2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
benim evimde yok ama bir düğün salonunda dekor olarak kullanılmış orda sürekli onunla oynamak istemişti boynuna felan dolanmıştı stor perdelerinde iplerine dikkat etmek lazım artık çocuk korumalı satıyorlar ama yinede dikkat emek lazım

teşekkür ederim tatlım hacca gidenlerde burda da yapılıyormuş söylediklerini değerlendiricem biraz daha toparlansın babayıda ikna edersek yaptırabilir biraz karşı

ben oğlum olursa Yusuf isterdim hep kız olunca ben koydum oğlan olursa isim hakkımız babada ama Uras ismide son zamanlar hoşuma gitmeye başladı

Geçmiş olsun canım. Rahat atlatmışsınız gözünüz aydın. Tabiki canı yanıyordur kıyamam ona ben.
Sanırım ben yaptormayacağım büyüyenne kadar mecburiyet olmadığı taktirde. Geç kaldı zaten hiç değilse acısını söyler derdini anlatır. 6 yaşından sonra artık. Yapacak birsey yok

İyi etmişsiniz bakalım hastaneye soracağım 3 günlükken yapıyor musunuz diye

Canım konuş kesinlikle yaptır. Şimdiki aklım olsa ben kimseyi dinlemez yaptırırdım. Kaldı bak bizimki

Selamlar eşim karar verdi sonunda inşaAllah Mustafa Kemal olacak oğlumuzun ismi

Bu arada sünnete de karar verdik 7 günlükken sünnet ettireceğiz inş ama ben ayağa kalkabileceğimi zannetmiyorum sezaryen yüzünden nasıl olacak bilmiyorum

Adıyla yaşasın inşallah canım. Mutlaka biri yardımcı olur yada birini bulursunuz sen kendini toparlayana kadar canım.
Geciktirme hiç yaptır inşallah

İsmi cok guzel maşallah. Annen olduktan sonra endişelenme bence. Hem vücudun belki hemen toparlanir bilemeyiz. Kendini olumlu yönde motive et canım.

Bu arada küçük abla kardeşinin gelişine nasıl tepki veriyor :)

Teşekkür ederim canım. Kızım hiçbir şey anlamıyor daha canım göbeğimi filan gösteriyorum hep ama anlamıyor sürekli bebek fotoları gösterip cici bebek cici kardeş diyorum aşinalık olsun diye :) kelime olarak kardeş diyor bebek diyor Da anlamıyor Ki :)

Kızlar, bugün ofiste acayip bir durgunluk var, ben de sıkıntıdan topikte baya gerilere kadar gittim :) Yeni doğum yaptığımız, lohusa olduğumuz, emzirme ve gaz krizleri yaşadığımız zamanlara.. Zaman tüneli gibi yemin ederim, şimdi gülümsüyorum okurken ama o zaman sinir krizleri geçiriyormuşuz :)

Zaman nasıl da hızlı akıp gidiyor öyle..

PembeLokum anliyor bence :) kızın cok şanslı arkadaşsiz kalmayacak aynı şekilde okulun da...

M miumao Ayyy ne günlerdi. Gazlı bebek cok zor cok...
Benim oğlum da gazlıydı ama çoğunlukla kendi işini kendi görmeyi beceriyordu. Arada bacaklarını karnına itip destek veriyorduk, efsane oluyordu o zaman :) Şimdi babasının elini tutup fırına gidiyor ekmek almaya :))) Yalnız şunu söylemeden geçmeyeceğim, daha doğum yapalım 3-5 gün olmuş, muayeneye gitmişim (hatırlamıyorum şu an). Hamişleri görünce içim bi tuhaf oldu ben fazla beklemeden yaparım ikinciyi demişim :))

Aslında ben de öyle düşünüyordum da şimdi cesaret edemiyorum. Kızımi o kadar özlüyorum ki ikinci olsa yetemem hissi var. Annelik işte :) hala olsa mi ki de demiyor değilim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…