2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Başlamadilar rengi cok açik diye. Ama yarin kendi doktoruma gidecegm. O muhtemelen başlayacak. Ne renk lekelenmen? Benim açik pembe.
kırmızı değil ama bazen çok açık pembe bazen koyu nerdeyse kahverengine yakın. 18 gündürde aralıklarla devam ediyor. progestana dün başladım faydası olur inşallah. kesede bir problem yok dedi dr, ama ufak olduğu için kalp atışı duyamadık. duysam bende biraz rahatlardım belki:110:

kırmızı değil ama bazen çok açık pembe bazen koyu nerdeyse kahverengine yakın. 18 gündürde aralıklarla devam ediyor. progestana dün başladım faydası olur inşallah. kesede bir problem yok dedi dr, ama ufak olduğu için kalp atışı duyamadık. duysam bende biraz rahatlardım belki:110:
Ben artık rahat yok dedim açikcasi. Kalp atisida duydum ama korkuyorum yinede. Simdide aklimda acaba sirun olurmu artar mi korkusu var. Birde ankarada zubeyde hanima acile gittim azarlayip yolladilar sagolsunlar. Kendi doktorum suan birsey yapamayiz dedi. Yarin gidecegm yinede.

Tebrikler. Allah nazarlardan korusun. İnşallah ben de duyarım. Çok stresli beklemek.
Kızlarrr doktordan geldiimm. Miniğimin kalp atışlarını dinledikk çook güzeldi çok heyecan yapmıştım. Artık gerçekten hamile olduğumu anladım bebişim gelmiş :) Darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah.

Kızlar ben dun gece kanama gecirdim acile gittik hemen. Kalp atısinı duydukkk:KK66: ama çok korkuyorum yatiyorum. Kanama çok korkutucu bir durummus. Yarın tekrar gidecegm doktora ama korkuyorum. Dua edin nolur.

gecmis olsun cnm dinlen.. uzme kendini.. bebisin kalp atisinida duymussunuz darisi basimiza :)

Teşekkur ederim. Uzaniyorum simdi surekli umarim hicbir sorun çıkmaz. Sizde duyarsiniz ben çok düsündüm kalp atisinı belkide üzuntüden oldu.
Hamilelikte ara ara lekelenme vs olabilir diyorlar. Benimde olmuştu doktor vajenden jel verdi kullandım hemen geçti. Başka dojtora gitmiştim ilk o vermemişti sadece istirahat demişti. Sen korup stres yapma bence.

Bu zamana kadar yoktu. Doktor acilde bakti kanama alani yok dedi bebekte iyi durumdaymis ama her an hersey olabilir dedi. Damla seklinde 3 saat kadar sürdü ve pembeydi. Internette düsük diyorlar cok korkuyorum.
İnternette herkes herşeyi yazıyor. Lekelwnme normal olabilir. Vesvese yapma kendine kalp atışını da duymuşsun. Doktor iyi demiş. Doktora güven. Burda başka hikayeler okuyup kendinde sorun olmasından korkuyor insan. Rahat ol. Etkilenmemeye çalış

Kızlarrr doktordan geldiimm. Miniğimin kalp atışlarını dinledikk çook güzeldi çok heyecan yapmıştım. Artık gerçekten hamile olduğumu anladım bebişim gelmiş :) Darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah.
Gozunaydin cnm darisi basima insaallah ayyy ne guzel arka arkaya pit pit haberleri geliyor

Ya arkadaslar benim bulantilarim basladigi icin cok fazla takip edemiyorum midem ac kaldigim anda bulaniyor tostombiş bir anne olucam boylegiderse:eek::KK49::KK12:

Bikere git 70tl ucretide memnun kalicagndan eminim cok pozitif guleryuzlu canayakin soru sorablcgn bi doktor istiosan eger onur bey tektir gidince anliycan ne demek istedgmi
canım cok sagol :) ben buraya yenı tasındım. cok ıyı bılmıyorum ayrıcada burada tekım:KK43: hıc bır akrabamda yok yakınlarımda:KK43: o yuzden doktor danısmak bıle dert benım ıcın:) ıyıkı boyle paylasım alanları var:) randevumu aldım cumartesıye bakalım:):) o zaman 5+6 gun olmus olacak daha ıyı bır ultrason goruntusude almıs oluruz ınsallah:)

Hamilelikte ara ara lekelenme vs olabilir diyorlar. Benimde olmuştu doktor vajenden jel verdi kullandım hemen geçti. Başka dojtora gitmiştim ilk o vermemişti sadece istirahat demişti. Sen korup stres yapma bence.
Teşekkur ederim. Benim hersey yolundaydı hicbir aksi durum olmadan olunca korktum biraz. Umarim hersey yolundadir.

İnternette herkes herşeyi yazıyor. Lekelwnme normal olabilir. Vesvese yapma kendine kalp atışını da duymuşsun. Doktor iyi demiş. Doktora güven. Burda başka hikayeler okuyup kendinde sorun olmasından korkuyor insan. Rahat ol. Etkilenmemeye çalış
O kadar dogru söyledin ki. Okumuyorum zaten o yüzden çok sagol moral oldun. Yatip dinleneceğim artık tek çare o. Çalısiyorum ama ne olacak bilmiyorum şimdi idare ederim ama bu süreç umarım çabuk geçer.

Kızlar ben dun gece kanama gecirdim acile gittik hemen. Kalp atısinı duydukkk:KK66: ama çok korkuyorum yatiyorum. Kanama çok korkutucu bir durummus. Yarın tekrar gidecegm doktora ama korkuyorum. Dua edin nolur.
dualarımız senınle.ıcını ferah tut bırcok kısının basına gelebılıyor. onemlı olan dınlenmen. ayaklarını uzat yat.kotu seler dusunmeyın.progestan kullanıyormuydun? ben onu merak ettım

X