2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
iyi haberlerinin gelmesine sevindim canım küçücük bir bilgi eksikliği dr tavsiyesi nerelere getiriyor insanı sonra gel de dört dörtlük güven drun her söylediğine kötü bir tecrübe olmuş sizin için allahın izniyle toparlamaya başlamış bak azıcık daha sabır canım biz evimize gidiyoruz haberlerinizi de alırız inşallah

İnşallah canım sağolasın hayati tehlike atlattı oğlum kaç kere ah ah anlatsam neler oldu da yazacak güzün olmuyor

Ay inanmıyorum ya! Cok sinir oldum. Peki ciğerleri tamamen iyi mi şimdi?

Peki ne oldu da hastaneye götürdunuz? Nasıl anladınız bunu?

Ciğerleri tam düzelmedi ciğer solunumu yapmakta zorlanıyor karnını zorluyor bu nedenle

Biz Zaten hastanedeydik Doğum yaptığım gün ben sürekli bu çocukta bi sıkıntı var diyordum zorlanıyordu nefes almakta emmekte yutkunmakta ve emdiği süt burnundan geliyordu işte en sonunda oğlumun nefes borusu tıkandı morardı ve öyle yoğunbakıma girdi ah neler yaşadık bir bilseniz :KK43:

Allahım yardımcımız olsun bugün oğluma tıp fakültesinde protez damak takılacaktı ufak bir ameliyata girdi ama açlığı ve narkozu kaldıramadı vücudu fenalaştı ve acilen geri dönüş yaptık takılamadı protez yarın takılacak inşallah:KK43:

Kızlar bebekleriniz bol bol öpüyor mu sizi? Bizimki herkesi hatta herşeyi öpüyor. Bir de genital bölgelerini fark ettiler mi? Bizimki etti sanki ama cok erken daha ya.. ben 20 ayliktan sonra bekliyordum da!

Allahım yardımcımız olsun bugün oğluma tıp fakültesinde protez damak takılacaktı ufak bir ameliyata girdi ama açlığı ve narkozu kaldıramadı vücudu fenalaştı ve acilen geri dönüş yaptık takılamadı protez yarın takılacak inşallah:KK43:
İnşallah yarın başarılı olur canım. Dualarımız sizinle. İyi haberlerinizi bekliyoruz inşallah

Kızlar bebekleriniz bol bol öpüyor mu sizi? Bizimki herkesi hatta herşeyi öpüyor. Bir de genital bölgelerini fark ettiler mi? Bizimki etti sanki ama cok erken daha ya.. ben 20 ayliktan sonra bekliyordum da!
Benimki birkaç ayönceöpüyordu canım şimdi ben hariç kimseyi öpmüyor.
Banada erken geliyor ama çok oldu fark edeli. Tutupçekiştiriyor korkuyorum

Ayy bayadır yoktum özlemişim ya biz öpmeyi öğretemedik öpmüyo öpücük atamıyo şuan için farketmedi benmki

ben öp dersem gelip öpüyo ama oyuncaklarını hep seviyo sarılıyo öpüyo :) genitalini farkettimi dikkat etmedim hiç ellemiyo aslında ama altını açınca gaz çıkarmayı çcok seviyo hatta zrluyo ses çıksın diye

Benimki eger onun hizasindaysam kacirmiyor. Illa ki bi kip aliyor yanaktan.. bir de burnumu hafifce dislemeyi seviyor :)))) ozellikle ceviriyor yuzumu burnumu dislemek icin..
Erkek oldugu icin sanirim pipiyi kesfedeli epey oldu bizimki. Altini acar acmaz lap diye atiyor elini. Kakali bez almak kabus gibi oldu, eline bulasmasin diye ozellikle testislerin altini jet hiziyla temizliyorum.

Kizlar gecen cumadan beri hastayim, tam olarak neyim var bilmiyorum ama geniz akintisi, bogazda yanma ve oksuruk. Oksuruk de bogazdan. Goguste problem yok. Simdi sadece oksuruk ve burun tikanikligi kaldi. Ilacsiz atlattim.

Yalniz benden ogluma da gecti. Bitkisel biseyler denesem diyorum ama cesaret de edemiyorum. Internetten ihlamur ve elma kabugu okudum. Bir de corek otu kaynatip icirin demisler. Var mi sizin geniz akintisi, balgam icin bebislere uyguladiginiz biseyler??

Kızlar ya melisin cildi çok hassas atopik dermatit teşhisi kondu 1 ay önce kremler şampuanler vs geçmedi. Bugün başka bi doktora göründük büyüdükçe geçer dedi. Ama hassas koruyun cildini demiş sizler bebeklerinize nemlendirici yağ vs ne marka kullanıyosunuz

Kızlar ya melisin cildi çok hassas atopik dermatit teşhisi kondu 1 ay önce kremler şampuanler vs geçmedi. Bugün başka bi doktora göründük büyüdükçe geçer dedi. Ama hassas koruyun cildini demiş sizler bebeklerinize nemlendirici yağ vs ne marka kullanıyosunuz
Canim bizde bi hassasiyet yok o yuzden ben bubchen urunlerini kullaniyorum. Ama sizdeki hassasiyetten dolayi size yaramayabilir.

Canim bizde bi hassasiyet yok o yuzden ben bubchen urunlerini kullaniyorum. Ama sizdeki hassasiyetten dolayi size yaramayabilir.
bübshen alıcaktım sonra bana babe ve bioderma dediler şuan vücut için eczane şamhuanı kullanıyorum ama artık onu bırakmak istilorum kaşıntı döneminde vermişti doktor. babe nin ürününü tavsiye ettiler ama emin olamadım bioderma kullananda çok

Canım kuruluk egzama tarzi bişey mi hasass derken bizde ilk zamanlar öylede ccocuklluunu doktoru cildi hassas beyaz vazelin kullan demişti ense samabed bebek yağı kullandım rahatlığını olup tekrar artıyordu meğerse alerjiden mis diyetimizi yaptık suan herşey normale döndü cildi içinde bişey kullanmıyorum

bübshen alıcaktım sonra bana babe ve bioderma dediler şuan vücut için eczane şamhuanı kullanıyorum ama artık onu bırakmak istilorum kaşıntı döneminde vermişti doktor. babe nin ürününü tavsiye ettiler ama emin olamadım bioderma kullananda çok
Dermokozmetik çok göreceli canım ya, en iyisi deneme yanılmayla ilerlemek oluyor. Eğer eczacında varsa tester isteyip o şekilde en uygununu bulabilirsin belki.

sanırım yoktur bulamam yani ama cildi çok kuru oludğu için yağlı ürün iyi gelir diye düşünüyorum

Bide ne sorucam ya bizimki hiç kahvaltı yapmıyo sizlerde varmı bu sorunu olanr

sanırım yoktur bulamam yani ama cildi çok kuru oludğu için yağlı ürün iyi gelir diye düşünüyorum

Bide ne sorucam ya bizimki hiç kahvaltı yapmıyo sizlerde varmı bu sorunu olanr
Bizimki genel anlamda iştahlı bir çocuk o yüzden pek sıkıntı yaşamadık. Ama çocuklarda kahvaltı sevmeyen çok var diye duyuyorum etraftan.

X