2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
merhaba kızlar bi sorum olcaktı. Hamileliğimin 5.haftasındayım. geçen hafta beta hcg 366 çıktı. o halde bile progestan verdi doktorum bana. düşük tehlikesi olduğundan mı verdı bunu kanamam olmadığı halde.. bi bilgisi olan yazsın lutfeeeen

bende istanbul küçükçekmede :)
Hangi hastangidiceksin
Ben atasehirdeyim :) afiyet hastanesine gidicez cnm sonrasinda degistirebiliriz ama ilk oraya gidelim dedik. Progestan neden veriyorlar. Ben henuz folik asit de kullanmiyorum ondan da dra bi an once gitmek istedim. Bu arada bende de pek bi belirti yok arada kasik batmasi yasiyorum o kadar.

Ben atasehirdeyim :) afiyet hastanesine gidicez cnm sonrasinda degistirebiliriz ama ilk oraya gidelim dedik. Progestan neden veriyorlar. Ben henuz folik asit de kullanmiyorum ondan da dra bi an once gitmek istedim. Bu arada bende de pek bi belirti yok arada kasik batmasi yasiyorum o kadar.

bende istanbuldayim beylikduzunde

Progestanı düşük tehlikesi olduğunda veriyolar heralde genelde. ama kanamam falanda yok. neden verdi anlamadım. kanama olmayınca da düşük tehlikesi olabilir mi ki acaba :KK43: bi bilgisi olan yokmuuuuu

Progestanı düşük tehlikesi olduğunda veriyolar heralde genelde. ama kanamam falanda yok. neden verdi anlamadım. kanama olmayınca da düşük tehlikesi olabilir mi ki acaba :KK43: bi bilgisi olan yokmuuuuu
Belki durumu garantiye almak icin cogu kisiye veriyorlardir cnm endise etme oyle bisey olsa soylerdi. bu konularda ben baya bilgisizim yaa.

X