikisine birden yetmiyorum

Ben kendi adima 3u kesinlikle istemiyorum. Kucugum 16 aylik oldu. Bi kac ay sonra daha da rahat edecegim. 2 yas civari memeden keserim diyorum, memelerimi kurtaracagim, bez almayi birakacagim, cocuklarimla beraber rahatca gezecegim gunleri bekliyorum. Benim de yasim 34. Bu saatten sonra kendime ve cocuklarima odaklanmak istiyorum :)
Yaşından dolayı haklısın bir kız bir oğlan da olmuş işte daha ne bundan sonra Allah hepinize sağlık sıhhat versin ben tam rahata ermiştim ki rahat battı bana gene :)

Hayallerinde olan bi durumdu Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin rabbim utandirmasina bende istiyordum ama şuan geride bıraktım.dusunemiyorum bile okadar zor iki ay gecirdimki yeni yeni kendime geliyorum kizi krse verdim çabuk adapte oldu gibi şimdilik oğlan babaannede sunnetimizi olduk 11 aylık oldu yeni başladı emeklemeye daha çok yürümek istiyor ve ikisine birden yetmiyorum

Sünnetiniz de kreşiniz de hayırlı olsun canım ben de yardımcı arıyorum kendime artık

Yaşından dolayı haklısın bir kız bir oğlan da olmuş işte daha ne bundan sonra Allah hepinize sağlık sıhhat versin ben tam rahata ermiştim ki rahat battı bana gene :)
Olsun yola cikmis geliyor artik :) saglikla al kucagina, hep istiyordun zaten pespese 3 cocuk :) gecenlerde bir arkadasin dugununde 2 aylik bebis gordum. Nasil yumuk yumuk tatlis biseydi anlatamam.. icim eridi :) tabi bende makyaj filan olunca yanasmadim hic ama istedim soyle mis gibi yeni dogan kokusunu icime cekmek :) bal gibi kokuyorlar ya..

Olsun yola cikmis geliyor artik :) saglikla al kucagina, hep istiyordun zaten pespese 3 cocuk :) gecenlerde bir arkadasin dugununde 2 aylik bebis gordum. Nasil yumuk yumuk tatlis biseydi anlatamam.. icim eridi :) tabi bende makyaj filan olunca yanasmadim hic ama istedim soyle mis gibi yeni dogan kokusunu icime cekmek :) bal gibi kokuyorlar ya..

Ah bebekleri sevmesi çok güzel de annelerin derdi tasası yoğunluğu işi bitmediği için hep cefası bizde Sefa’sını diğer insanlar sürüyor :)

Ah bebekleri sevmesi çok güzel de annelerin derdi tasası yoğunluğu işi bitmediği için hep cefası bizde Sefa’sını diğer insanlar sürüyor :)
Aynen :) garibim bebek arabasinda sevimli sevimli yatarken agzi yamulmaya, kimildanmaya basladi. Minil mikirdanmalar filan.. dedim annesi sen emzirme onlugunu hazirla :))) ama uyuyor dedi. Dedim en fazla 10 dakikan var, sen beni dinle hazirlaaaaa :))))

Aynen :) garibim bebek arabasinda sevimli sevimli yatarken agzi yamulmaya, kimildanmaya basladi. Minil mikirdanmalar filan.. dedim annesi sen emzirme onlugunu hazirla :))) ama uyuyor dedi. Dedim en fazla 10 dakikan var, sen beni dinle hazirlaaaaa :))))

Tecrübe konuşuyor diyorsun yani :KK48: biz de eşimle bazen ağlayan bebek gördüğümüzde aslında bi uçtu uçtu yapsalar susar filan diyoruz kendi kendimize ama:KK48:

Tecrübe konuşuyor diyorsun yani :KK48: biz de eşimle bazen ağlayan bebek gördüğümüzde aslında bi uçtu uçtu yapsalar susar filan diyoruz kendi kendimize ama:KK48:
Ben de geri geldim :) baktim ikimiz de mayıs annelerindeyiz. Yine pes peşe olacak galiba bizim. Tabi ki seninki +1 farkla. :):)
Herkese iyi aksamlar bu arada.

