2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Kizlarrrrr benm 4+5 bugun ama belimde agrim var bacaga vuran varmi yasayan leke we kanamam yok ama agri kendini hissetrio
Benimde var canım bel ağrısı, kasık ağrısı bacağa vuran. Hatta dün az kahverengi lekelenmede oldu ama geçti. Doktor normal olduğunu söyledi yerleşmedir dedi. Daha yeni muane oldum zaten çok iyi demişti doktor. Kasık ağrılarıda rahim genişlediği içinmiş.

Ay inşallah hayatta istediğim hiç bişey hemen olmadı o yüzden Buda olmaz gibi gelio en fazla 15 günlük bebek çıkar mı sizce
Cnm 15 gün önce birlikte olduysanız bebek 4 haftalik sayılır yani son adet tarihinden itibaren sayılıyor yani gebeysen 4 haftalik gebe olmuş oluyorsun o da gözükür test ile. Burada takviminde 4 hafta yazanlar da aslında 15 gün önce hamile kalanlar

Kızlar bu benim 2. Hamileliğim ama ilkkez bukadar karin agrisi cekiyorum calisiyorum aksama kadar pek bisy hissetmiyorum ama aksam otirunca sağdan sağdan geliyo :KK56: sanki karnima bisy sokuyolar ama hep sag taraf neden acaba

Solediklernzin hepsi bendede var yanma seklnde agri bacagmi uzatnca gerilme uzatmiorm ztn korkudan sag arada sol kasikta batma normalse dayanariz napalm insan korkuyo her wc ye gittgmde kan gorcm die su sene bi ciksaydi rahatlicaz biraz

kızlar merhaba bu arada 32 yaşındayım, antalya ama şu an geçici olarak trabzon, bu ilk çocuk olacak olursa inş. daha dün öğrendim hamile olduğumu önce evde çok geç çıkan bir silik çizgi ile , sonra kanda 36.21 bhcg ile:anneadayı::nazar:. sevinçten heyecandan ne yaptığımı bilmiyorum, bir de yeni üyeyim direk cevap yazarak girdim olaya kusura bakmayın. herkesi tebrik ediyorum, Allah yavruşlarımızı bize bağışlasın ve bu yaz hepimiz anne olalım hayırlısı ile. isteyen arkadaşlara da en kısa zamanda hayırlısı ile nasip olsun

Ay kızlar ben kafayı yedim sanırım saçmalıyorum iyice ya benüm dün adet olmam gerekiyordu bu arada 13 20 24 ünde birlikte olduk yani kalmış olsam bile 15 günlük falandır bu ay ilk denememizdi saati saatine adet olan bi insanım bu arada test yaptıramıyoruz korkuyorum daha erken mi ben napayım şimdi eşim illa test yap diyo
varsa çıkar bu kadar günde benim şüpheli ilişkiden itibaren 12. günde çıktı

kızlar merhaba bu arada 32 yaşındayım, antalya ama şu an geçici olarak trabzon, bu ilk çocuk olacak olursa inş. daha dün öğrendim hamile olduğumu önce evde çok geç çıkan bir silik çizgi ile , sonra kanda 36.21 bhcg ile:anneadayı::nazar:. sevinçten heyecandan ne yaptığımı bilmiyorum, bir de yeni üyeyim direk cevap yazarak girdim olaya kusura bakmayın. herkesi tebrik ediyorum, Allah yavruşlarımızı bize bağışlasın ve bu yaz hepimiz anne olalım hayırlısı ile. isteyen arkadaşlara da en kısa zamanda hayırlısı ile nasip olsun
Hayirli olsn canim allah kucagina almayi nasip etsin dikkat et ilk haftalar folik asit unutma hergun

Solediklernzin hepsi bendede var yanma seklnde agri bacagmi uzatnca gerilme uzatmiorm ztn korkudan sag arada sol kasikta batma normalse dayanariz napalm insan korkuyo her wc ye gittgmde kan gorcm die su sene bi ciksaydi rahatlicaz biraz
Hepimizin aynı olduğuna göre korkacak bişey yok. Benimde yanıyo devamlı rahim genişlediği için oluyormuş gerildiğini hissediyorum resmen.

Hosgeldinnnn. Aslında ben de hoşgeldim.. Seninle takvimimiz ve kan değerlerimz çok benzer . Benimde 43.8 çıkmıştı. .

Hayirli olsn canim allah kucagina almayi nasip etsin dikkat et ilk haftalar folik asit unutma hergun
Ben de folik asit içiyorum. Folbiol die bir ilaç dimi aç tok farkeder mı günde bir tane. Benim henüz doktorum yok . Burda birbirimize sorup destek olalim.

X