2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Kızlarrr doktordan geldiimm. Miniğimin kalp atışlarını dinledikk çook güzeldi çok heyecan yapmıştım. Artık gerçekten hamile olduğumu anladım bebişim gelmiş :) Darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah.

Yaaaa cok guzellll :)) hayirli olsun tekrar canim herkes baska zamanda anlio anne olacagini bende ins o gun hissederim :)

Kızlarrr doktordan geldiimm. Miniğimin kalp atışlarını dinledikk çook güzeldi çok heyecan yapmıştım. Artık gerçekten hamile olduğumu anladım bebişim gelmiş :) Darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah.

cnmm cok sevındımmm senın adına, yaşaşasın ... ve darsıı başımıza :KK200: kaç haftalıksın sımdı sen cnm, tablomuza ekleyelım :anneadayı:

GÖZÜNÜZ AYDIN CANIM ÇOK SEVİNDİM SENİN ADINA DARISI BİZİM BAŞIMIZA İNŞALLAH

6+2 de gitmis olacagim ilk kez . Sen daha once gitmismiydin kese icin cnm ilk defa mi gideceksin
Canım ben ilk 4+3 de gittim keseyi gördük o gün. Sonra 5+4 de tekrar gittim kesenin büyüdüğünü iyi geliştiğini gördük. Bugünde kalp atışlarını çok şükür. Doktorum kalp atışını duyana kadar her hafta muane ediyor bundan sonra 15 günde bir geliceksin dedi. 2 hafta sonra büyümüş olarak görürüz inşallah.

Kızlarrr doktordan geldiimm. Miniğimin kalp atışlarını dinledikk çook güzeldi çok heyecan yapmıştım. Artık gerçekten hamile olduğumu anladım bebişim gelmiş :) Darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah.[
tebrik ederim canım, çok çok sevindim:KK9:darısı bekleyen bizlerin başına.
rica etsem ultrason fotosunu ekler misin?

Şimdi gördüm canım yazdığını 2.30 daydı çok güzel geçti Allaha çok şükür miniğimizi hem gördük hem duyduk o an zaman durdu sanki çok farklı duygular. asıl hamilelik şimdi başladı :KK200::anneadayı: Darısı başına canımm
Ben siftahi yaptim arkasindan sen geldin teker teker duyalimmm insallah Allah hepimizi sonuna erdirsin

Kızlar ben dun gece kanama gecirdim acile gittik hemen. Kalp atısinı duydukkk:KK66: ama çok korkuyorum yatiyorum. Kanama çok korkutucu bir durummus. Yarın tekrar gidecegm doktora ama korkuyorum. Dua edin nolur.

Bu zamana kadar yoktu. Doktor acilde bakti kanama alani yok dedi bebekte iyi durumdaymis ama her an hersey olabilir dedi. Damla seklinde 3 saat kadar sürdü ve pembeydi. Internette düsük diyorlar cok korkuyorum.
benimde koyu renk lekelenmem var, çok tedirgin ediyor insanı bir oh diyemedim:KK51:progestan başlamışlardır herhalde sanada

X