2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Herkese hayirli olsun ins saglicakla kavuruz bebislerimize..benim de bir sorum olacakti kan testini nerede yaptiriyorsunuz acaba yarin saglik ocagina gitmeyi planliyordum ozele mi gitsem acaba daha henuz bir doktor secemedim kendime doktor arayisi icindeyim

Merhaba bende 4+4 haftalık hamileyimm :anneadayı: dün sabah test yaparak öğrendim sonrasında doktora gittim vajinal ultrasonla keseyi gördük. 10 gün sonrada kalp atışı dinlemeye gidicez. Hepinizi tebrik ederim. Allah kucağımıza almayı nasip etsin. Hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin inşallah.

Merhaba bende 4+4 haftalık hamileyimm :anneadayı: dün sabah test yaparak öğrendim sonrasında doktora gittim vajinal ultrasonla keseyi gördük. 10 gün sonrada kalp atışı dinlemeye gidicez. Hepinizi tebrik ederim. Allah kucağımıza almayı nasip etsin. Hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin inşallah.
Tebrikler canim bende 4+4 peki beta hcg baktrdnmi

Ben de bugun 4+4 oldum ayni gune denk geliyor tahmini dogum tarihimiz bugun doktora gittim kalbi olusmaya baslamis 10-15 gun sonra gel kalp atisini duyalim dedi :anneadayı:
Aayy cok guzel ins saglikla dogum yaparz bende sali gidicem beta hcg baktrdnmi peki kac ckti bnm dha once 4 kaybim war 6.haftada kalbi duruyo ilk defa igneye basladm pihtlasma oldgnu ogrendk

Aayy cok guzel ins saglikla dogum yaparz bende sali gidicem beta hcg baktrdnmi peki kac ckti bnm dha once 4 kaybim war 6.haftada kalbi duruyo ilk defa igneye basladm pihtlasma oldgnu ogrendk
İğne bende kullanıyorum. Benim ilk gebeliğim ama ablamda vardı pıhtılaşma düşük yapmıştı. bende yaptırdım hamile kalmadan önce bendede çıktı. Bugün başladım iğneye zor bir deneyim oldu kendim yaptım ilk iğneyide boşa harcadım zaten :KK43: ama yakıyo yaa

X