2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
günaydın hanımlarr, ben bugün 32 yaşına girdim yani doğumgünüm:)
2. bebeğim olacak inşallah, bende 3-4 gün süren lekelenmeler oldu ve şüphelenip evde test yaptım. pozitifi görüncede kan testi yaptırdım 285 çıktı değerim ama keseyi o gün göremedi dr, vajinal baktırmakta istemedim. pazartesi gidicem inşallah tekrar:KK66: 56 kilo ile hamile kaldım, mimarım ve çalışıyorum. 10 yıllıkta evliyim:nazar:

Bide karnim nasi sis resmen dedign gibi 5aylik simdiden boyleysek bakalim nolcak ama dumduz bi goruntu yok kocaman bi karin sorsalar utanirim 5hafta demeye

2. bebeğim olacak inşallah, bende 3-4 gün süren lekelenmeler oldu ve şüphelenip evde test yaptım. pozitifi görüncede kan testi yaptırdım 285 çıktı değerim ama keseyi o gün göremedi dr, vajinal baktırmakta istemedim. pazartesi gidicem inşallah tekrar:KK66: 56 kilo ile hamile kaldım, mimarım ve çalışıyorum. 10 yıllıkta evliyim:nazar:
Hayirli olsun minisiniz benimde kismet olursa 2. Kuzum olacak 4.5 yasinda bi kizim var krese gidiyor bende calisiyorum saglikta calisiyorum istatistik yapiyorum konyada ikamet ediyorum hepinizi opuyorum:KK73:

Haziran annelerine hoşgeldin, hayırlı olsun bebeğin sağlıklı bir şekilde kucağına al inş

Merhaba anneler:anneadayı:
Ben de haziran annesi olucam allah kısmet ederse. Pazartesi test yaptım 281. İki gün sonra 696 olmuş 4+5 im ara ara adet ağrısı gibi oluyor ve benim pazatesi günü 1-2 damla pembe sonra kahverengi kanama ya da lekelenme başladı. O yüzden artış olması çok önemliydi.
İstanbul da bankacıyım. 3 gün rapor aldım evde dinleniyorum. İnşallah tüm hamileler sağlıkla alsın bebeklerini.

Merhaba anneler:anneadayı:
Ben de haziran annesi olucam allah kısmet ederse. Pazartesi test yaptım 281. İki gün sonra 696 olmuş 4+5 im ara ara adet ağrısı gibi oluyor ve benim pazatesi günü 1-2 damla pembe sonra kahverengi kanama ya da lekelenme başladı. O yüzden artış olması çok önemliydi.
İstanbul da bankacıyım. 3 gün rapor aldım evde dinleniyorum. İnşallah tüm hamileler sağlıkla alsın bebeklerini.
Sen de hoş geldin aramıza. Dinlenenelim aman birşey olmasın onlara

Hayirli olsun minisiniz benimde kismet olursa 2. Kuzum olacak 4.5 yasinda bi kizim var krese gidiyor bende calisiyorum saglikta calisiyorum istatistik yapiyorum konyada ikamet ediyorum hepinizi opuyorum:KK73:
bende önümüzdeki yıl kreşe göndericem henüz 27 aylık oğlum:KK200: bende sağlık sektöründeyim, hastane projelerinde çalışıyorum; medipol hastaneler grubunda
ilk bebekleri olacak arkadaşlara özellikle sakin olun ve bu anların tadını çıkarın diyorum kızlar:cool:hamilelik bir hastalık değil kendinizi güçlü hissedin. Ne kadar hareketli olursanız o kadar sağlıklı hamilelik geçiriyorsunuz.
Allah hepimizin yavrularını korusun:nazar:

Burdaki herkes ins haziran sonu bebeklerinin resimlerni atarda bakariz hepimiz birbrimznkine hayirlisyla bide bu hafta cok onemli badem kaju kabakcekirdegi yemek cok faydali gelisim icin

Merhaba arkadaşlar. Benim adetime 4 gün var dün bende hafif pembe bir lekelenme oldu bende internette araştırdım yerleşme kanaması olmasından şüpelendim. Gittim hemen BETAHCG yaptırdım. Sonucum 25.2 çıktı. Bugün de sabah idrar testi yaptım ama idrar testinde çıkmadı. Sizce normal mi? Kesin sonuc için yarın ı bekleyip tekrar BETAHCG yaptıracağım eğer gebelik varsa değerimin artması gerekli dimi?

Merhaba arkadaşlar. Benim adetime 4 gün var dün bende hafif pembe bir lekelenme oldu bende internette araştırdım yerleşme kanaması olmasından şüpelendim. Gittim hemen BETAHCG yaptırdım. Sonucum 25.2 çıktı. Bugün de sabah idrar testi yaptım ama idrar testinde çıkmadı. Sizce normal mi? Kesin sonuc için yarın ı bekleyip tekrar BETAHCG yaptıracağım eğer gebelik varsa değerimin artması gerekli dimi?
Evet 50 olmasi lazim degerinin idrarda degisio hassaslarda silik cikio 20li degerlerde ama normallerde goremessin

Burdaki herkes ins haziran sonu bebeklerinin resimlerni atarda bakariz hepimiz birbrimznkine hayirlisyla bide bu hafta cok onemli badem kaju kabakcekirdegi yemek cok faydali gelisim icin
inşallah canım :anneadayı: ben fındık ve badem aldım yanıma hergün ceviz fındık incir yemeye özen gösteriyorum.mutlaka hergün 1 bardak sütümü içiyorum 2 tatlı kaşığı da pekmez yiyorum tabi sabahları yumurtamı da yiyorum.bugün mide bulantısından yiyemedim :KK42:

cnmmm nice mutlu ve bebişli yıllara inşallahhhhh :)

Bence hamilesin canim :KK66: rahatla ve yarin sabah tekrar test ver.yarin sabah degerin 50 leri anca asmis olur.Simdiden hayirli olsun diyeyim ben :emir_bebek::KK76:

X