2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Bulunduğum ilçede yok. . Anca haftaya cuma gidebilirimm. Umarım geç kalmam . İki kere kan testi yaptırdım. Artış var dedı acil doktoru . Folik asit içiyorum. Şimdilik başka bişi yapmam gerekir mı acaba .. Cuma gec kalmam umarim
Pek yapilcak bisey yok dinlen derim agir is yapma mumkunse iliskden uzak dur enazndan doktorun gorene kdar bol bol su ic ve meyve sebze tuket simdlik bunlari diyeblrm

Pek yapilcak bisey yok dinlen derim agir is yapma mumkunse iliskden uzak dur enazndan doktorun gorene kdar bol bol su ic ve meyve sebze tuket simdlik bunlari diyeblrm
Teşekkürler. Tamam.. ders programım biraz yoğun ama.kendimj yormamaya çalışıyorum bakalimm. İlişki de en son yarin adet gelecek ne de olsa die olmuştu. Ama hemen sonrası müthiş kasık karın ağrısı girmişti karnima. Artık yapmıos:KK66:

Folik asiti neden sordum biliyor musunuz?
Bir arkadaş yazmıştı hamile kalamıyorum folik asit kullanıyorum sanki folik asitten kaynaklanıyor diye düşünüyorum demişti
Ben de aynı şeyleri yaşadım da
Benim de aynen aklıma gelmişti
Sanki hamile kalmayı geciktiriyor gibi hissettim

Hamile kalmadan folik asite başlayan var mı peki
Valla ben ocağın 18 i mi 28 i mi ne başlamıştım. Ünv de aile hekimliği bölümünde dr önermişti. Folbiol ve demir hapı (Ferro sanol duo) almaya, ara ara bir türlü olmayınca gevşek davrandığım oldu ama son zamanlarda pek aksatmamıştım Allah tan. 4. veya 5.kutu folbiol üm yarılandı. ama burda folbiolle ilgili yazanlar kafamı karıştırdı. yarın hcg artmış mı diye gittiğimde bi sorcam

Ben de folik asit içiyorum. Folbiol die bir ilaç dimi aç tok farkeder mı günde bir tane. Benim henüz doktorum yok . Burda birbirimize sorup destek olalim.
Bana ünv aile hek bölümünde dr önermişti folbiol. aç tok farketmez demişti. ama etken maddesinin dozajı yüksekmiş arkadaşların paylaşımlarına göre yarın bi sorcam

Hic bir bilgim yok canim ama seninde yukseliyor SSonuçta canını sıkma .bu konuda bilgisi olan varsa bizi aydinlatabilir:))
Kizlar beta hcg duzeyi kisiden kisiye degisir kiminin beklenen adet gunu 500lerdeyken kimin 20 olablir onemli olan degerden once 2gunde 2kat artmasidir oyuzden rakama diil artisa bakicaz kizlar

Selam
Benım adet tarıhım7 sı olucaktı ama bugun hafıf cok cok hafıf pembeyle karısık bı akıntım geldı. Snra devamı olmadı.. Neden old nu anlayamadım aynı durumu yasayan var mı??

Teşekkürler. Tamam.. ders programım biraz yoğun ama.kendimj yormamaya çalışıyorum bakalimm. İlişki de en son yarin adet gelecek ne de olsa die olmuştu. Ama hemen sonrası müthiş kasık karın ağrısı girmişti karnima. Artık yapmıos:KK66:
Bncede ara werin cunku riskli oluyo tutunma donemindeyiz yedign ictgne diikat et salam sosis sucuk cig et yeme dokunma sakatatda yemiosn

Folik asiti neden sordum biliyor musunuz?
Bir arkadaş yazmıştı hamile kalamıyorum folik asit kullanıyorum sanki folik asitten kaynaklanıyor diye düşünüyorum demişti
Ben de aynı şeyleri yaşadım da
Benim de aynen aklıma gelmişti
Sanki hamile kalmayı geciktiriyor gibi hissettim
Aa olabilir mı bilmiöm. Ama ben 3 ay falandr bıraktım öyle oldu.

Kizlar beta hcg duzeyi kisiden kisiye degisir kiminin beklenen adet gunu 500lerdeyken kimin 20 olablir onemli olan degerden once 2gunde 2kat artmasidir oyuzden rakama diil artisa bakicaz kizlar
Teşekkürler. Ben de watsapptan eski doktoruma sordm az önce . Artış gayet güzel dedi. Folbiol içinde sorun değil ama ben de hastalarıma folidoce ve foliciod yazıo rum dedi. Ben yarin folidoce alım diorum

X