2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Sizin yorumunuzu görmedim bile önceki sayfaları okuma fırsatı bulursanız anlarsınız. Benim en başta kese göründü zaten kimyasal değil ama düşük yaşayanlar ölü doğumlar gibi örnekleri okumak korkutuyor insanı.
ölü doğum yapan benim ve rahatsız olduysan bu durumdan girme sen mutlu ol diye ben yaşadığımı silemem ya da olmamış gibi yapamam burdan olumsuzluklarda destek bekliyor insan sanırım yanılıyorsun burası herkes sadece güzel şeyleri yazsın biz poh pohlayalım diye var sanıyorsanız yanılıyorsunuz
şu an öyle sinirlendim ki saygı olur insan da ben meleğimi kaybetmişim senin yazış tarzına bak anne olacaksın inşallah biri senin ölen bebeğinden rahatsız olsa ne yapardın merak ediyorum

Ben atasehirdeyim :) afiyet hastanesine gidicez cnm sonrasinda degistirebiliriz ama ilk oraya gidelim dedik. Progestan neden veriyorlar. Ben henuz folik asit de kullanmiyorum ondan da dra bi an once gitmek istedim. Bu arada bende de pek bi belirti yok arada kasik batmasi yasiyorum o kadar.

Arkadaşım oraya gidicekti özgür hanıma ama şuan başka bi hastanee ama gittiği yerin ulstrasonundan memnun değil

Belki durumu garantiye almak icin cogu kisiye veriyorlardir cnm endise etme oyle bisey olsa soylerdi. bu konularda ben baya bilgisizim yaa.
belkide öyledir.. perşembe günü doktorda randevum var o zaman sorcam kessin.
Belki durumu garantiye almak icin cogu kisiye veriyorlardir cnm endise etme oyle bisey olsa soylerdi. bu konularda ben baya bilgisizim yaa.
bu perşembe randevum var bu kez sorcam doktoruma ya merak ettim. bu arada nekdr cok haziran anneleri var maşaallah:)). bu arada benim ilk hamileliğim olduğu için biraz fazlasıyla endişeliyim. acaba sizlerde de öyle mi??

kızlar ikinci gebeliği olan varsa, ikinci gebeliğiniz birincisinden farklı geçiyor mu :KK66:
benim ikinci...farklı geçiyor daha yorgun daha halsiz onun dışında bi şey yok çok şükür:KK45:

Ist.lu anneler cogunlukta sanirim :) bu arada ilk kontrolde tahlil filan isteniyor mu acaba. Ac karnina mi gitmek gerekir bilen var mi?

önce doktoruna git canım sonra o uygun gördüğü tahlilleri yazar sana yaptırırsın.çok aç kalmaman lazım.hastaneye mi gideceksin?

yeni haziran anneleri hayırlı olsun hamileliğiniz.sağlıkla kucaklarız inşallah bebeklerimizi..

progestan konusunu hiç bilmiyorum.ilkinde de kullanmamıştım şimdi de vermedi doktorum

bir daha baktırdın mı bhcg? ne zamana çağırdı doktorun?bilemedim ki 6. haftada gözüküyorsun belki geç döllenmedir.
tekrar tahlil istedi bugun gecen hafta gitmiştim 336tuydı bhcg bugune randevu verdi altan bakınca çok küçük gördü ama gelişmesi lazımdı dedi tekrar tahlil istedi acaba benimki geç döllenme mi böyle bişeyle karşılasan vcar mı acaba :KK43:(((((

Ben atasehirdeyim :) afiyet hastanesine gidicez cnm sonrasinda degistirebiliriz ama ilk oraya gidelim dedik. Progestan neden veriyorlar. Ben henuz folik asit de kullanmiyorum ondan da dra bi an once gitmek istedim. Bu arada bende de pek bi belirti yok arada kasik batmasi yasiyorum o kadar.

cnm dra gıtmeyı beklemeden folık asıt kullanmaya mutlaka başla, hamıle kalmadan 3 ay once aslında başlamak gerekıyor.. cok onemlı bır takvıye...

Biz vefa hanimdan randevu aldik cnm insallah memnun kaliriz. Hira valla ben de cok endiseliyim dra bi gitsek baya rahatliycam sanirim. Moonlight evet cnm hastaneye gidicem ilk bebek ilk kontrol :)
O hastanedn çko memnunlarmış arkadaşım baya araştırmıştı çvresinde de orda doğmuyapan çok olmuştu

tekrar tahlil istedi bugun gecen hafta gitmiştim 336tuydı bhcg bugune randevu verdi altan bakınca çok küçük gördü ama gelişmesi lazımdı dedi tekrar tahlil istedi acaba benimki geç döllenme mi böyle bişeyle karşılasan vcar mı acaba :KK43:(((((

tahlilin sonucu bi çıksın bakalım.gönlünü ferah tut.olması gerektiği gibi yükseldiyse değerin ona göre görüşürsün doktorunla.

Biz vefa hanimdan randevu aldik cnm insallah memnun kaliriz. Hira valla ben de cok endiseliyim dra bi gitsek baya rahatliycam sanirim. Moonlight evet cnm hastaneye gidicem ilk bebek ilk kontrol :)

randevun erkense açta gidebilirsin o zaman :KK66:
ne güzel yaa bu heyecanı yaşamak...ben keseyi gördüm kalp sesi için haftaya gideceğim

tahlilin sonucu bi çıksın bakalım.gönlünü ferah tut.olması gerektiği gibi yükseldiyse değerin ona göre görüşürsün doktorunla.

randevun erkense açta gidebilirsin o zaman :KK66:
ne güzel yaa bu heyecanı yaşamak...ben keseyi gördüm kalp sesi için haftaya gideceğim
Randevum 10:45de cnm biz de keseyi gorelim insallahhh :)

kesemi bugün göremedik benim gibi pazaretsi 336 bhcg si olupta 1 hafta sonra keseyi görmeyen var mı aranızda:KK43:((((
cnm kan degerin buyuk ihtimal 2.500 lerdedir buvdegerle goremedim diyen birsuru dr var canini sikma stres yapma 2 gun sonra baska dr a git bence

Kizlar ben kabizliktan mafoldm misir seftali suyu iciorm suan 4te randewum war solicem doktora cok kotu bisey:KK43: yeni annelerde hosgeldi sag salim dogumlar herkese

bağırsaklar gebelikte çok yavaş çalışırmış :KK43: sabahları aç karnına kuru kayısı incir falan ye..hatta ılık suyun içine at suyunu da iç.şeftali yerine armut tercih et.bol su iç. benim doktorum duphalac kullanabileceğimi söylemişti kabızlık durumlarında.direk bağırsaktan atıldığı için zararı yokmuş

X