Canım sen bu mesajı yazalı epey olmuş ama şu an bu dönemden ben geçiyorum. Kızım 16 aylık oldu ancak kaşla göz arasında oğlum kızımı hırpalayıveriyor. Bu genelde itme, el ele koşarken düşürme ya da boğuşmaya çalışırken ezme şeklinde oluyor. Aslında onunla oynamak istiyor ama nasıl oynayacağını bilmiyor ve zarar veriyor. bazen de bilerek itip düşürüyor. Kardeşinin oyuncak olmadığını ve daha nazik olması gerektiğini bir türlü kabul ettiremedim. Sizde durumlar nasıl?
Yeni gördüm canım bende yazını. Bizde durum küçüğün elinden oyuncak almakla devam ediyor. Küçükte abisinin elinden oyuncak alıyor tabi ozaman da büyük oğlum kızıyor vuruyor. Annecim ona vuramazsın ben sana vuruyormuyum. İstemediğin birşeyi konuşarak halletmek lazım diyorum da tabi daha beceremiyor. Yada kardeşinin sevildiği ilgi gördüğü bir anda toplulukta hemen ya iktiriyor yada başka birşekilde dikkat çekmeye çalışıyor. Üstüne atlayıp boğuşmak istemesi de var tabi. Küçüğün hayatını kendini korumakla geçiyor yani anlıcağın☺️ Normal bunların hepsi hiç yadırgamıyorum. Mesela bebekarabasına kardeşinden önce biniyor insanlarda hemen kıskanıyor deme kardeşiniiiiii, ayy çok kıskanıyor belliiii, sen kocaman çocuk oldun ya bebekarabasına hiç yakışmıyorsun vs dediklerinde kızıyorum çok. Çocuğun aklına daha çok kıskanma fikrini sokuyorlar. Ki kıskanması çok çok normal

Özletme kendini ya gel arada sırada:) anaokula mı başladı maşallah hayırlı olsun darısı küçüğün de başına:)

İki yaşı yakın kız kardeşin kavgasını tahmin edebiliyorum canım çünkü ilgi alanları ortak.. bizimkiler de oyuncak vs için fena kapışıyor hani ilgi alanları ve oyuncak tercihleri (biri araba, Lego diğeri barbie bebek, ayıcıklar) olmasına rağmen oyuncak kavgası sırasında dünya savaşı çıkıyor evde bir de iki kızı düşünemiyorum :)

Bu aralar herkesin içine doğdu herhalde benim üçüncü:) evet üçüncüm yola koyulmuş geliyor inşallaj sağlıcakla gelir henüz doktora gitme fırsatım olmadı:)
Maşallah canım çok sevindim ☺️ Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah

Oooo hadi bakalimmmm saglikla al kucagina insallah :)) asla cesaret edemeyecegim sey, aklim cikiyor ya hamile kalirsam diye :))))) allah anali babali buyutsun, saglikla bereketle huzurla gelsin minigin💕💕
Aynı ben 😄 ödüm kopuyor hamile kalırsam diye. Arada rüyalarıma giriyor hatta uyanınca rahatlıyorum çok 🙈 hele geçen ay regl dönemim şaşırdı baya heyecan oldu bana 😅

Kizlar s
Selamlar eşim Askerde (bedelli)
Bulantıdan kafayı yedim
Diyeceklerim bu kadar:KK53:
Kiyamam sana :) ne diyeyim, gececek biliyorsun :)

Ben su an annemin evindeyim. Zature olmusum. Bakicimiz iki gecedir bizim evde kaliyor, coxuklarimdan ayriyim.. goremedim ikisini de..tedavi yuzunden kizimi memeden apar topar kestim.. tabi henuz beni gormedigi icin bundan haberi yok.

Moralim epey bozuk benim de.. lohusaymisim gibi aglayip duruyorum..

X